0:3

konec (0:0)

18.09.2024, 21:00 • Jan Breydelstadion, Bruggy • 1. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 3.25 3.71 2.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Borussia Dortmund z šesti střel dokázala proměnit tři v gól, což znamená, že vyhrává tento zápas 3:0. Sledovali jsem zajímavý zápas, který všechny branky nabídl ve druhém poločase. Jamie Bynoe-Gittens se trefil dvakrát a jednou z penalty Serhou Guirassy. (22:54:50)
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 6:6. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 11:4.

90+6

90+5

90+5. Serhou GUIRASSY - 0:3

90+5

Dortmund právě vstřelil branku!
Penalta je úspěšná, ze svého pohledu poslal SERHOU GUIRASSY míč do levého horního rohu. Brankář neměl šanci.

90+3

Brandon Mechele si počínal hodně důrazně a nešikovně ve svém vápně. Píská se penalta. Tu potvrdil i VAR.

90+2

Hostující fotbalisté mají balon pod kontrolou, kombinují na útočné polovině.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90

Dostáváme se do finální fáze hry v tomto zápase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88

Hostující celek bude rozehrávat rohový kop, centr se sice snesl před branku, ale rychle si poradila obrana.

87

Střídání v týmu Borussia Dortmund:
ze hřiště odchází Karim Adeyemi, přichází Yan Couto.

86

86. Jamie BYNOE-GITTENS - 0:2

86

Máme tu druhou branku zápasu, po krásné kličce a střele do protipohybu se prosazuje JAMIE BYNOE-GITTENS. Asistence: Felix Nmecha.

85

Střídání v týmu Club Bruggy KV:
ze hřiště odchází Christos Tzolis, přichází Chemsdine Talbi,
ze hřiště odchází Hugo Vetlesen, přichází Romeo Vermant.

85

Žlutá karta pro tým Borussia Dortmund (Julian Ryerson).

84

Borussia Dortmund se nyní propracoval do další střelecké pozice, ale rána nebyla přesná. Hosté mohli navýšit vedení, ale neuspěli.

82

Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, ani jeden celek se aktuálně nemůže prosadit na polovině soupeře.

81

Hosté vybojovali rohový kop. Cente se snesl branku, ale k zakončení se tým přes domácí obranu nedostal.

80

Deset minuty hry nás dělí od konce zápasu, Borussia si vypracovala další střeleckou příležitost, ale Julian Brandt neuspěl. Jeho rána byla tečovaná na roh.

78

Hostující celek se dostal do zakončení a nyní jsou na tahu domácí, kteří mohou přispěchat s odpovědí.

76

76. Jamie BYNOE-GITTENS - 0:1

76

Hostujíc celek se dostává do vedení, z zakončení se po rychlé akci dostal JAMIE BYNOE-GITTENS. Jeho ránu si do vlastní branky tečoval jeden z obránců. Asistence: Emre Can.

76

Julian Ryerson hledal spoluhráče, ale obrana si dokázala poradit.

74

Raphael Onyedika byl v souboji o míč hodně důrazný, čehož si všiml rozhodčí. Hrát budou hosté.

73

Po nepřesné akci Dortmundu bude rozehrávat domácí brankář. Simon Mignolet se rozhodl pro dlouhý výkop.

72

Aktuálně sledujeme klidnější pasáže hry, souboje o balon se odehrávají na polovině hrací plochy.

71

ze hřiště odchází Joaquin Seys, přichází Kyriani Sabbe.

70

Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, stále platí nerozhodná stav.

69

Hned dvojí střídání provedl hostující celek, a proto bude zajímavé sledovat, jak se tyto změny projeví na obranu hry.

68

ze hřiště odchází Pascal Groß, přichází Jamie Bynoe-Gittens,
ze hřiště odchází Marcel Sabitzer, přichází Felix Nmecha.

67

Už to vypadalo, že se domácí Maxim De Cuyper dostane do zakončení, ale sudí mu píská faul. Rozehrávat tak budou hosté na své polovině.

65

Simon Mignolet se zapojil do rozehrávky svého celku, přenechal míč obráncům, kteří otáčejí směr hry.

65

ze hřiště odchází Gustaf Nilsson, přichází Ferran Jutglà.

62

62. Hugo Vetlesen (BGY)

62

Hugo Vetlesen se po rychlé akci dostal do zakončení, ale jeho rána byla chycena brankářem.

