NHL

Carolina Hurricanes – New York Rangers

4:3

konec (3:1, 0:1, 1:1) Stav série: 1:3

12.05.2024, 01:00 • PNC Arena, Raleigh • Semifinále V. konference • Matyáš Kotlan

Tipsport: 2.07 4.14 3.12 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro dnešek vše. Přeji krásné nedělní ráno a těším se u dalších přenosů. (03:37:31)

3. Martin Nečas (CAR) 0+0
Čtvrté semifinálové utkání Východní konference NHL mezi Carolinou a New Yorkem Rangers je u konce. Celá série už byla na kraji konce, ale přeci jen domácí dokázal vyhrát a vynutit si pátý duel. Divoká první třetina z obou stran vynesla právě Hurikánům vedení 3:1. Jenže od druhé periody se hrál vyrovnaný hokej, ve kterém dokázal New York vyrovnat na 3:3. Jenomže ke konci základní hrací doby přišla přesilovka Caroliny, kterou využil ránou od modré čáry Skjei a rozhodl o konečné výhře 4:3.
Série se tak znovu přesune na led New Yorku Rangers na páté střetnutí.

59:43

Slabé nahození Panarina od modré čáry končí na bloku obránců a Rangers to asi už nezvládnou.

59:26

Vhazování dokázal ovládnout Vincent Trocheck, ale jeho spoluhráči pálí pouze mimo.

59:21

Oddechový čas pro tým New York Rangers.

59:21

Seth Jarvis odvedl výbornou práci, když získal na obránci puk. Dále vyhodil pouze na icing.

58:49

Carolina je aktivní v obranném bloku a podařilo se jí vyhodit mimo obrannou třetinu.

58:15

Frederik Andersen viděl krásně střelu od modré čáry, a tak nebyl problém pro něj ji zakrýt.

57:55

New York Rangers hraje bez brankáře.

56:49

56:49 Brady SKJEI - 4:3

56:49 5/4

Carolina právě vstřelila branku!
Přesilová hra využita a hala je v extázi! Rychle postavený přesilovkový deštník je prakticky hned trestán. Teuvo Teräväinen hladce vyslal přihrávkou na modrou čáru na zcela osamoceného spoluhráče. Obránce BRADY SKJEI, jenž na sebe vše vzal a tvrdou dělovkou do šibenice překonal Šesťorkina. – 4:3. Asistence: Teuvo Teräväinen a Andrej Svečnikov.
Aho S. II, Jarvis S., Svečnikov A., Skjei B., Teräväinen T.
Trouba J., Trocheck V., Goodrow B., Fox A.

56:17

Ryan Lindgren musel zatáhnout za záchrannou brzdu. Podrážením oslabuje své mužstvo na dvě minuty.

56:02

Jacob Trouba mířil po teči pouze do nachystaného Andersena. Na programu je komerční přestávka.

55:43

Zajímavý zakrytý pokus poslal z pravého kruhu Barclay Goodrow. Andersen tentokrát nepřipustil zaváhání.

55:07

Zbytečné vyhození domácího celku bude znamenat další souhru New Yorku. Začne ji útočník Jack Roslovic.

54:22

Mika Zibanejad vymyslel přesnou přihrávku před branku na Roslovice. Ten z pokleku netrefuje prostor tří tyček.

53:39

Dmitrij Orlov fantastickým golfákem vypálil od modré čáry. S dobrým zákrokem lapačkou přispěchal Igor Šesťorkin.

4:3

Branky a nahrávky: 2. Je. Kuzněcov, 7. Noesen (Teräväinen, DeAngelo), 16. S. Aho II (Guentzel, Burns), 57. Skjei (Teräväinen, Svečnikov) – 9. Cuylle (Kakko, E. Gustafsson), 33. Goodrow (Schneider, Vesey), 43. Lafrenière (Zibanejad, Trouba)

Carolina Hurricanes: Andersen (Kočetkov) – Burns, Slavin (A), DeAngelo, Skjei, Chatfield, Orlov – Svečnikov, S. Aho II (A), Guentzel – Nečas, Drury, Martinook – Jarvis, J. Staal (C), Teräväinen – Noesen, Je. Kuzněcov, Kotkaniemi.
Trenér: Rod Brind'Amour

New York Rangers: Šesťorkin (Quick) – Fox, R. Lindgren, Schneider, K. Miller, Trouba (C), E. Gustafsson – Roslovic, Zibanejad, Kreider – Lafrenière, Trocheck, Panarin (A) – Kakko, Wennberg, Cuylle – Vesey, Brodzinski, Goodrow.
Trenér: Peter Laviolette

Rozhodčí: Rank, Hebert – Barton, Marquis

Diváci: 19 074

01:51 CAR 1:0 Je. Kuzněcov
06:33 CAR 2:0 Noesen (Teräväinen, DeAngelo)
08:04 NYR 2:1 Cuylle (Kakko, E. Gustafsson)
15:29 CAR 3:1 S. Aho II (Guentzel, Burns)