4:0

konec (2:0, 0:0, 2:0)

15.05.2024, 20:20 • Ostrava Arena • Skupina B • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.06 15.8 36.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce a favorit si dle očekávání připisuje výhru. Ve třetí třetině jsme ale dlouho sledovali slovenské trápení v koncovce a taky na gólmanech Fučikovi se Zabolotnym. Naopak polský tým se nebál jít kupředu a ohrozit Hlavaje. Vypadalo to na drama do posledních chvil, odpor Polska však definitivně zlomily dva slepené góly v 58. minutě, kdy během 12 sekund skórovali Peter Cehlárik a Lukáš Cingel. Slovensko tak vyhrálo 4:0, připsalo si tři body a s celkovým počtem osmi jsou na druhém místě tabulky. Polsko má stále pouze jeden bod a ve skupině B je poslední.

Slovensko se v dalším utkání představí v sobotu od 20:20 proti Francii, Polsko bude hrát už v pátek ve 20:20 proti USA.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:21:23)
Utkání sledovalo 9 109 diváků.
Nejlepšími hráči byli vyhlášeni Tomáš Tatar (Slovensko) a Tomáš Fučík (Polsko).
Statistiky

Střely na branku: 44:20
Zásahy brankářů: 20:40
Vyhraná vhazování: 33:27
Trestné minuty: 6:8

59:32

Puk je za brankou Polska, teď se už řeší jen vychytaná nula pro Hlavaje.

59:02

Poláci by rádi alespoň čestný úspěch, Wronka však svým bekhendem recept na Hlavaje nenašel.

58:47

Slovenské publikum už oslavuje výhru zpěvy a poskakováním do rytmu.

58:17

Rázem se zápas už jen dohrává, o vítězi je dvěma slepenými góly definitivně rozhodnuto.

57:34

57:34 Lukáš CINGEL - 4:0

57:34

Slovensko právě vstřelilo branku!
A ještě jeden úder Slovenska. Po další akci vystřelil od modré čáry Koch, Zabolotny pouze vyrazil před sebe a z dorážky se prosadil LUKÁŠ CINGEL – 4:0. Asistence: Patrik Koch, Tomáš Tatar.

57:22

57:22 Peter CEHLÁRIK - 3:0

57:22

Vypadá to, že máme rozhodnuto. Slovensko se udrželo v útočném pásmu, Slafkovský nejprve neuspěl se svou další střelou z pravé strany, pak se ale vše přesunulo k brankovišti, kde předvedl největší důraz PETER CEHLÁRIK a dostrkal puk za brankovou čáru – 3:0. Asistence. Juraj Slafkovský.

56:59

Od pravého mantinelu vystřelil Slafkovský, nechal však pouze vyniknout gólmana Zabolotnyho.

56:16

Kombinace mezi Pospíšilem a Regendou byla obranou Polska přečtena a přerušena už v zárodku.

55:35

Krátký výpad Polska do útočného pásma, už je ale po všem a soupeř drží hru u červené čáry.

55:02

Hra se teď přelévá ze strany na stranu, Slováci se snaží o potvrzení náskoku, střídající Zabolotny se už ale očividně dostal do provozní teploty.

54:25

Na opačné straně hrozil Maciej Urbanowicz a halou to jen zahučelo.

53:51

Nyní David Zabolotny vybruslil najíždějícího útočníka a rozklekem jej vytlačil směrem k rohu.

53:29

Tyčka! Od modré čáry nahodil Mário Grman, puk prošel přes houštinu těl a zacinkal na levou Zabolotnyho tyč.Následné pokusy o dorážky na brankovišti už gólman Polska pořešil.

53:10

Dlouhý a prudký pas polského celku, Koch jej dobře pohlídal a nechal dojet puk na zakázané uvolnění.

52:26

Slovensko se ale dobře brání a pokud je potřeba, vyhodí alespoň do středního pásma.

51:52

Moc nescházelo, aby Pasiut tečoval nahození od modré čáry a sklepl puk na Hlavajovu branku. Tlak Polska opět stoupá.

51:03

A je to problém s levou nohou, Tomáš Fučík za pomoci týmových zdravotníků opouští led. V brance jej nahradí David Zabolotny.