60

Hodina hry je pryč, stále platí bezbrankový stav a navzdory šancím na gól čekáme.

59

ze hřiště odchází Rámí Bensebajní, přichází Waldemar Anton,
ze hřiště odchází Donyell Malen, přichází Serhou Guirassy.

59

Na počátku 59. minuty to na sebe vzal Christos Tzolis. Z hranice velkého vápna vypálil, ale jeho rána končí vedle branky.

58

Julian Ryerson se také zapojil do kombinace, ale obrana byla pozorná.

58

Dortmund kombinuje na polovině hrací plochy, následně se tým přiblížil k brance, ale na střelu čeká.

56

Donyell Malen výborně si naběhl do volného prostoru, ofsajd to podle všeho nebyl. Udělal kličku obránci, a pak zakončoval. Jen o malý kousek minul branku.

55

Hans Vanaken měl obrovskou šanci, ale jeho rána končí vysoko nad brankou.

54

Nakrátko rozehráno, a pak následovalo zakončení, kterým Marcel Sabitzer nedokázal poslat míč na branku.

54

Volný kop pro hostující celek.

52

Žlutá karta pro tým Club Bruggy KV (Hugo Vetlesen).

50

Simon Mignolet absolvoval souboj se soupeřem. Nakonec se píská útočný faul a hrát budou domácí.

50

Pascal Groß a Marcel Sabitzer si vyměnili míč, následně se hosté propracovali před branku soupeře, ale Julian Brandt nezakončil přesně.

48

Hostující fotbalisté rozehrávají od své branky, balon mají pod kontrolou.

46

Zápas pokračuje dál druhým poločasem. Zdá se, že ani jeden celek neprovedl během přestávky změnu.

46

Po prvním poločas zajímavého fotbalu platí bezbrankový stav. Uvidíme, co nabídne poločas druhý.

45+1

45+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.

45

Začala poslední minuta hry v poločase. Domácí brankář rozehrává od své branky.

44

Hugo Vetlesen na poseldní chvíli dokázal odehrát míč, a proto se hostující celek ke střele nedostal.

43

Rámí Bensebajní hledal spoluhráče před brankou, jeho přihrávce chyběla přesnost.

41

Dostáváme se do finální fáze hry a Dortmund má balon pod kontrolou a pomalu se přibližuje brance.

40

Bruggy zůstávají u balonu, budou mít možnost rozehrávat rohový kop. Raphael Onyedika poslal centr před branku, ale obrana si dokázala poradit a odhlavičkovala míč.

38

Domácí fotbalisté hrající v modrém vybojovali autové vhazování na útočné polovině, Christos Tzolis uvedl míč do hry rychlou rozehrávkou.

36

Deset minut hry nás dělí od konce prvního poločasu, stále čekáme na úvodní branku v tomto zápase.

35

Simon Mignolet kry přízemní střelu do středu branky, zakončoval Nico Schlotterbeck .

34

Rohový kop pro hosty, Pascal Groß rozehrává rohový kop. Centr se snesl před branku, ale k zakončení se hosté nedostali.

33

Domácí hráč se v pokutovém území soupeře dostal do kontaktu se soupeřem, byl to Christos Tzolis. Nico Schlotterbeck si podle všeho počínal čistě.

32

Několikrát si hostující hráči vyměnili míč na polovině hrací plochy, výsledkem nebylo zakončení.

30

Hraje se poblíž půlící čáry, mnoho šancí k vidění aktuálně není. Optickou převahu mají hosté. Pascal Groß se zapojil do kombinace.

28

Klub z Německa se pokouší něco vymyslet na polovině soupeře. Na výraznější šanci čekáme.

26

Hostující celek se sice dokázal na nějaký čas usadit na polovině soupeře. Emre Can zkoušel najít spoluhráče před brankou, ale obrana si dokázala poradit.

24

Souboje o míč se nyní rozehrávají na polovině hrací plochy. Optickou převahu mají domácí.

23

Po delším pobytu na polovině soupeře se do střelecké pozice dostal Andreas Skov Olsen. Jeho ránu do středu branky kryje gólman Gregor Kobel.

21

Dvacet minut hry je pryč, sledujeme atraktivní fotbal, který nabídl několik zajímavých momentů. Zatím stále bez branek.

