Španělská LaLiga

CD Leganés – Athletic Bilbao

0:0

před zápasem (-:-)

19.09.2024, 19:00 • Estadio Municipal de Butarque (Leganés) • 7. kolo • Karel Jedlička

Tipsport: 4.35 3.12 2.09 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Obě mužstva se naposledy utkala na jaře 2020, v předposledním kole před pádem do druhé ligy Leganés překvapivě zvítězilo v Bilbau 2:0. Athletic ovšem hrál 70 minut v oslabení po vyloučení brankáře Unaie Simóna. (11:19:07)
Athletic Bilbao
Soupeř pražské Slavie v Evropské lize po úvodní remíze 1:1 v Getafe plnil očekávání, těsně o gól podlehl favorizovaným Barceloně a Atléticu Madrid, naopak nejtěsnější vítězství si Baskové připsali nad poslední Valencií a v minulém kole nad Las Palmas v na góly nejbohatším utkání 3:2.
Polovinu z šesti gólů Bilbaa nastřílel Oihan Sancet.
Chybět bude hostům pro červenou kartu z minulého zápasu záložník Jauregizar.
CD Leganés
Nováček po návratu do La Ligy po čtyřech letech obměnil dvě třetiny kádru, z loňského druholigového zbylo jen osm hráčů. Po solidním začátku se ofenzíva celku z madridského předměstí zadrhla a tři zápasy Leganés nedokázalo vstřelit branku. Po bezgólové remíze ve Valladolidu podlehlo doma Mallorce 0:1 a v pátek Betisu v Seville 0:2.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.