Itálie – Španělsko

9:11

konec (0:4, 3:2, 3:3, 3:2)

09.08.2024, 13:00 • O 5. - 8. místo • Ondřej Černý

Dnešní utkání je u konce. Španělé vyhrávají 11:9, když si náskok vytvořili v první čtvrtině zápasu a pak už ho pouze udržovali. Čeká je tak souboj s lepším z duelu Řecko – Austrálie o páté místo. Itálie si zahrají o sedmé místo s horším z oné dvojice. (14:04:30)
Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a budu se těšit někdy příště.
Branky:

13. a 26. Gratta, 21. a 27. Echenique, 14. Gianazza, 15. Fondelli, 18. di Fulvio, 24. Presciutti, 30. Bruni – 1., 6. a 13. Granados, 24., 28. a 30. Perrone, 4. a 10. Larumbe, 2. Famera, 22. Munnáriz, 23. de Toro.

29:25

Itálie právě vstřelila branku! LORENZO BRUNI se pohotově uvolnil před brankou soupeře a posílá míč krásnou zadovkou do brány, Aguirreho zásah přišel až za brankovou čarou.

29:09

Španělsko právě vstřelilo branku! FELIPE PERRONE se pověsil do vzduchu a přesnou křížnou ránou posílá míč do sítě.

27:43

Felipe PERRONE - 8:10

27:43

Španělsko právě vstřelilo branku! Desátý gól pro vedoucí tým. Z levé strany ho trefuje v přesilové hře kapitán FELIPE PERRONE.

26:58

Itálie právě vstřelila branku! Italům evidentně oddechový čas pomohl a GONZALO ECHENIQUE snižuje na konci přesilovky.

26:27

Oddechový čas pro Itálii.

25:09

Itálie právě vstřelila branku! Italové dostali možnost penalty, ke které se dostal MATTEO GRATTA a v přesnou střelou k levé tyči proměňuje.

23:59

Španělsko právě vstřelilo branku! Poslední trefa před pauzou. V poslední vteřině se o ni postaral FELIPE PERRONE.

23:54

Červenou kartu dostává Presciutti.

23:29

Nicholas PRESCIUTTI - 6:8

23:29

Itálie právě vstřelila branku! Ještě před pauzou je tu italské snížení. NICHOLAS PRESCIUTTI si vycukal brankáře a trefil se prudce mezi jeho ruce.

23:12

Červenou kartu dostává Granados.

23:01

Začíná poslední minuta třetí čtvrtiny.

22:46

Španělsko právě vstřelilo branku! MIGUEL DE TORO dostal až příliš prostoru pro střelu a připisuje další španělský zásah.

22:38

Aguirre si nyní připisuje další klíčový zákrok, když se vytasil proti střele jednoho ze soupeřů ze středu hřiště.

21:16

Alberto MUNÁRRIZ - 5:7

21:16

Španělsko právě vstřelilo branku! Důležitou trefu hned po rozehrání zaznamenal k levé tyči ALBERTO MUNÁRRIZ.

20:49

Itálie právě vstřelila branku! Už je rozdíl pouze jednoho gólu. GONZALO ECHENIQUE z velkého úhlu procedil míč do sítě!
Itálie právě vstřelila branku!

17:25

Francesco DI FULVIO - 4:6

17:25

Itálie právě vstřelila branku! FRANCESCO DI FULVIO využívá okamžitě přesilovku a s odrazem o vodní hladinu k pravé tyči opět snižuje na rozdíl dvou branek.

16:01

Začíná třetí čtvrtina.
Druhá čtvrtina zápasu je za námi. Italové v ní přidali a vyhráli ji 3:2, díky tomu jsou za poločasového stavu 3:6 opět ve hře.

16:00

Konec prvního poločasu.

15:40

Španělé ještě v závěru poločasu zkoušeli zvýšit svůj náskok, střela z levé strany však mířila pouze nad branku.

15:00

Začíná poslední minuta prvního poločasu.

14:13

Itálie právě vstřelila branku! Italové se očividně probrali. Další jejich branku přidává dělovkou o břevno ANDREA FONDELLI.

13:37

Itálie právě vstřelila branku! TOMMASO GIANAZZA dostal míč do předbrankového prostoru mezi dva soupeře, dokázal mezi nimi proskočit a tvrdou ranou poslat míč do sítě.

12:45

Álvaro GRANADOS - 1:6

12:45

Španělsko právě vstřelilo branku! Tvrdá pecka pod horní tyčku v přesilové hře, jejímž autorem je ÁLVARO GRANADOS, a výsledek začíná připomínat debakl.

12:07

Itálie právě vstřelila branku! Konečně to tam Italům padlo. MATTEO GRATTA nejprve naznačil střelu, aby se zbavil soupeře a poté přesnou ranou poslal první míč do španělské sítě.

11:21

Na druhé straně vidíme vzápětí břevno po tvrdé střele Larumbeho.

11:18

Z poměrně slušné vzdálenosti zkusil vypálit di Fulvio, ale jeho pokus zablokoval jeden ze soupeřů.

10:35

Italové se znovu snažili připsat si první branku, Aguirre ale svůj tým podržel, když střelu do středu branky nepustil do sítě.

9:46

Španělsko právě vstřelilo branku! Teď to Španělé parádně vykombinovali skoro až do kuchyně. Na konci celé kombinace byl MARC LARUMBE, který sice už mířil pod vodu, ale dokázal ještě poslat míč do odkryté klece. Gól padl v přesilovce.

8:01

Začíná druhá čtvrtina zápasu!

8:00

První čtvrtina zápasu je za námi. Španělé ji jasně ovládli 4:0. Dvakrát se trefil Granados, po jedné trefě pak přidali Larumbe a Famera. Itálie se prakticky nedostala k brance soupeře. Do dalšího průběhu zápasu se bude muset hodně zlepšit.

5:30

Španělsko právě vstřelilo branku! Je tu další míč v brance Itálie. ÁLVARO GRANADOS si připravil pozici na středu útočné poloviny a přesnou střelou k tyči zvyšuje vedení svého týmu.

4:30

Španělé se opět drží na polovině soupeře, zatím jsou jednoznačně lepším týmem v bazénu.

3:26

Marc LARUMBE - 0:3

3:26

Španělsko právě vstřelilo branku! Tentokrát to španělské šestce už vyšlo. MARC LARUMBE dostal znovu pas před branku soupeře, tentokrát se nemýlil a posílá míč přesně do sítě.

2:37

Nicosia si hned připisuje důležitý zákrok, když chytá pokus Larumbeho z pravé strany hřiště.

1:25

Italové rychle střídají brankáře, do branky jde Nicosia.

1:25

Španělsko právě vstřelilo branku! Je tu druhá branka pro španělský výběr. Příliš volného prostoru pro střelu dostal MARTIN FAMERA, který v klidu trefuje ze středu hřiště.

0:55

Španělsko právě vstřelilo branku! ALVARO GRANADOS v závěru času pro útok dostal míč na levou stranu hřiště a přesnou ranou pod břevno otevírá skóre.