2:4

konec (1:1, 1:3, 0:0)

18.09.2024, 18:00 • Sutor aréna, Most • 1 • Skupina Západ • Jan Koudelka

Tipsport: 2.3 4.36 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání je u konce, ve třetí třetině už žádná branka nepadla a všechny tři body tak dneska bere Ústí nad Labem.
Ode mě je to vše, děkuji vám za pozornost a někdy zase napočtenou. (20:17:11)

59:55

Most se sám připravuje o pásmo, více už se dnes nestane.

59:49

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem:
Adam Gajarský – 2 min., podrážení.

59:30

Dubský ukázkově odstavil Seemanna.

59:00

Slovan na točné polovině, Mostu se nedaří založil závěrečný nápor.

58:03

Sýkora s rozehrávkou nespěchá, dvakrát objel vlastní bránu.

57:36

Duda zaměstnal domácí obranu, Ústí tato hra nyní bohatě stačí.

57:08

Těsný ofsajd domácích zastavuje jejich útočné snažení.

56:20

Stehlík střílel bez přípravy, tvrdou ranou ale minul bránu.

55:29

Stahl vyrazil nad ostré nahození Havlíka.

55:01

Kotouč se podivně odrazil na ústeckém brankovišti, našel ho Starý, ale přestřelil.

54:20

Nyní už Slovan vyhazuje a ihned celá čtveřice střídá.

54:02

Sýkora obětavě zaklekl proti střele, Most nadále v pásmu.

53:34

Jakub Trefný – 2 min., podrážení.

53:02

Icing Slovanu, hra nyní postrádá přesné kombinace na obou stranách. Čas se pomalu krátí.

52:29

Zajíček střílel na lapačku gólmana, ta ale vykonala přesně tu funkci, ke které byla stvořena.

52:09

Slovan vyhodil šikovně, kotouč končí na betonech Kubíka, hra se tedy přesouvá do mostecké třetiny.

51:44

Most se sám vyhnal z pásma, domácí střídají.

50:53

Sýkora se dostal na útočné pozice, kotouč ale při svém tažení ztratil.

50:16

Nedrda mířil pouze na beton Stahla, ten s klidem vyráží.

49:49

Kotouč skončil mimo mantinely, vhazování ve středním pásmu.

49:21

Domácím se to sice nelíbí, je ale pískán ofsajd. Mical může být rád, že za protesty nevyfasoval trest.

48:54

Procházka dostal nabito v mezikruží, jeho rána zacinkala o masku Stahla, který tak zapisuje další důležitý zákrok.

48:16

Stehlík je dnes velmi aktivní, Kubík neměl kotouč pod kontrolou a ústecký forvard ho zvládl vydolovat. Poté o něj ale přišel.

47:46

Peroutka se dostal k zakončení, nebyla to ale střela, která by měla Stahlovi nadělat problémy.

47:04

Zakázané uvolnění i na mostecké straně, to určitě přijde hráčům z krajského města vhod.

46:30

Hosté trochu otupili nápor Mostu, do konce utkání ale ještě spousta času.

45:32

Sjarhijenia poprvé výrazně u kotouče, těsně minul branku svou přízemní ranou.

44:58

Šoustek střílel po buly, vedle. Slovan následně vyhazuje na zakázané uvolnění.

44:45

Popela už zvedal ruce! Jeho ránu ale zastavila tyč. Most začíná zatápět pod kotel.

43:45

Tři hráči na zemi, využil toho Mical, který ale pálil mimo tři tyče.

43:02

Sýkora vypálil od modré, bránu těsně netrefil.

42:10

Nedrda mířil pouze do středu branky.

41:59

Most to bude mít s vyrovnáním těžké, Ústí už nikam nespěchá. Nyní ovšem icing hostí.

41:12

Mareš měl odkryto a tak vystřelil. Kubík jeho pokus chytá.

40:45

Bernat má sice na dresu zkomolené jméno, do zápisu už se i tak dostal. Svou střelou nyní ale Kubíka neohrozil.

40:04

Buly dnes Mostu jdou, i ta třetí úvodní vyzněla lépe pro domácí.

40:01

Hráči i rozhodčí jsou zpět na ledě, jdeme do finále.
Čtyřicet minut je za námi. Do vedení se dostali zkraje třetiny domácí. Slovan ale třemi góly v řadě otočil skóre a do šaten odchází s dvougólovou rezervou.
Třetí třetina začne přibližně 19:43.

40:00

39:27

Vhazování před Kubíkem, zřejmě zásah střídačky.
Dnešní utkání sleduje 351 diváků.

39:00

Kučera vystihl ústeckou kombinaci a řítil se po mantinelu do zakončení. Stahl ale uzavřel prostor u tyče a drží kotouč v lapačce.

38:25

Váchal se dostal do šance, Most nyní okupuje ústecké pásmo. Slovan se nemůže dostat do útoku.

37:38

Dubský namířil do masky gólmana, Most se následně osvobozuje.

37:22

Vyloučení v týmu Mostečtí Lvi:
Martin Berčík – 2 min., podrážení.

37:12

Kubík si nyní může oddychnout, jeho vyhození jen o malý kousek nepřeletělo ochranné plexisklo.

36:35

Ústí bylo nyní v přečíslení tři na jendoho, tuším, že to byl Popela, který dokázal celou situaci za mostecké vyřešit.

36:03

A další icing Slovanu, Most nyní zase chytil tempo zápasu.

35:43

Stahl předvedl dva nepříliš jisté zákroky, hosté poté vyhazují na zakázané uvolnění.

