Chance Liga

SK Sigma Olomouc – FK Dukla Praha

0:0

před zápasem (-:-)

22.09.2024, 15:30 • Andrův stadion, Olomouc • 9. kolo • Ondřej Krásný (@krasny_ondrej)

vsaďte si na: Tipsport Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

• 6. P, 7 Z, 3 – 2 – 2, Skóre: 11:10, 11 b.
--------------------------------------------------------------------
| SK Sigma Olomouc

Šesté místo po sedmi kolech by před sezonou v Olomouci brali všemi deseti. Nicméně, při bližším pohledu na tabulku je vidět, že každé zaváhání je může poslat o několik pozic níže. Po slibném startu přišla reprezentační přestávka pro Sigmu vhod, neboť na výhru čeká už dvě kola. Teď má Olomouc šanci doma na Andrově stadionu, kde ze tří zápasů dva vyhrála a jeden remizovala. (11:00:36)

• 13. P, 7 Z, 2 – 1 – 4, Skóre: 5:8, 7 b.
| FK Dukla Praha

Pražský celek po postupu zpět do nejvyšší české fotbalové soutěže jen potvrzuje, že to zřejmě bude boj o záchranu. Nicméně po třech prohrách v řadě poslední dvě kola se Dukla zlepšila a může na svých výkonech stavět. Na Julisce totiž Dukla porazila České Budějovice a v posledním kole, které se odehrálo ještě před reprezentační přestávkou dovezl pražský tým bod z Karviné.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.