TJ Sokol Živanice – SK Sparta Kolín

1:1

konec (0:0)

10.08.2024, 17:00 • Stadion Živanice • 1. kolo • Ondřej Mlčák (@OMlcak)

První poločas gól nenabídl, Kolín byl ale častokrát blízko. I Živanice mohly otevřít skóre, nepodařilo se.

Druhý poločas byl o něco lepší, aspoň co se gólů týče. V 61. minutě otevřel skóre David Macháček. Kolín chtěl odpovědět, byl ale bezzubý. Až do 91. minuty, ve které srovnal Filip Temelkovski. Týmy se tak rozchází s remízou 1:1.

Tyto dva týmy vidí remízu ve vzájemné bilanci poprvé. (19:19:01)

90+4

90+4

Zřejmě ale nic nevymyslí, Kolín je o míč obral.

90+3

Domácí se ženou na polovinu Kolína, chtějí urvat výhru ve svůj prospěch.

90+2

Máme srovnáno a dá se říct, že do konce utkání máme zaděláno na pěkné drama.

90+2

90+2. TEMELKOVSKI - 1:1

90+2

Kolín právě vstřelil branku!
Gól v posledních minutách vstřelil FILIP TEMELKOVSKI, který centrovaný míč zpracoval a umístil ho mezi tři tyče. Máme srovnáno a Zíma si čisté konto neudrží.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90

Střídání v týmu TJ Sokol Živanice:
ze hřiště odchází David Macháček, přichází Filip Pánek.

89

Do šance se dostal jeden z hráčů hostí. Jeho pokus nebyl ale úspěšný a rozehrávat bude Zíma.

87

Žlutá karta pro tým TJ Sokol Živanice (Simon Zíma).

86

Dnešní utkání sleduje 150 diváků.

85

Hosté opět s rozehrávkou od brankáře. Míč následně končí v zámezí.

84

Hra je poněkud poklidná na to, že Kolín prohrává. V první polovině to byl právě on, kdo útočil nejvíce.