0:3

konec (0:0)

18.09.2024, 21:00 • Jan Breydelstadion, Bruggy • 1. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 3.25 3.71 2.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Borussia Dortmund z šesti střel dokázala proměnit tři v gól, což znamená, že vyhrává tento zápas 3:0. Sledovali jsem zajímavý zápas, který všechny branky nabídl ve druhém poločase. Jamie Bynoe-Gittens se trefil dvakrát a jednou z penalty Serhou Guirassy. (22:54:50)
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 6:6. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 11:4.

90+6

90+5

90+5. Serhou GUIRASSY - 0:3

90+5

Dortmund právě vstřelil branku!
Penalta je úspěšná, ze svého pohledu poslal SERHOU GUIRASSY míč do levého horního rohu. Brankář neměl šanci.

90+3

Brandon Mechele si počínal hodně důrazně a nešikovně ve svém vápně. Píská se penalta. Tu potvrdil i VAR.

90+2

Hostující fotbalisté mají balon pod kontrolou, kombinují na útočné polovině.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90

Dostáváme se do finální fáze hry v tomto zápase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88

Hostující celek bude rozehrávat rohový kop, centr se sice snesl před branku, ale rychle si poradila obrana.

87

Střídání v týmu Borussia Dortmund:
ze hřiště odchází Karim Adeyemi, přichází Yan Couto.

86

86. Jamie BYNOE-GITTENS - 0:2

86

Máme tu druhou branku zápasu, po krásné kličce a střele do protipohybu se prosazuje JAMIE BYNOE-GITTENS. Asistence: Felix Nmecha.

85

Střídání v týmu Club Bruggy KV:
ze hřiště odchází Christos Tzolis, přichází Chemsdine Talbi,
ze hřiště odchází Hugo Vetlesen, přichází Romeo Vermant.

85

Žlutá karta pro tým Borussia Dortmund (Julian Ryerson).

84

Borussia Dortmund se nyní propracoval do další střelecké pozice, ale rána nebyla přesná. Hosté mohli navýšit vedení, ale neuspěli.

82

Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, ani jeden celek se aktuálně nemůže prosadit na polovině soupeře.

81

Hosté vybojovali rohový kop. Cente se snesl branku, ale k zakončení se tým přes domácí obranu nedostal.

80

Deset minuty hry nás dělí od konce zápasu, Borussia si vypracovala další střeleckou příležitost, ale Julian Brandt neuspěl. Jeho rána byla tečovaná na roh.

0:3

konec (0:0)

Branky: 76. Bynoe-Gittens (Can), 86. Bynoe-Gittens (Nmecha), 90+5. Guirassy (pen.)

Karty:   52. Vetlesen (BGY) – 85. Ryerson (DOR)

Club Bruggy KV: Mignolet – Seys (71. Sabbe), Ordóñez, Mechele, De Cuyper, Tzolis (85. Talbi) – Onyedika, Vanaken, Vetlesen (85. Vermant) – A. Olsen, Nilsson (65. Jutglà).
Náhradníci: Jackers – Jashari, Nielsen, Romero, Skóraś.

Borussia Dortmund: Kobel – Ryerson, Süle, Schlotterbeck, Bensebajní (59. Anton) – Groß (68. Bynoe-Gittens), Can, Sabitzer (68. Nmecha) – Brandt, Malen (59. Guirassy), Adeyemi (87. Couto).
Náhradníci: Meyer, Lotka – Beier, Duranville, Azhil, Kabar.