Francouzská Ligue 1 McDonald’s

Stade Brestois 29 – AS Saint-Étienne

4:0

konec (2:0)

31.08.2024, 17:00 • Stade Francis Le Blé, Brest • 3. kolo • Tadeáš Zeman (@Tadeasze)

Tipsport: 1.76 3.92 4.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+4

Velká šance také přišla. K míči se ve vápně dostal Axel Camblan a pokusil se překonat střelou na bližší tyč brankáře soupeře, jeho pokus skončil těsně vedle levé tyče.

86

Střídání v týmu Stade Brestois 29:
ze hřiště odchází Romain Del Castillo, přichází Axel Camblan.

85

Střídání v týmu AS Saint-Étienne:
ze hřiště odchází Pierre Cornud, přichází Léo Petrot,
ze hřiště odchází Mathis Amougou, přichází Florian Tardieu.

84

84. Kenny LALA - 4:0

84

Brest právě vstřelil branku!
Je to 4:0. K penaltě se postavil Kenny Lala a střelou do levé části branky překonal hostujícího brankáře. Gautier Larsonneur sice vystihl směr, ale na pokus pravého obránce Brestu byl krátký.

83

Žlutá karta pro tým AS Saint-Étienne (Pierre Cornud).

82

82. Nedovolný zákrok Pierra Cornuda, po kterém budou domácí zahrávat druhou penaltu.

82

Pierre Cornud stáhl domácího hráče, který se dostával k hlavičce a uvidíme druhou penaltu Brestu.

80

Po dalším faulu následuje standardka pro domácí od postranní čáry. Za tento zákrok ještě viděl žlutou kartu Mathieu Cafaro.

78

78. Ludovic AJORQUE - 3:0

78

Rozehrávku přímého volného kopu si vzal na starost Kenny Lala, který vystřelil do středu branky. Jeho přízemní pokus před sebe vyrazil Gautier Larsonneur, tam se ale objevil úplně volný LUDOVIC AJORQUE a ten se z této dobré pozice nemýlil. Bez asistence

74

ze hřiště odchází Jordan Amavi, přichází Luc Zogbé,
ze hřiště odchází Julien Le Cardinal, přichází Soumaïla Coulibaly,
ze hřiště odchází Romain Faivre, přichází Mathias Lage.

70

Romain Del Castillo se dobře uvolnil na pravé straně a přízemním centrem hledal ve vápně spoluhráče. Míč doputoval až na Jonase Martina, ale ten v těžké pozici nedokázal míč nasměrovat mezi tři tyče. Odkopem od branky rozehraje Gautier Larsonneur.

67

ze hřiště odchází Abdallah Sima, přichází Jonas Martin.

66

Hosté spustili presink, ze kterého se domácí dokázali vymanit a jejich brejková situace je zastavena faulem. Za tento prohřešek vidí žlutou kartu Dylan Batubinsika.

59

ze hřiště odchází Yvann Maçon, přichází Dennis Appiah,
ze hřiště odchází Lamine Fomba, přichází Aimen Moueffek,
ze hřiště odchází Ayman Aiki, přichází Ibrahima Wadji.

56

Za ostrý zákrok u půlící čáry vidí žlutou kartu Yvann Maçon.

45+1

45+1. Domácí po přezkoumání nebudou zahrávat penaltu.

45+1

Dlouhé zkoumání je u konce. Hlavní rozhodčí Angoula penaltu nenařizuje a může se pokračovat ve hře. Domácí vhazují blízko šestnáctky soupeře.

44

Domácí se po zablokovaném centru dožadují penalty a rozhodčí si vše půjde ověřit k monitoru.

37

Ayman Aiki se zjevil sám zhruba na penaltě a dostal přesnou přihrávku. Pokusil se o střelu z první, jenže netrefil míč vůbec dobře a ten skončil vysoko nad břevnem branky.

32

32. Romain Del Castillo - 2:0

32

K nařízené penaltě se postavil ROMAIN DEL CASTILLO a přízemní střelou k levé tyči přidává druhou branku svého týmu.

31

Za tento prohřešek vidí žlutou kartu Lamine Fomba.

30

30. Po ruce Lamina Fomby budou domácí kopat penaltu.

30

K centru z levé strany se dostal Jordan Amavi, jeho pokus zablokoval jeden z obránců rukou a je nařízena penalta pro domácí.

10

10. Mahdi CAMARA - 1:0

10

K míči se po několika odrazech uvnitř vápna dostal MAHDI CAMARA a hlavičkou do levé části branky z bezprostřední blízkosti překonává Gautiera Larsonneura. Domácí se tak brzy ujímají vedení 1:0. Bez asistence.

8

Do první větší šance se dostal Abdallah Sima , který unikl po levém křídle a snažil se o obstřel na zadní tyč. Ten mu ale příliš nevyšel a jeho pokus chytá brankář.

4:0

konec (2:0)

Branky: 10. M. Camara, 32. Del Castillo (pen.), 78. Ajorque, 84. Lala (pen.)

Karty:   31. Fomba (SET), 56. Maçon (SET), 66. Batubinsika (SET), 80. Cafaro (SET), 83. Cornud (SET)

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 7:0. Střely mimo: 10:3. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 4:14.

Stade Brestois 29: Bizot – Lala, Chardonnet (C), Le Cardinal (74. Coulibaly), Amavi (74. Zogbé) – M. Camara, Magnetti, Faivre (74. Lage) – Del Castillo (86. Camblan), Ajorque, Sima (67. Martin).
Náhradníci: Coudert – Kanté, Diop.

Trenér: Éric Roy

AS Saint-Étienne: Larsonneur – Maçon (59. Appiah), Batubinsika, Abdulhamíd (C), Cornud (85. Petrot) – Fomba (59. Moueffek), Amougou (85. Tardieu) – Aiki (59. Wadji), Davitašvili, Cafaro – Sissoko.
Náhradníci: Maubleu – Gauthier, Mouton, Nadé.

Trenér: Olivier Dall'Oglio