Kirill GERASSIMENKO (KAZ) – Nicolas BURGOS (CHI): 4:0
Alberto MINO (ECU) – Finn LUU (AUS): 4:3
Eduard IONESCU (ROU) – Quadri ARUNA (NGR): 4:3

Elizabeta SAMARA (ROU) – Solomiya BRATEYKO (UKR): 4:3
Pricsilla TOMMY (VAN) – Amy WANG (USA): 0:4
Adriana DIAZ (PUR) – Izabela LUPULESKU (SRB): 4:0
Britt EERLAND (NED) – Hana GODA (EGY): 4:0
Prithika PAVADE (FRA) – Neda SHAHSAVARI (IRI): 4:1
Jieni SHAO (POR) – Sarah de NUTTE (LUX): 4:2
Georgina POTA (HUN) – Xiaona SHAN (GER): 4:3
Sibel ALTINKAYA (TUR) – Xia Lian NI (LUX): 2:4

Stejně jako Ionescovi vyšel obrat z 0:3 na 4:3, tak se ze stejného počinu raduje i Mino, který také po obratu porazil Luua 4:3 (-9,-9,-9,9,7,4,8).

Ionescu skutečně dokonal fantastický obrat proti Arunovi z 0:3 na 4:3 (-8,-9,-6,8,10,9,11).

Ženský turnaj pro dnešek končí překvapivým vítězstvím Potové proti Shanové 4:3 (7,-7,-10,-6,6,6,8).

Pořadatelé mohou začít s přípravami na zitra na stole číslo 3, kde Niová porazila svou soupeřku z Egypta 4:2 (10,3,7,-9,-10,6).

Shaová již nedovolila další srovnání soupeřky a vítězí 4:2 (7,9,-5,-7,8,5).

Pavedeová dokázala v 5.setu odvrátit 3 setbally své soupeřky a zaslouženě vítězí 4:1 (4,-9,7,4,12).

Jistotou je však postup Ovtcharova, který porazil Madrida 4:0 (3,7,3,5).

Gerassimenko uvolňuje svým jistým výkonem stůl číslo 3 pro poslední zápas večera, který zde svede Altinkayová s Niovou. Gerassimenko přetlačil Burgose 4:0 (4,5,10,6).

Groth ukončuje 4.set a tím i celé utkání, ve kterém porazil Mladenovice 4:0 (11,4,9,5).

První 2 sety byly vyrovnané, pak ale Eerlandová svou soupeřku psychicky zlomila, a tak se raduje z výhry 4:0 (9,11,6,6) proti Godové.

Pucar potvrdil roli favorita a kromě čtvtého setu, kdy Alžířan vzdoroval, nedal Bouloussovi šanci 4:0 (3,7,5,10).

Diazová nechtěla zbytečně prodlužovat večerní program a ukončuje utkání s Lupuleskovou vítězstvím 4:0 (9,5,8,7).

Utkání mezi Samarovou a Brateykovou je u konce a pro Rumunku nebylo zdaleka tak jednoduché, jak se očekávalo. Nikdo se však nebude ptát kolik to bylo, ale kdo vyhrál. Rumunka tedy po velké bitvě postupuje do 2.kola po výhře 4:3 (-6,3,-8,9,11,-9,4).

Alamiyan již nechtěl zbytečně natahovat utkání a postupuje do dalšího kola po vítězství 4:1 (-6,5,4,10,8).

Nyní je znám i postupující v mužské části a tím je Truls Moregard, který porazil Belgičana Nuytincka 4:0 (4,9,9,4).

První večerní utkání je u konce a postarala se o to Američanka Wangová, která porazila sokyni Tommyovou z Vanuatu 4:0 (7,8,9,5).