Maďarsko – Slovensko

1:2

konec (0:1)

05.09.2024, 17:45 • Hidegkuti Nándor Stadium (Budapešť) • Lissko (@Lissko11) sk

Slovensko vyhráva dnešný veľmi dobrý zápas nad domácim Maďarskom 2:1. Za Slovensko strieľali góly v prvom polčase Artur Gajdoš a v druhom polčase striedajúci Timotej Jambor. Ja sa s vami lúčim a prajem ešte pekný večer. (19:39:33)

90+3

90+3

Naši reprezentanti majú loptu na vlastných kopačkách a kombinujú.

90+1

Hlavný rozhodca nadstavuje 3 minúty.

89

Veľká šanca Slovenska! Po krásnej kombinácii sa dostal do zakončenia z tesnej blízkosti Čerepkai, ale loptu netrafil ideálne a poslal ju mimo brány.

88

Striedanie v tíme Slovensko:
z ihriska odchádza Gajdoš, prichádza Veselovský,
z ihriska odchádza Kaprálik, prichádza Čerepkai.

87

Jambor dostal výbornú prihrávku za obranu, ale domáci brankár výborne čítal hru a včasným vybehnutím sa dostal k lopte skôr.

85

Maďari sa snažia o vyrovnanie a slovenskí reprezentanti hrajú veľmi rozumne a nerobia chyby v defenzíve.

83

Molnar posielal centrovanú loptu do vápna, ale nikoho zo svojích spoluhráčov nenašiel.

82

Javorček fauloval pred pokutovým územím Denesa. Domáci budú zahrávať zaujímavú štandardnú situáciu.

80

Striedanie v tíme Maďarsko:
z ihriska odchádza Barath, prichádza Alaxai,
z ihriska odchádza Komaromi, prichádza Denes.

79

z ihriska odchádza Nebyla, prichádza Šviderský,
z ihriska odchádza Kopásek, prichádza Spáčil.

78

Kopásek vypálil tvrdú strelu spoza vápna. Jeho pokus len tesne minul domácu bránu.

76

Gajdoš mohol zakončiť z hranice vápna, ale zvolil prihrávku a tým akciu pokazil. Pri lopte sú domáci.

74

z ihriska odchádza Hollý, prichádza Tučný.

72

Slovensko dalo gól! Slovensko ide opäť do vedenia v dnešnom zápase! Nebyla vletel do vápna ako víchor. Predskočil Debreceniho a presnou prihrávkou našiel na malom vápne TIMOTEJA JAMBORA, ktorý poslal loptu do odkrytej brány.