konec (1:1)

21.04.2024, 19:30 • Schwarzwald-Stadion, Freiburg • 30. kolo • Karel Jedlička

Tipsport: 3.04 3.55 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 3:7. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 17:15. (21:27:23)
Druhý poločas toho divákům mnoho nenabídl a poločasový stav 1:1 se nezměnil. V jediné vyložené šanci těsně minul bránu domácí Gregoritsch. Zatímco hosty remíza posouvá o skóre po dlouhé době mimo sestupové pásmo, Freiburg nevyhrál doma pošesté v řadě a komplikuje si boj o evropské poháry.
Skóre otevřel hned v úvodu hlavou Gregoritsch, ze silného náporu Mohuče v závěrečné čtvrthodině prvního poločasu ale zařídil zasloužené vyrovnání z malého vápna Burkardt. Po přestávce se již hosté zatáhli a nevytvořili si vůbec nic, takže budou s bodem spokojenější.

90+3

90+2

Vysoký nákop odhlavičkoval z velkého vápna van den Berg, míč vracel hlavou znovu na stejné místo Dōan, ale Adamu se provinil útočným faulem.

90+1

Na začátku nastavení mají míč na kopačkách domácí a útočí rozvážně do sevřeného bloku.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

88

Kübler si vyloženě koledoval o druhou žlutou kartu, jeho šlapák rozhodčí posoudil hodně benevolentně k nelibosti mohučského trenéra Henriksena, který vše měl přímo před očima.

87

Dnešní utkání sleduje 33 726 diváků.

86

Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05:
ze hřiště odchází Anthony Caci, přichází Silvan Widmer.

85

Střídání v týmu SC Freiburg:
ze hřiště odchází Lucas Höler, přichází Chukwubuike Adamu.

85

Další žlutou kartu obdržel Sepp van den Berg (Mohuč).

83

Gregoritsch z dálky vyslal střelu pod břevno, která však mířila přímo do míst, kde stál Robin Zentner.

80

Hosté po zisku míče z poloviny hřiště volí raději malou domů...

78

S blížícím se závěrem se oba celky spíše zatáhly do obran a předvádějí vyčkávací fotbal.

76

Po trestném kopu z levé strany se snažil o hlavičku Amiri, ale byl zablokován.

73

ze hřiště odchází Brajan Gruda, přichází Karim Onisiwo.

71

Vzápětí si hlasitě žádal po faulu na Grudu další kartu pro domácí Anthony Caci (Mohuč) a vykoledoval si ji za protesty sám.