3:0

konec (1:0, 0:0, 2:0)

11.10.2024, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • 9. kolo • Klaudia Kadlecová sk

Tipsport: 1.45 5.2 5.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Popradčania dlho viedli len o jeden gól, ale v posledných šiestich minútach stretnutia sa im podarilo pridať ešte dva presné zásahy. Zvíťazili 3:0 a tým ukončili päťzápasovú sériu prehier. Dnes sa presadil len jediný muž a to Adam Cracknell, ktorý zahviezdil hetrikom. Na dnes je to všetko, ďakujem za pozornosť. (20:24:32)

58:25

Vylúčenie v tíme HK Poprad:
Bourque – 10 min. osobný trest, nešportové správanie.

Vylúčenie v tíme HK DUKLA Trenčín:
Schmiemann – 10 min. osobný trest, nešportové správanie.

58:25

Poprad dal gól! Calof doprial presný zásah do prázdnej brány ADAMOVI CRACKNELLOVI, ktorý je dnes hviezdou stretnutia, pretože si pripisuje hattrick!
Asistencia: Calof.

58:05

Turan poslal puk do stredného pásma.

57:22

Vojaci sú na ľade so šiestimi korčuliarmi!

57:00

Hostia napriek neprítomnosti Greena, či Leskinena nehrajú zle, ale žiaľ prekonať dobre chytajúceho Vaya je náročné.

56:17

Toto nevyhovuje Trenčanom. Zakázané uvoľnenie.

53:57

Poprad dal gól! Macejko netrafil bránu, následne sa vytvorilo popradské prečíslenie, Calof mal puk na pravej strane, prihral jednoducho na ľavý kruh ADAMOVI CRACKNELLOVI, ktorý prekonal ležiaceho Valenta.

53:27

Dnešné stretnutie sleduje 1971 divákov.

52:38

Aktívny je Kotvan, otvoril sa mu priestor na pravom kruhu a strieľal z prvej. Valent ho opäť vychytal.

52:26

Icing domáceho celku.

51:57

Domáci v plnom počte.

51:31

Cardwellova strela zblokovaná, následne pálil Josling a Vay predviedol zákrok!

49:57

Coskey – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

49:24

Macejko odplácal Törökovi, nepáčilo sa to domácim priaznivcom.

48:22

Hostia v plnom počte.

48:06

Starosta odpálil puk z obranného pásma.

48:00

Valent drží puk na svojom tele. Coskey strieľal z ľavého kruhu.

47:19

Valent vyrazil puk po strele Cracknella spred brány.

46:55

Vojaci sa oslobodili a vyhodili puk v Vayovi.

46:37

Po Kotvanovom príklepe sa ukázal Valent skvelým zákrokom lapačkou.

46:22

Hlaváč – 2 min., podrazenie.

45:28

S lapačkou vynikol aj Valent, keď do nej chytil puk po Šotekovom pokuse.

44:16

Bortňák ohrozil bránu, lenže Vay vyrazil puk lapačkou!

43:57

Puk má vo svojej moci Vay.

43:48

43:30

Pred bránu sa natlačil Dej, ale Vaya neprekonal.

42:50

Trenčania sa nedokážu usadiť sa v pásme.

41:57

Strela nevyšla Joslingovi a hostia prichádzajú o útočné pásmo.

41:48

Centazzo – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Stav sa po druhej tretine nezmenil a Poprad naďalej vedie nad Trenčínom futbalovo 1:0. V hre sa priostruje, pretože sú už vidieť medzi hráčmi náznaky štuchaníc. Tretia tretina sa začne približne o 19:42.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:00

Posledná minúta druhej tretiny.

38:26

Zmätky v trenčianskej obrane, zasiahol Valent, keď priľahol puk.

38:03

Turan – 2 min., hrubosť.

Dej – 2 min., hrubosť.

38:03

Turan si chce vybavovať účty s Dejom! Obaja putujú na trestnú lavicu.

36:33

Hatala zabránil skórovať súperovi po prečíslení dobrým obranným zákrokom!

36:14

Nebezpečný príklep od Kotvana, po ktorom vyrazil puk pohotovo Valent. Reklamná prestávka.

35:09

Trenčania mali šťastie, lebo keby sa odrazil puk ku Cracknellovi, tak by sme boli svedkami prečíslenia.

34:27

Zakázané uvoľnenie kamzíkov. Cardwell si skočil do Feretu, ale vylučovať sa nebude.

33:28

Schmiemann zaváhal na útočnej modrej a prišiel o puk.

33:19

Baláž preveril Vaya z mierneho uhla strelou do jeho tela.

33:02

Vay prerušil hru chytením puku do lapačky po rýchlej strele od modrej čiary.

32:07

Bekhend Coskeyho prešiel len k zadnému mantinelu.

30:57

Hra je prerušená, Valent to schytal aj druhýkrát do masky.

29:44

Puk tečovaný na ochrannú sieť.

28:15

Macejko vystrelil na bránu v snahe niečo dosiahnuť, ale Vay vyrazil puk betónom.

27:22

Po Bourqueho strele je puk v lapačke Valenta. Reklamná prestávka.

26:33

Ahl si počínal hranične, keď sa pri ňom ocitol na ľade Turan.

25:47

Brejčák vystrelil z diaľky a získal tým vhadzovanie v útočnom pásme.

24:23

24:15

Tak Coskeyho strelu zblokoval Centazzo, ktorý sa snažil cloniť Valentovi.

23:26

Valent vychytal Calofa, domáci krídelník mal pri sebe voľný priestor.

22:49

Valent bol zasiahnutý pukom do masky. Gólman hostí potreboval kratšiu pauzu.

