02.06.2024, 10:15 • Fotbalové hřiště Zbuzany • 29. kolo • Jan Janča

Tipsport: 2.32 3.31 2.32 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu.
Přeji Vám hezký zbytek dne.
(12:12:22)
Máme za sebou utkání 29. kola ČFL (A), ve kterém domácí FK Dukla Praha B remizovala s FK Robstav 1:1.
Do utkání lépe vstoupili domácí, ale velké šance, které měli, neproměnili. A tak Robstav ve 31. minutě trestal, když se po dobré akci prosadil Šulc.
Ve druhé půli jakoby se role otočili. Hosté byli lepší, měli velké množství šancí, ale nedali branku. Naopak domácí vyrovnali ze standardní situace zásluhou Ulman. V 80. minutě kopala Dukla penaltu, ale tu kapitán Krenciv zazdil, když poslal balón vysoko nad. Utkání tak skončilo za stavu 1:1.

90+5

90+4

Hra už je opět v plném proudu a běží poslední vteřiny dnešního utkání.

90+2

Hra je pozastavena, neboť na hřišti leží s křečí hostující Musa.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty nad rámec základní hrací doby.

90

Tak to co teďka spálil Krenciv je až k nevíře. Po skvělé kombinaci domácích se k míči dostal Krenciv, kterého skvěle svým rychlým přesunem vychytal brankář Hinterholzinger.

90

Hostující kapitán Štarsa se provinil útočným faulem.

89

Střídání v týmu FK Dukla Praha B:
ze hřiště odchází Hübl, přichází Kocman.

87

Hosté jsou v tlaku a drží Duklu B na své polovině. K vážné šanci se však zatím nedostali.

85

Po faulu na Tvaroha budou hosté zahrávat volný přímý kop.

84

Hosté z Přeštic budou zahrávat rohový kop.

82

Hosté mají výhodu autového vhazování poblíž šestnáctky hostí.

80

K pokutovému kopu se postavil kapitán Krenciv, ale vypálil otřesně. Jeho střela o hodně přeletěla horní tyč hostující brány. Stav je tak stále 1:1.