Španělská LaLiga

Real Betis – Getafe CF

2:1

konec (0:0)

18.09.2024, 19:00 • Estadio Benito Villamarín, Sevilla • 3. kolo • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.92 3.18 5.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání je u konce a domácí tým po nervózním a dramatickém průběhu bere výhru a tři body. I po přestávce pokračoval urputný fotbal s mnoha souboji a fauly, karty přibývaly, ale také byly naštěstí k vidění i góly. Skóre v 61. minutě otevřel po ruce v pokutovém území, která byla potvrzena až po nějaké době, Giovani Lo Celso a domácím se začalo lépe dýchat. V 74. minutě navíc Giovani Lo Celso přidal svou dnes druhou branku, když jeho ránu zpoza vápna jemně tečoval Uche a poslal tím gólmana na opačnou stranu. V závěru se přiostřilo, červenou kartou to odnesl hostující trenér a v rozjitřené atmosféře Getafe snížilo po rohovém kopu, to se hlavou prosadil Mauro Armabarri. Víc už ale Getafe nestihlo a zápas tak skončil 2:1. Betis je po tomto výsledku na šestém místě s osmi body, Getafe je osmnácté s třemi body.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:14:20)
Utkání sledovalo 48 547 diváků.
Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 6:6. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 10:20.

90+9

90+8

Už to pro domácí vypadá dobře, hráči v bílozeleném už vyhlíží závěrečný hvizd hlavního sudího.

90+7

Na rychlou přihrávku si naskočil Uche, jenže hlavička v letu skončila nad brankou.

90+6

Jenže přichází faul a opět nutnost hostů se vrátit před vlastní branku.

90+5

Míč je u Sorii, ten pošle dopředu rychlý míč.

90+4

Hosté teď budou samozřejmě pospíchat, dají se čekat dlouhé nákopy k brance Betisu.

90+3

90+3. Mauro ARAMBARRI - 2:1

90+3

Getafe právě vstřelilo branku!
No, máme tu možná drama! Hosté rozehráli rohový kop, na Ricův centr si nejvýše naskočil MAURO ARAMBARRI a svou hlavičku uklidil přesně k pravé Silvově tyči – 2:1!

90+2

Protesty ale neustávaly a odnesl to hlavní trenér Getafe José Bordalás. Ten obdržel od rozhodčího červenou kartu!

90+1

Hosté reklamovali, že de Souza fauloval Ucheho na kartu, sudí to ale viděl jinak.

90

Bude se nastavovat osm minut! To se u domácího publika nesetkalo s pozitivní odezvou...

90

Na opačné straně střílel Pérez, ale trefil jen stínícího obránce Betisu.

89

Překombinovaná akce Betisu v pokutovém území znamenala ztrátu míče a zazdění slušné možnosti přidat definitivní pojistku na výsledek.

88

Jenže zdržování se nevyplatilo a gólman Rui Silva za to obdržel žlutou kartu.

88

Pískalo se proti Getafe, domácí tým s rozehrávkou nikam nepospíchá.

87

Že se jedná o opravdu nečistě vedené utkání, svědčí fakt, že sudí už odpískal celkem 30 faulů!