22:28

Calof nezachytil krížnu prihrávku.

22:23

Stapley – 2 min., podrazenie.

22:02

Nabité dostal Turan, ale netrafil bránu.

21:21

Strela od Schmiemanna bola zblokovaná.

20:55

Zakázané uvoľnenie domácich.

20:36

Šancu mal opäť Cracknell, ale svojím pokusom švihom minul trenčiansku bránu.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Už sa zdalo, že sa pôjde do šatní za stavu 0:0, ale všetko zmenil Cracknell 22 sekúnd pred klaksónom, keď bol sám pred bránou a nikto ho nebránil. Tento gól ide na triko Cardwellovi, ktorý neubránil Calofa za vlastnou bránou. Poprad vedie nad Trenčínom 1:0. Druhá tretina sa začne približne o 18:53.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:38

Poprad dal gól! Za vlastnou bránou zaváhal Cardwell, keď nedokázal odstaviť od puku Calofa, ten prihral priamo pred bránu nebránenému ADAMOVI CRACKNELLOVI, ktorý sa pohral s Valentom.

19:31

Icing na strane Trenčína.

19:00

Posledná minúta prvej tretiny.

17:58

Domáci zatlačili, prišla strela na bránu a Valent puk vyrazil len pred seba. Ďalší popradský hráč na dorážku nedočiahol.

15:59

Nepresne strieľal Cracknell, ale odrazený puk od mantinelu narobil Valentovi problémy po dorážke.

15:06

Po Naušovej strele nasleduje reklamný brejk.

14:52

Bekhendové zakončenie vyslal Suchý, ale Sojčík sa mu hodil do strely.

13:49

Coskey bol skôr v útočnom pásme a dopustil sa ofsajdu.

13:09

Trenčania si prihrali puk rukou a to si všimol aj rozhodca.

12:18

Pálil Starosta od modrej a Vay vyrazil puk.

11:19

Hra sa prelínala zo strany na stranu, najprv neprešla prihrávka na Ahla a na druhej strane preveril brankára Valenta Urbánek.

10:46

Zakázané uvoľnenie vojakov.

10:26

Ďalší zákrok Valenta po Cracknellovej strele! Hostia podcenili situáciu a nechali ho samého pred bránou po nahodenom puku na zadný mantinel. Reklamná prestávka.

09:44

Dej získal puk pri útočnej modrej, ale ďalej nič nevymyslel.

09:20

Valent pre istotu podržal puk.

08:29

Puk sa dotkol ochrannej siete a hra je prerušená.

06:51

Na Calofa prešla prihrávka cez stred útočného pásma a vystrelil na bránu. Valent dobre zasiahol.

06:12

Vaya neprekvapila strela z uhla. Reklamná prestávka.

04:52

Vojaci vyhrali súboj pri mantineli a presunuli sa s pukom ďaleko od vlastnej brány.

03:56

Zákrok si pripisuje aj Vay, keď z prvej pálil Hatala.

02:46

Valent pokryl puk po pokuse z medzikružia.

01:27

Trenčanom sa podarilo zneškodniť črtajúci sa tlak kamzíkov.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

HK Poprad: Vay (Belányi) – Brejčák, Kotvan – Ligas, Bourque – Turan, Fereta – Sluka; – Coskey, Cracknell, Calof – Török, Šiška, Centazzo – Paločko, Suchý, Nauš – Šotek, Urbánek, Kundrik
Tréner: Todd Bjorkstrand

HK DUKLA Trenčín: Valent (Grigals) – Cardwell, Macejko – Hatala, Schmiemann – Laurenčík, Starosta – Bokroš, Hlaváč; – Šišovský, Baláž, Ahl – Josling, Stapley, Krajčovič – Hudec, Bortňák, Sojčík – Tomík, Dej, Vaňo
Tréner: Ernest Bokroš

Rozhodca: Novák, Krajčík – Tichý, Hajnik.
V Tipos Extralige sa v rámci 9. kola postaví HK Poprad proti HK DUKLA Trenčín. Kamzíkom sa darilo proti vojakom v minulej sezóne, zo štyroch vzájomných stretnutí dokázali trikrát vyhrať.

HK Poprad: Popradčania sa po úvodných troch víťazstvách trápia, prehrali päť zápasov v rade a ten posledný 3:2 po nájazdoch na ľade Banskej Bystrice. V tabuľke sú na 7. mieste a majú 11 bodov. Kanaďan Andrew Calow je najproduktívnejším hráčom domácich, získal 9 bodov za jeden presný zásah a osem asistencií.

HK DUKLA Trenčín: Trenčania sa naopak prebúdzajú. Po šiestich prehrách bodovali naplno proti Novým Zámkom a taktiež naposledy proti Žiline, s ktorou si poradili 4:3. Vedenie muselo zareagovať na zranenie brankára Melicherčíka, čoho dôsledkom je príchod Lotyša Gustavsa Grigalsa do brány. Patrí im 9. priečka so ziskom 6-tich bodov. Bodovo sa darí Američanovi Gordiemu Greenovi, ktorý je s 12-timi bodmi druhým najproduktívnejším hráčom ligy.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

3:0

Branky a nahrávky: 20. Cracknell (Calof), 54. Cracknell (Calof), 59. Cracknell (Calof)

Trenér: Todd Bjorkstrand

Trenér: Ernest Bokroš

Rozhodčí: Novák, Krajčík – Tichý, Hajnik

19:38 POP 1:0 Cracknell (Calof)
22:23 TRE 2 Stapley, podrážení
38:03 POP 2 Turan, hrubost