1:2

konec (0:0)

19.05.2024, 19:00 • Estadio Nuevo Los Cármenes (Granada) • 37. kolo • Vít Káňa

Tipsport: 3.96 3.44 2.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec. Granada CF ve svém posledním domácím utkání v nejvyšší soutěži nestačila na tým Celta de Vigo, kterému doma podlehla 1:2. Po vyrovnaném poločase se hosté z Viga dostali dvěma slepenými brankami Larsena a Bamba do dvoubrankového vedení. Už to vypadalo, že je o osudu zápasu rozhodnuto, ježe v 86. minutě domácí Mendéz z úhlu snížil na rozdíl jediného gólu. Ve třetí minutě nastavení pak brankář hostů Vicente Guaita trefil rukou Antonia Puertasa do zátylku. Rozhodčí po konzultaci s videem nařídli pokutový kop. Ten ale Puertas poslal, k nelibosti domácích fanoušků, jenom do břevna. Všechny body tak bere nakonec tým z Viga. (21:07:37)

90+9

90+9

Šest minut nastavení je dávno za námi a Granada má k dispozici zřejmě poslední nákop do vápna hostů.

90+8

Domácí fanoušci smutní. Antonio Puertas si vzal na penaltu kratší rozběh, ale svou pravačkou trefuje jenom břevno branky Viga.
Antonio Puertas to jako kapitán vzal na sebe.

90+7

VAR rozhodl. Granada bude kopat pokutový kop!

90+6

Rozhodčí se jde až nyní na celou situaci podívat na video.

90+5

Antonio Puertas se podle opakovaného závěru dostal k zakončení hlavou a poté přišla rána rukou na jeho hlavu od brankáře Guaity.

90+4

Antonio Puertas dostal od brankáře pěstí do zátylku a dlouho nemohl vstát z hrací plochy.

90+4

Nehraje se, v akci je VAR.

90+3

Domácí ztratili po rohu držení míče a tak raději zvolili nákop. Po něm došlo na centr z pravé strany, po kterém brankář Vicente Guaita zbořil jednoho z domácích útočníků na hranici malého vápna.

90+2

Granada bude zahrávat roh z levé strany hřiště.

90+1

Javier Manquillo na pravé straně ušel s míčem deset metrů než hodil aut směrem na branku Grenady. Vigo se snaží všemi prostředky tahat čas.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

90

Granada se dostala na balon na levé straně, ale domácí tentokrát s dlouhým nákopem neuspěli.

89

Střídání v týmu Granada CF:
ze hřiště odchází Bruno Méndez, přichází Ricard Sánchez,
ze hřiště odchází Facundo Pellistri, přichází Antonio Puertas.

88

Granada je nyní doslova polita živou vodou a domácí fanoušci cítí šanci na body.

86

86. Bruno MÉNDEZ - 1:2

86

Granada právě vstřelila branku!
Zápletka je tady, domácí se dočkali v posledním zápase v nejvyšší soutěži branky. Gonzalo Villar byl držen na levé straně hřiště a poslal balon nákopem na branku hostů. Sergio Ruiz se pak dostal z hranice vápna k zakončení a Vicente Guaita robinzonádou balon vyrazil na pravou stranu.
Tam byl volný BRUNO MÉNDEZ, který z úhlu protlačil balon okolo ruky brankáře Viga do sítě.

1:2

konec (0:0)

Branky: 86. Bru. Méndez – 61. Strand Larsen (Sotelo), 63. Bamba (Strand Larsen)

Karty:   66. Bru. Méndez (GRN), 72. Torrente (GRN) – 68. Sotelo (CVG)

Neproměněná penalta: 90+8. Puertas (GRN), mimo

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 11:8. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 15:12.

Granada CF: M. Martínez – Bru. Méndez (89. Ri. Sánchez), Rubio, Torrente (73. Piątkowski), Neva (C) – Pellistri (89. Puertas), S. Ruiz, Hongla (73. Melendo), Gumbau – Rodelas (60. G. Villar), Boyé.
Náhradníci: Batalla, A. López – Arezo, Callejón, Corbeanu, Maouassa.

Celta de Vigo: Guaita – Manquillo, Starfelt (85. C. Domínguez), Jailson – Mingueza, Tapia (46. Beltrán), Sotelo (80. Núñez), de la Torre (46. Bamba) – Aspas (C), Strand Larsen (65. Douvikas), H. Álvarez.
Náhradníci: I. Villar – Allende, Dam. Rodríguez, M. Rodríguez, M. Sánchez, Swedberg, K. Vázquez.