05.09.2024, 20:45 • Parken Stadium, Kodaň • Skupina 4 • Jan Janča

Tipsport: 2.59 2.87 3.23 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu.
Přeji Vám hezký zbytek dne.
(22:44:21)
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 3:2. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 16:12.
Máme za sebou utkání prvního kola ligy národů, ve které domácí Dánsko porazilo Švýcarsko 2:0.
První půle moc šancí nenabídla. Tu největší měl domácí Kasper Dolberg, kterého skvěle vychytal brankář Gregor Kobel.
Ve druhé půli předvedl zkrat hostující Elvedi, který se po faulu na Dolberga a intervenci VARu v 54. minutě nechal vyloučit. Švýcarsko zaparkovalo autobus a dlouho je držel brankář Gregor Kobel. Až v 82. minutě se prosadil Dorgu, který byl na hřišti minutu. Po jeho brance se na hřišti strhla mela, která vyústila ve čtyři žluté karty. Po dvou na obou stranách. To však nebylo všechno, neboť Granit Xhaka předvedl v 87. minutě ukázkový blikanec, když nesmyslně sestřelil Pierra-Emila Höjbjera a dostal druhou žlutou kartu a šel do sprch. V nastaveném čase Pierre-Emile Höjbjerg přidal druhou branku a Dánsko vítězí 2:0.

90+6

90+5

Obrovskou šanci měl Zeki Amdouni, který si naběhl na rozehrávku přímého kopu a vypálil. Jeho střela byla sražena na roh.

90+4

Jannik Vestergaard dostává žlutou kartu za sestřelení unikajícího Duaha.

90+2

90+2. Pierre-Emile HÖJBJERG - 2:0

90+2

Dánsko právě vstřelilo branku!
Autorem branky je PIERRE-EMILE HOJBJERG, asistoval mu Andreas Skov Olsen!!!
Andreas Skov Olsen si naběhl na skvělou průnikovou přihrávku a nacentroval do poloprázdné obrany Švýcarska do druhé vlny přímo na nohu PIERRA-EMILA HOJBJERGA, který bez problémů uklidil míč za záda brankáře Kobela.

90+1

Střídání v týmu Švýcarsko:
ze hřiště odchází Breel Embolo, přichází Kwadwo Duah,
ze hřiště odchází Michel Aebischer, přichází Zeki Amdouni.

90+1

Střídání v týmu Dánsko:
ze hřiště odchází Morten Hjulmand, přichází Christian Nörgaard.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut nad rámec základní hrací doby.

90

Švýcaři se už jen brání, což se není čemu divit. Jonas Wind se probíjel dopředu, ale brankář Kobel předvedl skvělý zákrok.

89

Dánové hrají s míčem na svých kopačkách a nikam se neženou.

87

Na hřišti nastala totální anarchie. Granit Xhaka naprosto zbytečně dojel Pierra-Emila Höjbjerga, se kterým si pravděpodobně ještě vyřizoval účty. Dostává druhou žlutou kartu během 3 minut a odchází do sprch. Švýcaři tak dohrávají v devíti lidech. Naprosto šílený závěr utkání.

86

Hra se nám velmi vyostřila a Breel Embolo dostává žlutou kartu za zákeřný faul.

84

Morten Hjulmand, Pierre-Emile Höjbjerg, Granit Xhaka a Denis Zakaria dostávají žlutou kartu za melu, která vznikla po vstřelení branky.

82

82. Patrick DORGU - 1:0

82

Autorem branky je PATRICK DORGU!!!
Tak tomu se říká přišel, viděl, zvítězil! Patrick Dorgu byl na hřišti minutu, když se po skvělé kombinaci k němu dostal míč od Andrease Skova Olsena, který střídal ve stejnou minutu a propálil brankáře Kobela. Tem neměl šanci jeho pokus lapit. Po vstřelení branky se na hřišti spustila mela.