konec (0:1)

31.08.2024, 16:00 • King Power Stadium, Leicester • 3. kolo • Tomáš Kubečka

Tipsport: 4.02 3.87 1.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 4:2. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:22. (17:59:19)
Je konec! Aston Villa zvládla duel na půdě Leicesteru a vítězí 2:1. e 21. minutě John McGinn technickým obstřelem těsně minul horní roh branky. O minutu později Watkinse v úniku vychytal Hermansen. Do vedení se tak Aston Villa dostala až po skvělém signálu ve 28. minutě, a to zásluhou Onany. Po změně stran vyšlo Emerymu střídání, když se prosadil hlavou Jhon Durán. Za domácí celek sice snížil Facundo Buonanotte, ale víc už toho Leicester nestihl.

90+8

90+7

Vardy v závěru upadl ve vápně, ale místo penalty je pískán ofsajd.

90+6

Přímý kop rozehrál brankář Hermansen, který našel Mavididiho, jehož následný centr odvrátil do bezpečí Pau Torres.

90+5

Domácí mají k dispozici další standardní situaci z poloviny hřiště. Leicester už musí vrhnout všechny síly vpřed.

90+4

Hosté chtěli překvapit Hermansena nákopem z poloviny hřiště, ale domácí gólman byl pozorný. Leicester už v tuto chvíli musí spěchat.

90+3

Harry Winks se pustil do výměny názoru se sudím a vysloužil si žlutou kartu.

90+3

Střídání v týmu Leicester City:
ze hřiště odchází Caleb Okoli, přichází Kasey McAteer.

90+2

Žlutá karta pro tým Aston Villa FC (Jhon Durán).

90+2

John McGinn se z pravé strany probil do pokutového území, ale jeho zpětnou pobídku obránce čistým skluzem odehrál na roh.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 7 minut.

90

Durán uspěl v dalším hlavičkovém souboji, jenže míč posunul jen do míst, kde kralovala defenziva domácího Leicesteru.

89

ze hřiště odchází Wilfred Ndidi, přichází Bobby Decordova-Reid.

89

Harry Winks poslal přihrávku na pravou stranu, ale James Justin pro změnu neměl prostor a rychlost. Aston Villa se skvěle brání.

88

Digne potáhl míč na polovinu Leicesteru, kde si nechtěl komplikovat situaci a raději si pomohl přihrávkou dozadu.

85

Kosta Nedeljković se zapojil do kombinace Aston Villy na polovině Leicesteru. Durán se poté dostal ke střele, kterou Mads Hermansen udržel v rukavicích.

84

John McGinn nyní lehce přihrál jeden pád, což mu sudí nezbaštil a nechal pokračovat ve hře. Domácí fanoušci McGinna vypískali.