18.09.2024, 17:00 • Městský stadion Liberec • 6. kolo • Jan Pavlíček

Tipsport: 1.45 4.01 4.52 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

85

85. Joel YAKUBU - 4:0

85

Liberec B právě vstřelil branku!
JOEL YAKUBU prošel sám přes celou útočnou polovinu soupeře, následně si pohrál s hostující obranou a uvnitř šestnáctky vypálil na branku. Jeho tečovaný pokus nakonec končí za zády Myšky.

84

Střídání v týmu Slovan Liberec B:
ze hřiště odchází Plot, přichází Butsko.

79

ze hřiště odchází Letenay, přichází Makowski,
ze hřiště odchází Papoušek, přichází Hadaščok.

75

Střídání v týmu FK Arsenal Česká Lípa:
ze hřiště odchází Šolc, přichází Kozak.

71

Domácí šli do samostatného úniku dva na jednoho a dostali se do zakončení, ale domácí hráč netrefil poloprázdnou branku.

71

ze hřiště odchází Strnad, přichází Yakubu,
ze hřiště odchází Machotka, přichází Lupoměský.

68

ze hřiště odchází Kazda, přichází Weselowsky,
ze hřiště odchází Vít, přichází Wendler.

64

ze hřiště odchází Žižka, přichází Tsopa,
ze hřiště odchází Pajkrt, přichází Nemšovský.

63

63. Lukáš LETENAY - 3:0

63

Domácí potrestali soupeře po standartní situaci. Na zadní tyči číhal osamocený Lukáš Letenay, který překonává brankáře střelou na přední tyč.

60

Žlutá karta pro tým Slovan Liberec B (Letenay).

46

Žlutá karta pro tým Slovan Liberec B (Michal).

45

45. Filip PAPOUŠEK - 2:0

45

V samotném závěru poločasu si nejvýše naskočil na rohový kop FILIP PAPUŠEK a svou přesnou prudkou hlavičkou překonává bezmocného Myšku. Liberec vítězí v prvním poločase 2:0.

33

33. Šance Šimona

33

Šimon poslal na branku soupeře z přímého kopu kroucenou přízemní střelu, ale tento pokus vyráží domácí brankář.

8

8. Lukáš KOČKA - 1:0

8

LUKAŠ KOČKA obdržel za obranou soupeře luxusní přihrávku od Papouška a v samostatném úniku se nemýlí a svým zakončením překonává hostujícího Myšku.