51:03

Očividně si ale strážce polské branky při zákroku ublížil a nyní leží na ledě. A zatím to nevypadá, že by mohl pokračovat.

51:03

Před brankou se ještě k puku dostal Lukáš Cingel, ale ani jemu nebylo přáno. Fučík zakročil na svém brankovišti a puk zalehl.

50:51

Nevyšlo to ani Čerešňákovi, tomu rána nesedla a skončila u obránců.

50:13

Křížný pas mířil na Cehlárika, který už přemýšlel, kam z první zamíří, jenže puk se mu v rozhodujícím okamžiku svezl z hole.

49:47

Poláci dokázali vytlačit hru do středního pásma, kde se také bude po krátké pauze vhazovat.

49:26

Tatarova rána z pravého kruhu se zastavila o Fučíkův beton.

49:12

Přesilovka pro Slovensko. Dvě minuty za hrubost obdržel Krystian Dziubiński.

48:18

Polský tým vyhazuje tak šikovně, že z toho nebylo ani zakázané uvolnění. Slováci se snaží přejít do útoku, chybí tomu ovšem rychlost. A z publika se už snáší nespokojený pískot fanoušků.

47:45

Závar před polskou brankou, stále platí to, co bylo psáno před malou chvílí.

47:30

Nevyšlo to ani Hrivíkovi při pokusu překvapit Fučíka u jeho levé tyčky, polský gólman o malou chvilku později svým zákrokem přerušil hru.

47:04

Polsko se nadechuje k náporu, slovenský tým naopak nedokáže v útočném pásmu najít pohodu.

46:32

Blízko snížení byl Patryk Wronka, když si z druhé vlny najel na pas z rohu. Hlavaj jeho střelu vykopl pravým betonem.

45:28

Od modré čáry nahazoval Čerešňák, puk byl tečován vysoko nad branku, kterou hlídá Tomáš Fučík.

45:12

Přihrávka na Regendu byla polským obráncem pozastavena a útočník v bílém se tak vystavil na modré čáře do ofsajdu.

44:26

A málem jej dostalo, když u branky dobře tečoval Tatar, jenže Fučík puk zastavil a poradil si i s Tatarovou dorážkou.

44:05

Publikum žene slovenské hokejisty do útoku, přeje si další gól.

43:32

Slafkovskému se zatím vůbec nedaří. Nyní chtěl odčinit své vyloučení, při nápřahu od modré ale zlomil svou hůl...

42:58

Vzápětí na led naskočil vyloučený Slafkovský, Slováci jsou v plném počtu.

42:56

Zablokován byl i Zygmunt, puk se odrazil do rohu kluziště.

42:17

Od modré čáry to zkusil Marcin Kolusz, tohle obrana Slovenska zablokovala a puk poté opět vyhodila.

41:49

A opět letí puk až k Fučíkovi, Slovensko toto oslabení zvládá docela dobře.

41:24

Hlavaj opět zasahoval, nyní proti střele zprava. Jeho spoluhráči poté vyhodili přes všechny čáry.

40:58

No a je tu přesilovka pro Polsko. Dvě minuty za podrážení si vyslechl Juraj Slafkovský.

40:42

Na opačné straně mířil lépe Fraszko, Hlavaj musel zasahovat.

40:18

Zprava střílel Pospíšil, jeho prudký projektil branku minul.

Trestné minuty: 4:6
Čtyřicet minut hry je pryč a Slovensko si i nadále udržuje svůj dvoubrankový náskok. Nemělo to ale vůbec jednoduché, neboť Polsko předvedlo o řád lepší výkon, dokázalo se dostávat do dobrých pozic a gólman Hlavaj musel řešit několik ošemetných situací. Zatím ale zvládal vše pochytat a drží tak čistý štít. Na opačné straně bylo Slovensko oproti první třetině méně důrazné a prakticky se dá říci, že nemělo opravdu vyloženou šanci. Stav zápasu je tak i nadále 2:0.

40:00

40:00

S klaksonem vypršel Regendův trest, Slovensko se tak ubránilo.

39:55

Je tu ještě závar před Hlavajem, bekhendem zakončoval Paś a jen o kousek minul!

39:30

Slovensko dostalo puk z vlastního pásma.