20

Pascal Groß dvakrát vybojoval balon, následně pálil Julian Brandt. Jeho projektil bez přípravy končí vysoko nad.

17

Hra se nyní přenáší ze strany na stranu, rána domácího hráče nebyla povedená. Rozehrává Gregor Kobel.

16

Borussia měla z ničeho nic obrovskou šanci, ale gólman Simon Mignolet se vyznamenal a udržel bezbrankový stav.

14

Bruggy se propracovaly na polovinu soupeře, ale k za končení se tým nedostal.

13

Dortmund se propracoval do střelecké pozice, ale jako první byl u míče brankář Simon Mignolet.

12

Maxim De Cuyper nakrátko rozehrál, následná rána byla zblokovaná, pak zasáhl brankář a další pokus nebyl vůbec povedený.

11

Rámí Bensebajní se z ničeho nic dostal do zakončení, nakonec je z toho rohový kop.

10

Úvodních deset minut hry je pryč, zatím čekáme na výraznější střeleckou příležitost v tomto zápase.

8

Hraje se na polovině hrací plochy, domácí Hans Vanaken se propracoval do zajímavé pozice, ale v rozhodující moment minul branku.

6

Joaquin Seys se zapojil do kombinace na své polovině, přenechal míč brankáři, ten následně rychle rozehrál.

4

Hosté si vypracovali velkou šanci, Donyell Malen z ostré pozice nedokázal trefit míč a ten jen taktak minul vzdálenější tyč.

2

Donyell Malen na přelomu druhé a třetí minuty vybojoval míč, následně poslal centr před branku, ale tam byl Simon Mignolet.

2

Hosté rozehrávají od své branky, Rámí Bensebajní se dostal do problémů, ale dokázal si poradit.

1

Domácí celek hraje v modrém, hosté mají žlutočerné dresy.

1

Club Bruggy KV: Mignolet – Seys, Ordóñez, Mechele, De Cuyper, Tzolis – Onyedika, Vanaken, Vetlesen – A. Olsen, Nilsson.
Náhradníci: Jackers – Jashari, Jutglà, Nielsen, Romero, Sabbe, Skóraś, Talbi, Vermant.

Borussia Dortmund: Kobel – Ryerson, Süle, Schlotterbeck, Bensebajní – Groß, Can, Sabitzer – Brandt, Malen, Adeyemi.
Náhradníci: Meyer, Lotka – Anton, Beier, Bynoe-Gittens, Couto, Duranville, Guirassy, Nmecha, Azhil, Kabar.
Poslední vzájemné zápasy se odehrály v rámci Ligy mistrů v roce 2020 a Dortmund tehdy vyhrál oba duely shodně 3:0.
Dortmund v Bundeslize odehrál tři zápasy. Dva vyhrál a jeden remizoval. Porazil Frankfurt 2:0 a Hdienheim 4:2, remizoval s Brémami 0:0.
Bruggy mají nyní sérii čtyř výher v řadě. Tým postupně porazil Antverpy 1:0, Dender 2:1, Cercle Bruggy 3:0 a Kortrijk 3:0. Bruggy v posledních třech zápasech dostaly pouze jednu branku.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky fotbalové Ligy mistrů. V tomto zápase proti sobě nastoupí Club Bruggy KV a Burussia Dortmund.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.

0:3

konec (0:0)

Branky: 76. Bynoe-Gittens (Can), 86. Bynoe-Gittens (Nmecha), 90+5. Guirassy (pen.)

Karty:   52. Vetlesen (BGY) – 85. Ryerson (DOR)

Club Bruggy KV: Mignolet – Seys (71. Sabbe), Ordóñez, Mechele, De Cuyper, Tzolis (85. Talbi) – Onyedika, Vanaken, Vetlesen (85. Vermant) – A. Olsen, Nilsson (65. Jutglà).
Náhradníci: Jackers – Jashari, Nielsen, Romero, Skóraś.

Borussia Dortmund: Kobel – Ryerson, Süle, Schlotterbeck, Bensebajní (59. Anton) – Groß (68. Bynoe-Gittens), Can, Sabitzer (68. Nmecha) – Brandt, Malen (59. Guirassy), Adeyemi (87. Couto).
Náhradníci: Meyer, Lotka – Beier, Duranville, Azhil, Kabar.