Chance Národní Liga

FC Vysočina Jihlava – FK Viktoria Žižkov

1:2

konec (0:0)

19.05.2024, 17:00 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • 29. kolo • Jaroslav Wollmann

Tipsport: 2.29 3.12 3.04 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Vysočina má tak na svém kontě kolo před koncem soutěže 35 bodů. Zda to bude na záchranu stačit se brzy uvidí. Žižkov jich má 39. (19:01:32)
29. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY je v Jihlavě minulostí. Po bezbrankovém prvním poločasu jsme se dočkali v druhé části tří branek. Hosté o své výhře 2:1 rozhodli v rámci tří minut. V 57. minutě se trefil Jirásek ze standardní situace, po něm přidal gól s pomocí tyče Sixta. V 64. minutě vrátil Vysočinu do hry Franěk. Domácí byli blízko vyrovnání v 82. minutě, ale Selnar trefil jen břevno. Zbytek zápasu již hosté zkušeně dohráli.

90+4

90+4

Domácí poslali dlouhý míč do vápna, ale tam se nikdo z jihlavských hráčů nenašel.

90+3

Filip Šancl při snaze odkopnout míč se provinil na útočné polovině faulem.

90+2

Hosté u levého praporku ušetřili opět několik vteřin.

90+1

Vysočina poslala na hrot kapitána Filipa Vedrala.

90+1

Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov:
ze hřiště odchází Milan Jirásek, přichází Jaroslav Tregler.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

89

Tomáš Svoboda posílal z pravé strany míč do vápna, ale našel jen gólmana hostí.

89

Žižkov jej rozehrál nakrátko, aby ušetřil nějaký čas.

88

Hosté budou na pravé straně zahrávat rohový kop.

86

Domácí se dožadovali po pádu Šancla ve vápně pokutového kopu, ale hlavní rozhodčí se přemluvit nenechal.

85

Domácí se snaží o vyrovnání.

83

ze hřiště odchází Jiří Sodoma, přichází Bernardo Rosa,
ze hřiště odchází David Sixta, přichází Adam Toula.

82

K rozehrání se postavil Jakub Selnar a trefil to skoro přesně, do cesty se však míči postavilo břevno.

81

Dobrá možnost pro domácí na srovnaní, přímo na oblouku velkého vápna bude Vysočina zahrávat standardní situaci.

81

Žlutá karta pro tým FK Viktoria Žižkov (Jiří Sodoma).

78

Pavel Soukup posílal dlouhý balón až na Justin Araujo-Wilsona, ale ten míč nedokázal zpracovat.

1:2

konec (0:0)

Branky: 64. T. Franěk – 57. Jirásek, 59. Sixta

Karty:   64. T. Franěk (JIH), 74. Selnar (JIH) – 64. Bajza (ZIZ), 81. Sodoma (ZIZ)

Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 5:5. Rohy: 8:2.

FC Vysočina Jihlava: Soukup – T. Svoboda, Chytrý, Vedral (C), Farka (60. Záhradnik) – A. Pešek, Shudeiwa (60. Lacko) – Křehlík (60. Selnar), Šancl, T. Franěk – Araujo-Wilson.
Náhradníci: Mastný – Tureček, Sagna, Ogiomade.

Trenér: David Oulehla

FK Viktoria Žižkov: Bajza – M. Richter, Broukal, Řezáč, Klusák – Petrák, Jirásek (C) (90+1. Tregler) – Hönig (76. Kozojed), Sixta (83. Toula), Batioja (76. Muleme) – Sodoma (83. Rosa).
Náhradníci: Kotek – F. Ret.

Trenér: Marek Nikl

Rozhodčí: Vokoun – Kotalík, Ježek