NHL

Boston Bruins – Toronto Maple Leafs

1:2

po prodl. (1:1, 0:0, 0:0 - 0:1) Stav série: 3:2

01.05.2024, 01:00 • TD Garden, Boston • Čtvrtfinále V. konference • Nicol Burešová

Tipsport: 2.02 4.06 3.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeji vám hezký zbytek dne a u NHL zase někdy příště. (04:17:12)

Toronto právě vstřelilo branku!
Toronto dává branku v prodloužení a odvrací konec sezóny! Rychlá akce přes střední pásmo vyústila ve střelu Johna Tavarese a následnou dorážku MATTHEWA KNIESE, který tak zaručil Torontu minimálně ještě jeden zápas! Asistence: Tavares, Ljubuškin
Knies M., Tavares J., Rielly M., Ljubuškin I., Nylander W.
Coyle C., Geekie M., Grzelcyk M., McAvoy C., DeBrusk J.

60:51

Joseph Woll předvedl skvělý zákrok betonem, kterým ještě zachránil pro Toronto tuto sezónu.

60:35

Charlie McAvoy vypálil od modré, jeho střela byla vyražena hostujícím brankářem.

60:01

Tento zápas rozhodne až prodloužení! Boston vyhrál na střely třetí třetinu 12:8 a byl i velmi blízko druhému gólu, když Torontu pomohla tyčka. Toronto mělo též velmi slibné šance, žádný z týmů se ale nedokázal prosadit a na branku si ještě počkáme.

60:00

59:40

Boston je na puku ve vlastním pásmu a drží puk za bránou.

59:00

Byla ohlášena poslední minuta třetí třetiny.

58:42

Boston je znovu v útočném pásmu a bude se snažit ukončit tento zápas a postoupit do další fáze.

57:31

Morgan Geekie zavezl puk do útočného pásma a nahrál na hokejku Davida Pastrňáka, kterému ale při střele sjel puk z hole.

56:31

Mitchell Marner vypálil z levého kruhu, puk je vyražen mimo bránu.

56:03

Boston se snaží nahodit po mantinelu do útočného pásma, je z toho pouze zakázané uvolnění.

54:47

Toronto se dostalo do přečíslení dva na jednoho, Max Domi velmi dlouho čekal s přihrávkou, která ale nakonec prošla a Tyler Bertuzzi vystřelil z první. Jeremy Swayman zatím od prvního obdrženého gólu bezchybný.

52:33

Trent Frederic právě neproměnil gólovou šanci, když se dostal osamocený před hostujícího brankáře a nedokázal zvednout odražený puk nad beton.

51:34

Toronto se drželo v útočném pásmu, nedostalo se ale k žádné střele, která by ohrozila domácí bránu.

1:2

Branky a nahrávky: 14. Frederic (Maroon) – 6. McCabe (Marner, Domi), 63. Knies (Tavares, Ljubuškin)

Boston Bruins: Swayman (Ullmark) – McAvoy, Lohrei, Carlo, H. Lindholm, P. Wotherspoon, Grzelcyk – Pastrňák, Zacha, DeBrusk – Geekie, Coyle, Marchand – Heinen, Frederic, J. van Riemsdyk – Brazeau, J. Boqvist, Maroon.
Trenér: Jim Montgomery

Toronto Maple Leafs: Woll (Samsonov) – Ljubuškin, Rielly, McCabe, Benoit, Brodie, Edmundson – Marner, Domi, Bertuzzi – W. Nylander, Tavares, Knies – Järnkrok, Holmberg, N. Robertson – Reaves, Kämpf, Dewar.
Trenér: Sheldon Keefe

Rozhodčí: Kyle Rehman, Jake Brenk, Steve Kozari – Andrew Smith, Travis Gawryletz, Jonny Murray

05:33 TOR 0:1 McCabe (Marner, Domi)
13:54 BOS 1:1 Frederic (Maroon)
14:53 BOS 2 Carlo, krosček
20:28 TOR 2 W. Nylander, podrážení
22:44 BOS 2 Maroon, nedovolené bránění
39:38 BOS 2 Coyle, hrubost
47:29 BOS 2 Marchand, hrubost