1:5

konec (1:2, 0:2, 0:1)

11.10.2024, 18:00 • TITAN Aréna (Liptovský Mikuláš) • 9. kolo • Filip Kosnáč sk

Tipsport: 3.54 4.38 1.82 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Michalovce potvrdili skvelú formu a pridali už piate víťazstvo za sebou, keď v Liptovskom Mikuláši vyhrali jednoznačne 5:1. Hostia za tromi bodmi vykročili najmä vďaka skvelej druhej tretine, v ktorej dvakrát skórovali a odskočili už na rozdiel troch gólov, pričom v poslednej tretine už ich víťazstvo len prikrášlil Fominykh. Domáca defenzíva dnes nefungovala vôbec dobre a keď k tomu pridáme celkom bezradný útok, tak výsledok hovorí jasne a zaslúžene pre hostí. Hostia tak už majú na konte 21 bodov a poskočili už na druhé miesto v tabuľke s dvojbodovou stratou na vedúcu Spišskú Novú Ves, naopak domáci zostanú na poslednom mieste s chudobnými 4 bodmi. To je odo mňa z tohto zápasu všetko, ďakujem za pozornosť a prajem Vám príjemný zvyšok večera! (20:30:12)

58:23

Marcinkova strela od modrej čiary bola zblokovaná domácou defenzívou, ktorá však s dnešným celkovým výkonom nemôže byť ani zďaleka spokojná.

57:50

Najprv mohol domácich aspoň trochu potešiť Sukeľ, ale z blízkosti neusmernil puk na bránu hostí a na opačnej strane sa vydal dopredu Valach, ktorý opečiatkoval strelou z ľavej strany tyčku domácej brány!

53:43

Hosťom sa nepodarilo využiť presilovku, ale to ich určite mrzieť nemusí, podobne ako zakázané uvoľnenie pri štvorgólovom náskoku.

51:19

Fitzpatrick – 2 min., hrubosť.

51:01

Zápas sa už môže dohrávať v pokojnom tempe, pretože o víťazstve hostí za súčasného stavu niet žiadnych pochýb a hra je prerušená kvôli prihrávke rukou.

48:27

Dukla Michalovce dala gól! Ale tentokrát to už hosťom predsa len vyšlo, keď DANIIL FOMINYKH dostal príliš veľa priestoru na ľavej strane, takže si puk potiahol bližšie k domácej bránke a prestrelil Fitzpatricka! Asistencia: Valach

46:50

V tejto chvíli mohol definitívne pochovať nádeje domácich Solenský, keď sa puk preňho odrazil od zadného mantinelu do ideálnej pozície pred domácu bránku, ale Fitzpatrick vytiahol vynikajúci zákrok proti jeho bekhendovému zakončeniu!

43:41

Hostia sa dopustili nepresnej rozohrávky, ktorá znamená zakázané uvoľnenie.

41:32

Domáci už budú musieť riskovať, ale Réwayova prihrávka v útočnom pásme bola tiež len zblokovaná a hostia zatiaľ nemajú väčšie ťažkosti v defenzíve.

41:08

Nespala prenikol do útočného pásma, ale jeho strela bola zblokovaná a hostia sú už v plnom počte.

40:56

Domácim sa nedarí usadiť sa v útočnom pásme na začiatku tretej tretiny a zdá sa, že presilovka zostane nevyužitá.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Druhá tretina zápasu medzi Liptovským Mikulášom a Michalovcami bola jednoznačne v réžií hostí, ktorí v nej síce najprv zahodili viaceré veľké gólové príležitosti, ale nakoniec aj zaslúžene navýšili svoje vedenie už na 4:1 po góloch Vargu a Daugavinša. Tretia tretina sa začne približne o 19:49.