01.08.2024, 10:42 • Nautical St. • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

3. Německo 6:17,07
4. Norsko 6:17,51
5. Čína 6:21,98
6. Chorvatsko 6:26,04 (10:51:22)
Malé finále mužského dvojskifu je u konce. Vyhrálo ho Srbsko, které tak bere celkovou sedmou pozici v mužském dvojskifu na letošních LOH 2024.

Finále B mužského dvojskifu je u konce.

2000m

Srbsko si dojelo pro první pozici, nejlepší bylo od začátku až do konce, a dojelo s časem 6:13,85. Francie dojela druhá, Německo třetí, Čtvrté skončilo Norsko, takže pořadí se již neměnilo. Pátá byla Čína, šesté Chorvatsko.

1500m

I nadále je první Srbsko s časem 4:40,52. Následuje Francie, ta je téměř o sekundu pozadu. Německo stále třetí, na čtvrté místo se vyšvihlo Norsko.

1000m

Srbsko si stále drží první místo, druhá je Francie. Německo přeskočilo Čínu, před kterou vede o půl vteřiny. Norsko je páté, Chorvatsko šesté.

500m

Srbsko se dostalo do vedení s časem 1:31,16 už na prvním mezičase. Francie ale zaostává jen o pár setin. Třetí je zatím Čína, čtvrté Německo, taky je ale dělí pár setin.

Finále B mužského dvojskifu právě začalo.