38:45

Puk letí až k Fučíkově brance.

38:12

Polsko v plném počtu, nyní má kratší přesilovku právě tento celek.

38:09

Od modré čáry nahazoval Paweł Dronia, puk prošel přes všechny hráče a Hlavaj vyrážel až do ochranné sítě.

38:00

Je tu další vyloučení, a to na straně Slovenska. Dvě minuty za krosček si vyslechl Pavol Regenda.

37:49

Tlak před brankovištěm, Fučík ale aktivního Hrivíka uhlídal a puk skončil u zadního mantinelu.

37:12

Slovensko je v plném počtu, začíná jejich zkrácená přesilovka.

36:55

Tatar zavezl puk do útoćnéhp pásma, tím ale zatím dobrodružství slovenského celku skončilo.

36:12

Je po přesilovce, neboť unikajícího soupeře zastavil faulem Grzegorz Pasiut a ten si půjde sednout na dvě minuty za vysokou hůl.

35:38

Po poměrně dlouhé kombinaci vyšla střela na Fraszka, jeho rána z pravého kruhu prověřila Hlavaje. ten vyrážel do rohu kluziště.

35:12

Nyní si ale Polsko dá přesilovku, na trestnou lavici zamířil Pavol Regenda, aby si odpykal dvouminutový trest za držení.

34:58

Slováci si koledují o problém, když čím dál častěji nechávají pootevřenou obranu. Do nich polská ofenzíva zvládá pronikat, pak ale hoří na finální fázi a soustředěném Hlavajovi.

34:20

tvrdý golfák vyslal Čerešňák, stojící Fučík zakročil tak trochu se štěstím svými betony.

33:56

Na prudký pas od pravého mantinelu si najížděl Sukeľ a chytře tečoval. Branku jen o kousek minul!

33:12

Dziubiński se tlačil před branku, v rozhodujícím okamžiku mu ovšem ujel puk od hole.

32:45

Tatar sice vystihl rozehru soupeře, jenže pak sám nedokázal protiútok zužitkovat a sám byl o puk obrán.

32:19

Cingel protečoval puk do útočného pásma, kde jej zpracoval Fučík a chtěl bleskově rozehrát. Jenže jeho dlouhý pas skončil na zakázaném uvolnění.

31:44

Na opačné straně hrozil Michalski, jeho ráně z levého křídla moc nescházelo. Každopádně Hlavaj musel u tyčky dávat velký pozor.

31:14

Změnit to chtěl Martin Faško-Rudáš, když dorážel nahození z levé strany, na brankovišti ale zakročil skvělý Fučík.

30:50

Máme tu menší zpomalení tempa, hraje se ve středním pásmu.

30:00

Krzysztof Maciaś dokázal ve středním pásmu zastavit rozehru Slovenska, sám se pak dostal do zakončení a jeho střela přes obránce nadělala Hlavajovi slušné problémy!

29:13

Patrik Koch byl zastaven ještě před případnou střelou, puk mu byl sražen do rohu kluziště.

28:35

Slafkovského přiťuknutí skončilo u Hrivíka, jehož zakončení zastavil u tyčky číhající Fučík.

28:10

A neuspěl ani Filip Komorski svou bekhendovou ranou z levého křídla.

27:50

Závar na opačné straně, u brankoviště operoval Faś, zblízka ale nedokázal zvednout puk a překonat Hlavaje.

27:22

Zpoza branky si vyjel Kelemen, najednou se před ním objevil prostor pro zakončení, branku však netrefil.

26:53

Polsko přidává na tempu, zatímco Slováci lehce ubrali plyn. Snaží se je tak nabudit jejich fanoušci, kteří mají v hale obrovskou převahu.

26:27

Tvrdou ránu vyslal i Fraszko, ten ale Hlavajovu branku přestřelil.

26:07

Hlavaj si po delší době připsal zákrok, krotil střelu z dálky.

25:57

Od mantinelu se snažil dostat puk před branku Michalski, jeden z hráčů v bílém ale tento pas srazil do ochranné sítě.

25:21

Šance na straně Slovenska, když pas na levou stranu dostal Tatar, prohnal se okolo obránce, ale bekhendové zakončení mezi Fučíkovy betony mu už nevyšlo podle jeho představ.

