konec (0:0)

19.05.2024, 17:00 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • 29. kolo • Josef Janda

Tipsport: 2.05 3.48 3.21 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+2

Konec zápasu. Zápas mezi Táborskem a Duklou Praha branku nenabídl. Domácí i hosté mohli skórovat, jenže jim chyběla přesnost, případně dobře zasáhli gólmani. To je z Tábora vše, loučí se Josef Janda. (18:53:51)

90+2

Dukla se provinila útočným faulem, u míče Táborsko.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

90

Začala poslední minuta, u míče Dukla.

88

Varačka si ukopl balon, který končí mimo hřiště. Rozehraje Dukla.

87

Šašinka proti přesile neuspěl, Dukla může s míčem pelášit k brance Táborska.

86

Žlutá karta pro tým FC SILON Táborsko (Luboš Tusjak).

86

Neujala se ani rána Zemana.

85

Střídání v týmu FC SILON Táborsko:
ze hřiště odchází Jan Mach, přichází Jakub Šašinka,
ze hřiště odchází Bojan Đorđić, přichází Jakub Kopáček.

82

Dukla šla do brejku a po několika přihrávkách mohl zakončit do odkryté branky Lehký, jenže minul.

80

Střídání v týmu FK Dukla Praha:
ze hřiště odchází Jakub Barac, přichází Filip Lehký.

79

Fanoušci Táborska se hodně rozčilují, podle nich zahrál jeden z hráčů Dukly malou domů, kterou Rada chytil do ruky. Rozhodčí je ale v klidu.

77

Dnešní utkání sleduje 1025 diváků.

74

Tusjak zatáhl míč po levé straně, ovšem ani jeho centr nenašel adresáta.

73

ze hřiště odchází Alexandr Sojka, přichází Vladimír Zeman.

73

Hosté zahráli ve vápně Táborska rukou, rozhodčí píská.

72

Táborsko předvedlo rychlý přechod do útoku, jen přesné zakončení mu chybělo.

70

Sojka se pořádně opřel do míče a jeho pokus Rada vyrazil. K míči se dostal ještě Tusjak, jehož rána skončila mimo tři tyče.

68

ze hřiště odchází Lukáš Buchvaldek, přichází Ondřej Ullman,
ze hřiště odchází Pavel Moulis, přichází Martin Douděra.

67

Hosté dvakrát hlavičkovali, načež jim přiletěl pozdrav, který skončil mimo branku.

67

Akce po pravém křídle skončila rohem pro Táborsko.

65

Tusjak našel za obranou Macha, kterého hosté vytlačili mimo hřiště. Odkop od branky Dukly.

62

Žlutá karta pro tým FK Dukla Praha (Jakub Jeřábek).

59

Hru kouskují četná přerušení, domácí na šanci ve druhé půli stále čekají.

56

Táborsko se dostalo do protiútoku, hosté odvrátili balon z vápna, ovšem ke střele se dostal Bláha, jehož jedovku po zemi musel Rada zkrotit skokem.

55

Dukla zatlačila soupeře před branku. Nejprve kopala roh, poté vhazovala. Jihočeši se ale bez problémů ubránili.

52

Žlutá karta pro tým FC SILON Táborsko (Mamadou Koné).

51

Po rohu zůstal na zemi ležet Mach, ale už se zvedá.

50

Aktviní Dordič vybojoval pro Táborsko roh.

49

Táborští mohli jít do brejku, Dordič ale míč mezi nohama protihráče neprocedil.

47

Domácí hledali centrem zprava Dordiče, ten se ale k balonu nedostal.

46

Pastornický přece jen zůstává v brance Táborska.

46

ze hřiště odchází Jakub Zeronik, přichází Filip Špatenka.

46

Náhradní brankář Táborska Kerl se rozcvičuje, možná dojde k dalšímu vynucenému střídání na straně Táborska.

45+3

První poločas skončil. Zatím jsme gól neviděli. Nejblíže mu byl domácí Pavel Svatek, jenže jeho pokus ze 14. minuty skončil mimo branku. Na straně Dukly mohl skórovat sedm minut před poločasem Tomáš Vondrášek. Druhá půle začne asi v 18:05.

45+3

Sojkova akce po pravé straně neskončila úspěchem.

45+2

Matějka poslal nepříliš obtížný balon na domácí branku. Gólman Táborska v klidu chytá.

45

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

45

Jeřábek poslal dlouhý centr, který skončil v náruči Pastornického.

