Francouzská Ligue 1 McDonald’s

Stade Brestois 29 – AS Saint-Étienne

4:0

konec (2:0)

31.08.2024, 17:00 • Stade Francis Le Blé, Brest • 3. kolo • Tadeáš Zeman (@Tadeasze)

Tipsport: 1.76 3.92 4.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

84

84. Kenny LALA - 4:0

84

Brest právě vstřelil branku!
Je to 4:0. K penaltě se postavil Kenny Lala a střelou do levé části branky překonal hostujícího brankáře. Gautier Larsonneur sice vystihl směr, ale na pokus pravého obránce Brestu byl krátký.

78

78. Ludovic AJORQUE - 3:0

78

Rozehrávku přímého volného kopu si vzal na starost Kenny Lala, který vystřelil do středu branky. Jeho přízemní pokus před sebe vyrazil Gautier Larsonneur, tam se ale objevil úplně volný LUDOVIC AJORQUE a ten se z této dobré pozice nemýlil. Bez asistence

32

32. Romain Del Castillo - 2:0

32

K nařízené penaltě se postavil ROMAIN DEL CASTILLO a přízemní střelou k levé tyči přidává druhou branku svého týmu.

10

10. Mahdi CAMARA - 1:0

10

K míči se po několika odrazech uvnitř vápna dostal MAHDI CAMARA a hlavičkou do levé části branky z bezprostřední blízkosti překonává Gautiera Larsonneura. Domácí se tak brzy ujímají vedení 1:0. Bez asistence.

4:0

konec (2:0)

Branky: 10. M. Camara, 32. Del Castillo (pen.), 78. Ajorque, 84. Lala (pen.)

Karty:   31. Fomba (SET), 56. Maçon (SET), 66. Batubinsika (SET), 80. Cafaro (SET), 83. Cornud (SET)

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 7:0. Střely mimo: 10:3. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 4:14.

Stade Brestois 29: Bizot – Lala, Chardonnet (C), Le Cardinal (74. Coulibaly), Amavi (74. Zogbé) – M. Camara, Magnetti, Faivre (74. Lage) – Del Castillo (86. Camblan), Ajorque, Sima (67. Martin).
Náhradníci: Coudert – Kanté, Diop.

Trenér: Éric Roy

AS Saint-Étienne: Larsonneur – Maçon (59. Appiah), Batubinsika, Abdulhamíd (C), Cornud (85. Petrot) – Fomba (59. Moueffek), Amougou (85. Tardieu) – Aiki (59. Wadji), Davitašvili, Cafaro – Sissoko.
Náhradníci: Maubleu – Gauthier, Mouton, Nadé.

Trenér: Olivier Dall'Oglio