24:18

Už to vypadalo, že se do brejku dostane Krystian Dziubiński, na poslední chvíli jej ale obrana Slovenska přibrzdila v rozletu a obrala o puk.

23:43

Zprava vystřelil Čerešňák, jeho štiplavý pokus prolétl kousek vedle Fučíkovy branky.

23:04

Polsko je v úvodu druhé části rozhodně aktivnější, než před přestávkou, už se dokáže dostal na dostřel.

22:15

Jedna z šancí Polska. Kamil Walega a Patryk Kreżolek se zjevili u brankoviště, puk byl chvíli volný, Hlavaj ale vše vyřešil svým pravým betonem.

21:39

Grmanovi lehce odjel puk od hole a mířil na vlastní branku. Hlavaj mu pomohl vše vyřešit položenou holí.

20:55

Nemec dostal od Ivana přihrávku na brusle, nemohl tak střílet z první. Puk mu navíc ujel k mantinelu a to Polákům stačilo, aby se před brankou postavili do správného rozestavění.

20:35

První střela druhé třetiny byla sražena, vhazuje se před Fučíkem.

20:21

Slovensko ještě dohrávalo přesilovku, soupeř je už ale v plném počtu.

Trestné minuty: 0:4
Je za námi první třetina, která přinesla velkou převahu slovenského celku, který se do soupeře doslova zakousl a už na začátku třetí minuty přišla úvodní branka. Po nahození od modré čáry skončil puk u Lukáše Cingela a ten zakončoval do odkryté branky. Fučík byl v ohni střel, pochytal pak mnoho šancí soupeře, ale ve 12. minutě byl krátký na Tomáše Tatara, který jej překonal tečí z bezprostřední blízkosti. Slovensko hrálo v naprosté pohodě, předvádělo někdy až trochu přehnané kombinace, další branku už ale nepřidalo. A jelikož ani Polsko se svých ojedinělých akcí nedokázalo překonat Hlavaje, odešlo se do kabin za stavu 2:0.

20:00

19:27

Slafkovský nejprve dobře hledal spoluhráče na modré čáře a vše zmařilo jen horší zpracování, o malou chvíli později střílel už sám a Fučík musel zase ukázat své kvality.

18:33

Hned v úvodu přesilovky vystřelil z pravého kruhu Slafkovský, Fučík se ale stihl přemístit a skrýt puk mezi svými chrániči.

18:21

Druhá přesilovka pro Slovensko. Poláci hráli v šesti a lavička tak vyfasovala dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Kamil Walega.

17:50

Od modré čáry se o nahození pokoušel Gajdoš, jeho švih se ovšen zastavil už o hráče před Fučíkem.

17:26

Zygmunt se vrátil na led, Polsko přečkalo oslabení bez úhony.

16:55

Po kombinaci doputoval puk na pravý kruh, Cehlárikovu střelu ale Fučík zastavil levým betonem.

16:30

A dokonce tu byla po chybě v rozehře šance Polska. Zprava se ke střele dostal Maciej Urbanowicz, jeho rána byla ale sražena.

16:09

Úvod přesilovky střelu nepřinesl, puk Slovákům vyskotačil ven z pásma.

15:26

Zároveň tam ale byl faul na straně Polska, dvě minuty za vysokou hůl si odjel odsedět Pawel Zygmunt.

15:26

Další výpad slovenského kádru zastavil čárový sudí, Cingelovi byl odpískán ofsajd.

14:50

Peter Cehlárik prováhal dobrou pozici na střelu a raději přihrával na křídlo. Tím ovšem akci tak trochu zazdil.

14:18

Slafkovský se tentokrát změnil v nahrávače a hledal spoluhráče. Polská obrana to jen tak tak uhlídala.

14:06

Závar před Fučíkem. K volnému puku se dostal Hrivík, hned jej cpal před branku na Slafkovského, před ním už ale polský gólman zakročil a skryl puk pod sebou.

13:48

Martin Pospíšil dostal od polské obrany až Martin Pospíšil moc prostoru na akci pravou stranou a ten toho využil k nahození na branku. Fučík pro jistotu přerušil hru.