44

Po rohovém kopu se jen těžko zvedá Vondrášek.

43

Podobně se pokoušel centrovat Dordič, jenže opět nic z toho.

43

Plachý rychle doběhl míč, jeho centr ovšem nikdo k zakončení nevyužil.

42

Sojka centroval zprava, hosté poslali míč do bezpečí.

41

Pastornický si přece jen vyžádal ošetření.

39

Pastornický při rozehrávce trochu kulhá, zřejmě to ale problém nebude.

38

Tomáš Vondrášek mohl přelobovat Pastornického, jenže střela z dobré pozice se mu příliš nepovedla.

37

Roh Dukly dokázali Táborští odvrátit.

34

Dukla darovala Táborsku roh a míč si bere Sojka.

34

Dukla se snaží něco vymyslet na levé straně, domácí ji ale obrali.

32

Koné poslal míč do země nikoho.

31

Nsunzu zamezil Matějkovi v postupu na Pastornického dobrým zpracováním míče.

30

Rychlou akci po pravé straně nedotáhl Varačka, kterému utekl míč do zámezí.

27

Žlutá karta pro tým FC SILON Táborsko (Ondřej Bláha).

27

Dordič se snažil probít podél autové čáry, jeho akce skončila v autu. Vhazuje Dukla.

25

Táborsko hraje opatrně a míč je opět u Pastornického.

23

Pastornický rozehrál nepřesně pouze do autu.

21

ze hřiště odchází Pavel Svatek, přichází Jan Mach.

19

Svatek asi bude muset vystřídat.

17

Svatek má něco s nohou a vyžádal si ošetření.

14

Pavel Svatek nevyužil doposud největší šanci Jihočechů! Dostal pas do běhu a střelou po zemi z dobré pozice minul branku Dukly.

11

Moulis nedotáhl akci Dukly vedenou středem hřiště.

9

Ani po Plachého centru se domácí k zakončení nedostali.

8

Dordič našel nabíhajícího Svatka, kterému hosté balon ukopli.

6

Bláhovi utekl míč do zámezí, vhazovat bude Dukla.

3

Domácí prověřili Radu, gólman Dukly pozorný.

2

Moulisův centr odvrátil Koné mimo nebezpečí.

1

Ještě před začátkem utkání pogratulovali domácí někdejšímu brankáři Václavu Cízlerovi, který oslavil 60. narozeniny.

FC SILON Táborsko: Pastornický – Tusjak, Koné, Bláha, Nsunzu – P. Plachý, Kateřiňák, Varačka, Sojka, Đorđić – Svatek.
Náhradníci: Kerl – Šašinka, J. Mach, Zeman, Schindler, Kopáček, Osmančík.
Trenér: Roman Nádvorník

FK Dukla Praha: Rada – Vondrášek, D. Hašek, Holiš, Ludvíček – Moulis, J. Jeřábek, Barac, Buchvaldek – Matějka, Zeronik.
Náhradníci: Šťovíček – Peterka, Douděra, Lehký, J. Hora, Ullman, Špatenka.
Trenér: Jiří Vágner

Rozhodčí: Ulrich – Vyhnanovský, Cichra.
Dukla Praha je lídrem FNL a v minulém kole doma porazila Prostějov 3:2. Nejlepším střelcem týmu je devítigólový Lukáš Matějka. Dukla neprohrála venku už pětkrát a tuto sérii bude chtít jistě prodloužit. Loni na podzim skončilo utkání mezi Duklou a Táborskem v Praze 0:0. Kdo se bude radovat dnes?
Kvalitnějšího soupeře si fanoušci v Táboře mohou jen těžko představit. K Jordánu zavítala Dukla Praha, lídr soutěže. „Věříme, že diváci přijdou na utkání v hojném počtu. Za to, jak naši hráči zvládli tento ročník, si podporu určitě zaslouží. Zápas bude sice přenášet Česká televize, ale my chceme pozvat fanoušky přímo na stadion,“ řekl ředitel FC SILON Táborsko Martin Vozábal pro klubový web. Čtvrté Táborsko na jaře doma ještě neprohrálo a drží sérii osm domácích duelů bez porážky. Domácí neporazitelnost Táborska trvá už téměř osm měsíců. Táborsko má účast v baráži o nejvyšší soutěž již jistou, přesto chce uspět. „Naším cílem je dostat se v tabulce před Vyškov,“ oznámil plán trenér Táborska Roman Nádvorník.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.