HC Tábor – HC Oceláři Třinec

2:4

konec (0:0, 1:1, 1:3)

10.10.2024, 18:30 • Zimní stadion Tábor • 20 • Skupina B • Vít Muzikář

Třinec vítězí v Táboře 4:2. Zvládl tak těžké vyrovnané utkání. Ještě ve 43. minutě prohrávali hosté 1:2, nicméně pak ujeli dva na nikoho a srovnali. Vítěznou trefu pak obstaral v 52. minutě Blahuta, v situaci tři na dva jej nikdo nenavázal a na pokus mezi betony skvěle chytajícího Kalkuse už Tábor nenašel odpověď. V závěru měl několik šancí hlavně Slabý z pravé strany, ale Čelka nepřekonal. (20:42:16)
HC Tábor – HC Oceláři Třinec 2:4 (0:0, 1:1, 1:3)
Branky a nahrávky: 25. Bušta (TS), 43. Vinš (Boháč, Bušta) – 35. Vlk (Řípa), 44. Řípa (Vlk), 52. Blahuta (Polášek), 60. Řípa (Řehák). Rozhodčí: Horažďovský – Tuháček, Kopřiva. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Průběh zápasu: 1:0, 1:1, 2:1, 2:4.

59:35

59:35 Dominik ŘÍPA - 2:4

59:35 5/6

Třinec právě vstřelil branku!
Třinec vyhraje! Po chybě Tábora na modré čáře dovezl DOMINIK ŘÍPA kotouč do prázdné brány. Asistence: René Řehák.
Řípa D., Řehák R., Vlk F., Barteczek D., Niemczyk P.
Mohyla R., Slívko O., Čečetka F., Nevšímal Š., Slabý M., Charvát O.

59:20

Slabý se snažil trefit z pravé strany prostor mezi betony brankáře.

59:11

Oddechový čas pro tým HC Tábor.

59:11

Zakázané uvolnění Třince.

59:01

Slabý měl rychlost na pravé straně, ale hosté srazili jeho šanci vedle protější tyče.

58:46

Čelko se nenechal překvapit pokusem z úhlu z pravé strany.

58:30

Hraje se daleko od brány Třince, ten zatím zvládá závěr naprosto perfektně.

58:09

Slabý se dostal na pravé straně přes dva hráče, ale Třinec přestál jeho tlak do brány.

57:40

Fizek s Maxmilián Niemczyk kombinovali a tím pochopitelně tahali čas.

57:20

Vhazovalo se před bránou Třince, Fizek se pak vrhl po kotouči na modré čáře.

56:51

Hraje se docela dlouho bez přerušení a to samozřejmě Třinci vyhovuje.

56:14

Fleischman zavezl puk na levé straně do pásma, ale Tábor jej hned ztratil.

55:42

Slabý se rozjel na levé straně, Třinec mu pak nepovolil otočku kolem tyčky.

55:01

Čelko zastavil nahození z pravé strany pro spoluhráče.

2:4

Branky a nahrávky: 25. Bušta (TS), 43. Vinš (Boháč, Bušta) – 35. Vlk (Řípa), 44. Řípa (Vlk), 52. Blahuta (Polášek, Lazovský), 60. Řípa (Řehák)

HC Tábor: Kalkus (Neduchal) – Mohyla (A), Šťastný, J. Ryšavý, Coufal, Lomoz, Polka, Šachl – Slabý (C), Eremiáš, Fleischman – Bušta, O. Charvát, Slívko (A) – Boháč, Vinš, Čečetka – Nevšímal.
Trenér: Milan Dančišin

HC Oceláři Třinec: Čelko (Krejčí) – M. Niemczyk, Jakub Marek (A), P. Niemczyk (C), D. Barteczek, Kaleta, Chalupa – Richter, Blahuta, Vlk – Morcinek, Lazovský, Hanák – Řípa, Řehák, Pečonka – Fizek, Polášek (A).
Trenér: Jan Mikš

Rozhodčí: Horažďovský – Tuháček, Kopřiva