13:28

Patryk Kreżolek dobře přečetl rozehrávku Slovenska a alespoň na chvíli vytlačil soupeře z pásma ven.

13:21

Pospíšilův bekhend z úhlu pouze projel Fučíkovým brankovištěm.

12:50

Na levou stranu dostal přihrávku Andrej Kudrna, zvolil pěkný příklep a jeho rána prosvištěla kousek nad brankou.

12:11

Jeden ze zatím ojedinělých zákroků gólmana Hlavaje, po krátké pauze se bude vhazovat po jeho levici.

11:46

11:46 Tomáš TATAR - 2:0

11:46

Teď už to ale Slovensku vyšlo. Po tlaku v útočném pásmu, kdy si Poláci museli připadat jak na řetízkovém kolotoči, nahodil před branku Nemec, k brankovišti si sjel TOMÁŠ TATAR a tečí poslal puk pod horní tyčku – 2:0. Asistence: Šimon Nemec, Libor Hudáček.

11:02

Opět trefená boční síťka, nyní z hole Šimona Nemce, diváci se tak zase radovali marně.

10:51

Převaha slovenského celku stále trvá, nyní už ale bez takové výrazné palby na Fučíkovu branku.

10:27

Slafkovskému se nevydařila teč po nahození od modré čáry, Fučík tentokrát zasahovat nemusel.

09:17

A zase Fučíkův beton, ten od úvodu potvrzuje, že má formu a může být oporou svého celku.

08:43

Grman byl blizoučko úspěchu, když na brankovišti sklepával nabídku od Kocha. Fučík ale vytrčil beton a připsal si další zákrok!

08:18

Nahození od modré čáry, Fučík neměl ideální výhled, přesto zvládl puk zastavit.

08:07

od brejku se hrnul Hudáček, Fučík jeho střelu srazil a oblouček pak dopadl na boční síťku. To zmátlo hodně slovenských fans, kteří už oslavovali druhý gól. Ale zbytečně.

07:25

Nemcův bekhend z pravého křídla byl sražen, puk skončil vysoko nad brankou Polska.

06:52

A další střely na Tomáše Fučíka, ten se dnes rozhodně nebude nudit...

06:30

Zprava si do pásma najel Martin Pospíšil, jeho ránu Fučík kontroloval vyrážečkou.

06:06

Kelemen bojoval v rohu kluziště proti dvěma soupeřům a o puk následně přišel. Polsko vyhodilo.

05:17

Rychlý přechod Slovenska do útočného pásma zastavil hvizd čárového – ofsajd.

04:53

Mateusz Bryk prostrkával na Zygmunta, tomu ale už nezbyl čas na nějaké vážné zakončení. Pokus z bekhendu Hlavaj vyřešil.

04:16

Poláci vyhodili vysokým obloučkem, pro puk se do vlastního pásma vrátil Michal Ivan.

03:45

Po několika přiklepnutích zakončoval Ivan, Fučík jeho svižný pokus srazil do rohu.

03:02

No a Slovensko se zjevně rozhodlo, že na soupeře vlétne. Už se zase hraje před Fučíkem, ten čelí pokusům ze všech možných pozic.

02:03

02:03 Lukáš CINGEL - 1:0

02:03

Začalo to zostra! Po tlaku v útočném pásmu přišlo nahození od modré čáry, které si zpracoval Tatar a i když nevystřelil, tak přiťukl na LUKÁŠE CINGELA a ten hravě zakončoval do odkryté branky – 1:0. Asistence: Tomáš Tatar, Patrik Koch.

01:02

Krzysztof Maciaś nahodil do útočného pásma, Hlavaj byl připraven a rozklekem puk zastavil.

00:46

Tentokrát už polský gólman raději přerušil hru, vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

00:31

První akce patřila Slovensku. Zprava si do pozice vyjel Kelemen, Fučík by ovšem u tyčky připraven.

00:01

Oba celky jsou již na ledové ploše, zápas může začít!

