1:2

konec (0:1)

02.06.2024, 10:30 • Stadion Svépomoc • 29. kolo • Jakub Holínka

Tipsport: 1.38 4.11 5.19 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno. Domácí nejprve na začátku 2. půle vyrovnali zásluhou Tomáše Drchala, v 74. minutě se ale po rohovém kopu prosadil hlavou Vojtěch Burýšek a další branku již diváci neviděli. Admira Praha tak vítězí na hřišti Táborska 2:1 a odváží si všechny body.
To je ode mě vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek víkendu. (12:23:17)

90+3

90+1

Dlouhý nákop domácích končí až v rukavicích Kellera.

90

Hosté už nikam nepospíchají a pomáhají si přihrávkou nazpět až ke Kellerovi.

89

Střídání v týmu FK Admira Praha:
ze hřiště odchází Jandovský, přichází Polívka.

89

Ofsajd! A v něm přichycen Jan Martinic.

88

Na druhé straně zahrozili z brejku hosté, střela ale prolétla vedle branky Matouška.

87

Po centru zprava se dostali domácí k hlavičce ve vápně, ta ale prolétla těsně nad břevnem hostující branky.

86

Střídání v týmu FC Táborsko akademie:
ze hřiště odchází Schindler, přichází Fišer.

86

ze hřiště odchází Záruba, přichází Marek.

83

Míč si ve vápně posunul na levačku Marek Novák, hosté ale jeho pokus stačili tělem zablokovat a Keller tak ani nemusel zasahovat.

83

Přízemní centr domácích zprava odkopává obrana Admiry do zámezí.

82

ze hřiště odchází Soliu, přichází Špaček,
ze hřiště odchází Schramhauser, přichází Praveček.

81

Centr Aleše Nešického hlavičkuje obrana hostů do bezpečí.

80

Po dalším faulu hráčů Admiry mají domácí přímý kop tentokrát z pravé strany.

79

Střela domácích končí pouze na dobře postavené zdi.

78

Afolabi Soliu vypíchl na polovině hřiště přihrávku a jeho únik zastavují hosté před vlastním vápnem pouze za cenu faulu. Domácí tak mají standardku z nadějné pozice pro ohrožení branky.

76

Pas domácích za obranu byl příliš rychlý a končí až na kopačkách Martina Kellera.