konec (2:0)

21.04.2024, 10:30 • Štadión MŠK Žilina • 25. kolo • Dávid Švec sk

Tipsport: 2.15 3.64 2.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Odo mňa je to na dnes zo Žiliny všetko, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedele. Dočítania priatelia. (12:22:59)
V 25. kole MONACObet ligy víťazí Žilina B nad Myjavou 2:1. Videli sme zápas dvoch rozdielnych polčasov, domáci dominovali v prvom, kedy si vypracovali dvojgólové vedenie. Hostia ovládli druhú časť hry, no stačilo im to len na kontaktný gól Syllu.

90+2

90+2

Po útočnej akcii Žiliny B bude nasledovať odkop od bránky Reného Žákecha.

90+1

Lopta sa dostáva k žilinskému brankárovi Belaníkovi, ktorého ešte napáda Sow. Domáci gólman ešte získava cenné sekundy pre svoj tím.

90

Nebezpečný rohový kop hostí, Belaník však napokon nemusel zasahovať.

90

Hlavný rozhodca nadstavuje 2 minúty.

90

Žltá karta pre tím MŠK Žilina B (Samuel Javorček).

88

Myjava v samom závere zápasu ešte zvyšuje svoj ofenzívny nápor.

87

Hostia sa ešte snažia s výsledkom niečo urobiť, sú však nepresní v kombinácii na žilinskej polovici trávnika.

85

Na trávniku už sledujeme výrazné emócie na oboch stranách.

84

Viacero súbojov v strede poľa, loptu majú vo svojej moci futbalisti Žiliny B.

83

Hostia v druhom polčase po sympatickom výkone so snahou o vyrovnanie, zatiaľ im však chýba pokoj vo finálnej fáze.

82

Striedanie v tíme MŠK Žilina B:
z ihriska odchádza Hranica, prichádza Martin Oravec.

82

Hostia zahrávali ďalší rohový kop, striedajúci Moura bol však v postavení mimo hru.

81

Začalo sa posledných 10 minút riadneho hracieho času. Zranenému Imrichovi Bedecsovi želáme rovnako ako Vaľkovi skoré uzdravenie.