Španělská LaLiga

Cádiz CF – UD Las Palmas

0:0

konec (0:0)

19.05.2024, 19:00 • Estadio Nuevo Mirandilla • 37. kolo • Daniel Ryl (@D_Ryl), Matyáš Hampl

Tipsport: 1.93 3.45 4.52 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tímto vám děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera! (21:02:46)
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 6:6. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 12:12.
Cádizu uškodilo vyloučení ve druhé půli, protože mu pak chyběl jedenáctý hráč a veškerá ofenzivní snaha už byla moc křečovitá.
Náznak nepřišel, sudí ukončil utkání a Cádiz zavalil smutek. Vzhledem ke ztrátě dvou bodů už je jisté, že se domácí stávají třetím sestupujícím, zatímco Las Palmas dalo razítko na svou záchranu.

90+8

Dnešní utkání sleduje 18 950 diváků.

90+8

Už jsme v posledních vteřinách. Zdá se, že Cádiz má úplně poslední šanci na úder.

90+8

Už začíná poslední minuta. Cádiz se pokusil vybojovat desítky metrů dlouhým nákopem, ale je z toho pouze aut pro hosty.

90+7

Kolem vápna je znát, že Cádizu jeden hráč chybí, což navíc otevírá i zadní část rozestavení. Tam pronikl Perrone, leč jeho střela nad branku přišla z ofsajdového postavení.

90+6

Cádiz rychle ztrácí míč, a přestože Rodríguezovi nevyšel ofenzivní výlet podle představ, Las Palmas získává cenné vteřiny.

90+5

Brejk Las Palmas do otevřené obrany zakončil zpoza vápna Rodríguez, jehož střela letí pouze nad branku.

90+5

Obránci Las Palmas odvrací jeden centr za druhým. Nutno říct, že domácí se nevzdávají, ale musí se vracet. Hernández na hranici vápna trefil jen obránce, čímž daroval míč soupeři.

90+4

Guardiola se po pěkné akci z levé strany do zakončení nedostal, ale vybojoval alespoň rohový kop. Ten však pouze proletěl nad vápnem – tlak Cádizu však pokračuje.

90+4

Jejich kombinace končí v zámezí, Las Palmas vhazuje na své polovině a získává další cenný čas.

90+3

al-Haddádí šel sám bez pomoci parťáků, ale na velkém vápně narazil na tříčlennou obrannou zeď Cádizu. Domácí jdou opět do ofenzivy!

90+2

Cádiz se snaží, co může, ale bez výsledku. Las Palmas dokázalo získat míč, kombinuje s ním a snaží se ho držet mimo dosah domácích hráčů – zatím úspěšně.

90+1

Las Palmas odvrací míč a odkopává ho až k domácímu brankáři, který z vlastní poloviny rozjíždí další útočnou akci.

90+1

Cádiz začíná první z osmi nastavených minut s míčem na kopačkách a vybojoval si další rohový kop!

90

Tak tohle byla obrovská šance domácích! Moc pěknou kombinaci zakončil ze středu vápna Gómez, jehož střelu nedokázal Valles zkrotit, ale dorážející Jiménez stejně zakončoval z ofsajdu.