Česká fotbalová liga (B)

FK Chlumec nad Cidlinou – Slovan Liberec B

1:6

konec (0:5)

19.05.2024, 10:15 • Městský fotbalový stadion Chlumec nad Cidlinou • 27. kolo • Jan Janča

Tipsport: 1.86 3.7 2.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit opět u dalšího Onlajnu.
Přeji Vám hezký zbytek dne. (12:12:36)
Máme za sebou utkání 27. kola ČFL (B), ve kterém domácí FK Chlumec nad Cidlinou vysoko prohrál nad Slovanem Liberec B 1:6.
Už ve 4. minutě se prosadil Kok. O pět minut později se prosadil Hudák. Ve 21. minutě utekl obraně Chlumce Lupoměský a stav byl 3:0. Domácí sice provedli dvojí střídání, ale na hře se nic nezměnilo. V minutě 39. přidal svůj druhý gól Kok a ve 42. minutě svůj druhý gól přidal i Hudák a dokonal tak poločasového Búra.
Do druhé půle provedli domácí další změny, ale byl to Olaf Kok, který v minutě 58. dokonal hattrick. Domácí pak symbolicky snížili v minutě 80. po chybě v obraně.

90+2

90+2

Hra už se jen dohrává a ani jeden z týmů nemá chuť útočit.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty nad rámec základní hrací doby.

89

Domácí hráči se snažili ohrozit bránu. V cestě jim však stála dobře postavená obrana Liberece B, která jejich střelu zblokovala.

86

Po nepřesné střele domácích bude hra pokračovat odkopem od hostující brány.

84

Domácí hráči mají k dispozici rohový kop.

84

Dnešní utkání sleduje 185 diváků.

82

Domácí hráči budou zahrávat volný přímý kop.

80

80. VANÍČEK - 1:6

80

Chlumec nad Cidlinou právě vstřelil branku!
Autorem branky je ONDŘEJ VANÍČEK, asistoval mu Tomáš Bastin!!!
Po chybné rozehrávce brankáře Vaníčka se míč odrazil k Bastinovi, který přihrál míč ONDŘEJI VANÍČKOVI, jenž na dvakrát propálil brankáře Hasalíka.

78

Hostující hráči se již nikam neženou. Kombinují s míčem kolem půlící čáry a vyčkávají na chybu v obraně Chlumce.

75

Hostující Varfolomeev si nabíhal na nádhernou přihrávku, ale k zakončení mu scházel krok. Míč tak poletěl až do zámezí.

74

Střídání v týmu Slovan Liberec B:
ze hřiště odchází Kok, přichází Málek,
ze hřiště odchází Hudák, přichází Meskhi.

73

Domácí Vaniček surově zasáhl protihráče a vidí za to žlutou kartu.

73

Domácí Kopáč si naběhl na dobře zahraný volný přímý kop a hlavičkou prověřil gólmana hostí.

72

Domácí hráči budou vhazovat poblíž šestnáctky hostí.

69

Velmi nepřesnou rozehrávku předvedli hráči Chlumce.

1:6

konec (0:5)

Branky: 80. Vaníček – 4. Kok, 8. Hudák, 21. Lupoměský, 39. Kok, 42. Hudák, 58. Kok

Karty:   45+1. Řezníček (CCN), 73. Vaníček (CCN)

FK Chlumec nad Cidlinou: Ordelt (B) – Bastin, Čáp (27. Hájek), Finěk, Kopáč, Řezníček, Soukeník, Strasser (46. Rudavskyi), Vaníček, Veselka (C), Zeman (27. Ludvík)
Náhradníci: Brát (B) – Hájek, Labík, Ludvík, Rudavskyi

Trenér: Tomáš Hrabík

Slovan Liberec B: Hasalík (B) – Hudák (74. Meskhi), Kocka (61. Bartoš), Kok (74. Málek), Kulha, Lehoczki, Lexa, Lupoměský (61. Horňáček), Varfolomeev, Winkler (C) (61. Šolc), Wydrzynski
Náhradníci: Musil (B) – Bartoš, Horňáček, Málek, Meskhi, Netušil, Šolc

Trenér: Jakub Harant

Rozhodčí: Kolátor – Flade, Krupka