FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Slezský FC Opava – FC Sellier & Bellot Vlašim

2:2

konec (2:1)

21.04.2024, 18:00 • Stadion v Městských sadech, Opava • 24. kolo • Jan Šimek (@janek_simek)

Tipsport: 2.21 3.19 3.31 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkujeme vám za pozornost a přejeme příjemný nedělní večer. (20:29:40)
Zajímavé utkání ve Slezsku skončilo zřejmě zaslouženou remízou. Poté, co domácí fotbalisté v první půli otočili nepříznivé skóre, začali ve druhé půli aktivněji hosté a ze svého náporu vytěžili vyrovnávací branku Petra Bredy na 2:2. Poté opět přitlačili Opavští, ale třetí gól přidat nedokázali. Svou šanci neproměnili ani Středočeši, a tak se v Opavě body dělily. Slezané čekají na výhru ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE dva zápasy, Vlašim ještě o dvě kola déle. Oba celky si tak z anglického týdne odnášejí bod.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 3:4.
Střely mimo: 7:3.
Rohy: 8:3.

90+5

90+5

Osuagwu fauloval Helebranda, zřejmě poslední šance pro domácí.

90+4

Do zakončení se po rohu dostal Haitl, jeho dělovku hosté ovšem zblokovali.

90+4

Roh pro Opavu, rozehraje ho Ondráček.

90+4

Přichystal přihrávkou od levé lajny hledal Ondráčka, před ním míč uklidil do zámezí Nogha.

90+3

Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim:
ze hřiště odchází Lukáš Musil, přichází Erik Biegon.

90+3

Žlutá karta pro tým FC Sellier & Bellot Vlašim (Jonáš Kneifel).

90+3

Ondráček cpal balon na zadní tyč, ale žádný z jeho spoluhráčů na míč nedosáhl.

90+2

Petr Breda fauloval Vaněčka. Standardka pro Opavu ze zhruba pětatřiceti metrů.

90+2

Victor Osuagwu se hnal za míčem, ale ten si před ním dobře pokryl Jaromír Srubek a dovedl ho až do zámezí. Odkop od opavské brány.

90+1

Žlutou kartu si nyní vysloužil také trenér brankářů Opavy Martin Vaniak.

90

Hlavní rozhodčí Rouček nastavuje čtyři minuty nad rámec základní hrací dobu.

90

Hosté získali aut, ale dlouho otálejí s uvedením míče do hry.

90

Ale zpět na trávník. Vaněček získal na vlastní polovině míč a v tísni ho udržel. Opavští mohou dopředu.

89

Dramatické utkání míří do svého konce a domácí příznivci rozhodně nejsou s výkonem svých oblíbenců spokojeni. Z tribun se už poněkolikáté během zápasu ozývají pokřiky: "Bojujte za Slezský!"