Extraliga dorostu

HC Škoda Plzeň – HC Litvínov

2:0

2. třetina (1:0, -:-, -:-)

19.09.2024, 17:00 • LOGSPEED CZ Aréna • 5 • Skupina A • Jakub Štěrba (@sterba19)

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

30:27

Indiáni se dokázali výhozem přes všechny čáry osvobodit. Litvínovu se poté nepovedla přihrávka, pískáno je zakázané uvolnění. (18:01:30)

Plzeň právě vstřelila branku!
Škodovka v polovině zápasu zdvojnásobuje své vedení. JAN FODOR rozjel rychlou akci domácího týmu, přes Václava Pittera se k němu posléze kotouč vrátil a šikovný útočník ho bleskově poté poslal z osy hřiště do sítě. Asistence: Václav Pitter.

28:32

Jaroslav Hobl se prodral na levém křídle až před gólmana, tomu chtěl puk propasírovat do sítě mezi betony, ty ovšem k sobě sklaply včas.

27:36

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat po levé ruce Tomáše Winkelhöfera.

26:59

Sledujeme velmi taktickou bitvu o střední pásmo, zatím je k vidění skvělá hokejová podívaná, jediné, co tomu chybí, jsou branky.

25:32

Severočeši zahrozili z brejku, na pravém křídle napřáhl Jakub Petružálek, Osvald měl co dělat, nakonec jeho ránu na poslední chvíli vykopl svým betonem.

23:39

Do práce musel i Václav Osvald, ovšem propagační rána od modré čáry ho nevystrašila.

22:21

22:09

Dario Alessandro Blengino dostal ideální pas proti hokejce na modrou čáru, jeho rána nicméně mířila jen doprostřed brány.

21:38

A další střelecký pokus Jana Fodora, tentokrát se Winkelhöfer stačil bleskurychle přesunou a kotouč zachytit do své lapačky.

20:49

Jan Fodor střílel z pravého kruhu, Tomáš Winkelhöfer byl včas na svém místě.

20:21

Vyloučení v týmu HC Litvínov:
David Bozseník – 2 min., podrážení.

20:01

Je za námi první třetina, která nabídla nakonec pouze jednu branku. Tu vstřelil ve třinácté minutě kapitán Škody Jiří Maxa, jenž byl zcela sám před brankou. I hosté měli záhy své šance, ztroskotali však na skvěle chytajícím Václavu Osvaldovi, který podržel svůj tým. Nechme se překvapit, co nám hráči předvedou v další fázi hry.