Slovensko: Hlavaj (Škorvánek) – Čerešňák (A), Fehérváry, Nemec, Ivan, Grman, P. Koch, Golian, Gajdoš – Slafkovský, Hrivík (A), Cehlárik – Hudáček, Cingel, Tatar (C) – Kelemen, Pospíšil, Regenda – Faško-Rudáš, Sukeľ, Kudrna.
Trenér: Craig Ramsay

Polsko: Fučík (Zabolotny) – Kolusz (A), Wanacki, Kruczek, Wajda, Bryk, Górny, Ka. Maciaś, Dronia – Fraszko, Pasiut (A), Wronka – Kr. Maciaś, Dziubiński (C), Urbanowicz – Walega, Paś, Zygmunt – Michalski, Komorski, Kreżolek.
Trenér: Robert Kalaber

Rozhodčí: Hribík (CZE), Pearce (CAN) – N. Briganti (USA), Yletyinen (SWE).
Zápas v Ostrava Areně začne ve 20:20, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.
Polsko

Polská reprezentace zatím předvedla dva protichůdné výkony. V prvním duelu potrápila Lotyšsko, dostala zápas do prodloužení a po dlouhých letech se mohla radovat ze zisku bodu v elitní skupině mistrovství světa. Druhý zápas už ale znamenal krutý návrat do reality, neboť v duelu se Švédskem bylo Polsko zcela bez šance a na půl plynu hrajícímu soupeři podlehlo vysoko 1:5. O jedinou branku se postaral Lyszczarczyk. No a včera polský tým odehrál existenční duel proti Francii, neboť se dá očekávat, že vítěz bude už jednou nohou zachráněn. Francii vyšla první polovina zápasu, ve které nasázela soupeři čtyři branky, poté se ale Poláci probudili a góly Paśe a Fraszka duel zdramatizovali. Více už ale nezvládli a po porážce 2:4 jsou ve skupině poslední s jediným bodem.

Odehrané zápasy

Polsko – Lotyšsko 4:5 pp (2:0, 1:1, 2:3 – 0:1)

Slovensko

Slovenští hokejisté zatím během tří zápasů vybojovali pět bodů. Vstup do turnaje sice neměli nejlepší, když v divoké přestřelce podlehli Německu 4:6, pak ale tento nezdar hodili za hlavu a rozstříleli Kazachstán 6:2. V zatím posledním odehraném duelu se postavili reprezentaci USA a byli blizoučko dalším třem bodům, když po dvou třetinách vedli o tři branky a vše vypadalo jasně. Jenže třetí dvacetiminutovku ovládl soupeř a zápas šel do prodloužení. V něm se už Slovensko vzpamatovalo a v předposlední minutě dalo vítěznou branku. Celkově se na výhře 5:4 po prodloužení podílel dvěma góly, včetně toho rozhodujícího, Kelemen, po jedné trefě přidali Hudáček, Nemec a Koch.

Slovensko – Německo 4:6 (0:0, 2:3, 2:3)
Slovensko – Kazachstán 6:2 (3:0, 1:1, 2:1)
USA – Slovensko 4:5 pp (0:2, 1:2, 3:0 – 0:1)

Martin Pospíšil 6 (2+4)
Libor Hudáček 5 (3+2)
Miloš Kelemen 4 (2+2)
Matúš Sukeľ 4 (2+2)
Dobrý večer u dalšího zápasu MS v ledním hokeji. Společně se podíváme na duel skupiny B mezi Slovenskem a Polskem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:20.

4:0

Branky a nahrávky: 3. Cingel (Tatar, P. Koch), 12. Tatar (Nemec, Hudáček), 58. Cehlárik (Slafkovský), 58. Cingel (P. Koch, Tatar)

Polsko: Fučík (52. Zabolotny) – Kolusz (A), Wanacki, Kruczek, Wajda, Bryk, Górny, Ka. Maciaś, Dronia – Fraszko, Pasiut (A), Wronka – Kr. Maciaś, Dziubiński (C), Urbanowicz – Walega, Paś, Zygmunt – Michalski, Komorski, Kreżolek.

Rozhodčí: Hribík (CZE), Pearce (CAN) – N. Briganti (USA), Yletyinen (SWE)

Diváci: 9 109

02:03 SVK 1:0 Cingel (Tatar, P. Koch)
11:46 SVK 2:0 Tatar (Nemec, Hudáček)
15:26 POL 2 Zygmunt, vysoká hůl
18:21 POL 2 HL příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Walega
35:12 SVK 2 Regenda, držení