Francouzská Ligue 1 Uber Eats

FC Méty – AS Saint-Étienne

2:2

po prodl. (2:1)

02.06.2024, 17:00 • Stade Saint-Symphorien, Méty • Baráž • Tomáš Kohlmann (@tom__kohlmann)

Tipsport: 2.6 3.5 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 33 % : 67 %.
Střely na branku: 4:11. Střely mimo: 7:20. Rohy: 5:13. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:19. (19:44:47)
Dobojováno! Je za námi strhující odveta baráže o účast v Ligue 1, po dvou letech se do ni vrací Saint-Étienne!

To vyhrálo první zápas na domácím trávníku 2:1 a dnes už od páté minuty hrálo po vyloučení Dialla proti oslabenému soupeři. Ovšem brzy dvakrát inkasovalo, do přestávky pak Saint-Étienne ještě dokázalo skórovat a vyrovnat celkové skóre dvojzápasu.

Ve druhém poločase branka nepadla, rozhodlo se tak v prodloužení, kdy ve 117. minutě se prosadil střídající Ibrahima Wadji, jenž zajistil Saint-Étienne návrat do Ligue 1, naopak Méty po ročním působení mezi francouzskou elitou opět míří do druhé nejvyšší soutěže.

120+2

120+2

Hostům se znovu povedlo dostat míč k vlastnímu brankáři a zdá se, že už postupový výsledek uhájí.

120+2

S dlouhým nákopem Mét do pokutového území si poradil brankář Larsonneur.

120+1

Rozhodčí Brisard oddaluje závěr prodloužení o dvě nastavené minuty.

119

Mikautadze se dostal do zajímavé palebné pozice, ovšem z otočky zakončoval jen do bránícího protihráče.

119

Domácí se ještě budou snažit bojovat o vyrovnání v celkovém skóre dvojzápasu, ovšem připomínám, že už od páté minuty hrají o deseti.

118

Střídání v týmu FC Méty:
ze hřiště odchází Kévin N'Doram, přichází Ibou Sané.

117

117. Ibrahima WADJI - 2:2

117

Saint-Étienne právě vstřelilo branku! Hosté se radují z možná vítězné branky! Mbuku rozjel akci na pravé straně narážečkou s Appiahem, zpětná přihrávka jej uvolnila v pokutovém území, Mbuku pak ještě stačil přihrát IBRAHIMOVI WADJIMU, jenž dokázal prostřelit Úkíddžu a euforicky rozjásal hostující hráče i fanoušky!

116

Danley Jean Jacques v blízkosti laviček nedovoleně vrazil do Nadého, rozehrávat mohou hosté.

114

Kevin Van Den Kerkhof se odhodlal k individuální akci přes takřka celé hřiště, dostal se ale do ostrého úhlu a zakončoval přímo do brankáře Larsonneura.

113

Saint-Étienne se tlačí do dalšího náporu, před branku Mét ale létají nepřesné centry.

111

Žlutou kartu za zdržování dostává Alexander Úkíddža.

111

Po centru Chambosta se do zakončení dostal Fomba, jeho rána ale byla zablokována.

111

Centr Macona je sražen na další rohový kop Saint-Étienne.

110

Křeče trápí Kévina N'Dorama, domácí středopolař už se ale zvedá na nohy.

2:2

Branky: 17. L. Camara (Udol), 25. Mikautadze (pen.) – 35. Petrot (Moueffek), 117. Wadji (Mbuku)

Karty:   74. Mikautadze (MTZ), 81. Udol (MTZ), 85. N'Doram (MTZ), 111. Úkíddžá (MTZ) – 15. Tardieu (SET), 23. Larsonneur (SET), 99. Maçon (SET)   6. P. Diallo (MTZ)

FC Méty: Úkíddžá – Kouao (84. Colin), I. Traoré (70. Candé), S. Sané, Udol (C) – L. Camara (90+2. Jacques), N'Doram (118. I. Sané), Lamkel Zé (69. Van Den Kerkhof) – Jallow (46. Atta), Mikautadze, P. Diallo.
Náhradníci: Dietsch – Mbaye, Hérelle.

Trenér: Lászlo Boloni

AS Saint-Étienne: Larsonneur (C) – Appiah, Batubinsika, Nadé, Petrot (57. Maçon) – Moueffek (57. Monconduit), Tardieu (97. Fomba), Chambost – Cardona (102. Bentájk), Ibrahim Sissoko (102. Wadji), Cafaro (79. Mbuku).
Náhradníci: Green – Briançon, Bouchouari.

Trenér: Olivier Dall'Oglio

Rozhodčí: Brisard – Berthomieu, Zakrani

První zápas: Saint-Étienne - Méty 2:1