34:56

Starý vyzkoušel lapačku Stahla z pravého kruhu, ten ji ale předvedl v její plné kráse.

34:40

Bár svou střelou do boční sítě sice rozradostnil diváky na protilehlé tribuně, skóre zápasu se ale nemění.

34:10

Ústečtí nyní hrají o poznání uvolněnější hokej, než domácí celek.
Hra je přerušena, na ledě se svíjí Veselý. Už se ale za potlesku diváků zvedá a míří na střídačku.

33:13

Buberl udržel kotouč i za cenu hitu, který následně obdržel.

32:26

Kubík měl nyní co dělat, aby nelovil kotouč ze sítě popáté, nadvakrát ho ale dokázal zkrotit.

31:21

31:21 Martin DUBSKÝ - 2:4

31:21

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Během pár minut se svěřencům trenéra Růžičky sesypala celá hra a já ani nestíhám vše zapisovat. V podobně rychlém útoku, jako byl ten předchozí se nyní vyskytlo duo MARTIN DUBSKÝ a Tomáš Bernat, právě první jmenovaný rozradostnil ústecký kotel počtvrté – 2:4! Asistence: Tomáš Bernat.

31:02

Zakázané uvolnění Ústí.

30:39

30:39 Miloš HANOUSEK - 2:3

30:39

Tak tohle byl panečku rychlý obrat, Most propadl v útoku a hosté šli do přečíslení. Na konci celé rychlé akce byl přesný MILOŠ HANOUSEK, který rozradostnil zhruba stovku příznivců ústeckého hokeje – 2:3! Asistence: Daniel Jouza.

29:47

29:47 Adam GAJARSKÝ - 2:2

29:47

Slovan sice nesehrál ideální početní výhodu, ale i to stačilo na vyrovnání. Pře bránou se uvolnil ADAM GAJARSKÝ, dostal nahrávku zpoza brány a trefil se přesně – 2:2! Asistence: Štěpán Kuchynka a Lukáš Stehlík.

29:35

Trefný se snažil tečovat před bránou, tato pozice mu ale příliš nesedí.

29:12

Berčík zaměstnal Stahla a dal tak spoluhráčům možnost k vystřídání.

28:45

Trefný pálil chvíli po buly, Kubík vyrazil.

28:29

Marek Havlík – 2 min., držení.

27:38

27:38 Jakub VESELÝ - 2:1

27:38

Mostečtí Lvi právě vstřelili branku!
Most nyní využil trochu méně koncentrovaný výkon Slovanu a dostává se do vedení. Skvělou práci odvedl Procházka, po jehož útočném snažení se před zcela odkrytou bránou vyskytl JAKUB VESELÝ, který by před svým zakončením stihl i párek v rohlíku z místního bufetu – 2:1! Asistence: Jakub Procházka.

27:23

Most hrál nyní chvíli v šesti, sudí jim odpouští tento přečin.

27:00

Kotouč na trase Seemann – Stahl změnil směr, nakonec ale končí těsně mimo tři tyče.

26:15

Rozhodčí dnes velmi rychle přerušují hru po zákroku brankařů, ti tak nemají moc času na rozehrávku.

25:45

Trefný vypálil golfákem, Kubík stihl srazit betony.

25:09

Gajarský zatím hledá formu z letní přípravy, nyní mu nesedla střela z pravého kruhu.

24:20

Dubský se díky stahovačce dostal do zakončení, Kubík ale bez větších problémů kryje.

23:30

Gottfried promáchl kotouč a byla z toho velká šance domácích, Havlíkovu ránu dokázal Stahl jen tak tak vytěsnit.

22:31

Stahl kryje nahozený kotouč.

22:02

Lajna okolo Kuchynky byla nyní velmi aktivní před Kubíkem, puk ale nakonec získává Most.

21:32

Nyní už je zakázané uvolnění hostí regulérní, hra se stěhuje před Stahla.

21:20

Další ústecký icing, který se nakonec odvolává.

20:48

Slovan hrál dobrou půl minutu s jedním obráncem, Trefný poté lehce zmateně naskočil na led.

20:04

I druhá z úvodních bulí pro domácí celek.

20:01

Aktéři dnešního utkání se již vrací na ledovou plochu, budeme pokračovat.
První třetina je za námi a do kabin se jde za nerozhodného stavu 1:1. Na vedoucí branku Bernata dokázal závěrem třetiny reagovat Veselý.
Druhá třetina začne přibližně v 18:50.

20:00

19:46

Jouza už se skoro radoval, dostal přihrávku zpoza branky a zakončil někam na rameno gólmana. Kotouč ale v bráně nekončí.

19:23

Gajarský zatím nemá svůj den, nyní vybídl Nedrdu k akci, ten ale netrefil ideálně a Stahl vyrazil.

19:11

Zakázané uvolnění Mostu.

18:01

18:01 Jakub VESELÝ - 1:1

18:01

Hra byla poslední minuty velmi neučesaná a z toho také pramení mostecké vyrovnání, hosté propadli a domácí přečíslení dokázal bekhendovým zakončením gólově vyřešit JAKUB VESELÝ – 1:1! Asistence: Martin Starý a Lukáš Kučera.

17:12

Sýkora si skvěle vybruslil do palebné pozice, rána byla ale sražena mimo.

16:14

Kotouč kryje na druhé straně Stahl.

15:52

Sýkora se dostal do šance, svou ranou ale nenadělal mosteckému gólmanovi starosti.

14:47

Hosté vyhazují, rozhodčí ovšem píská zakázané uvolnění. Ihned se ústeckým omlouvá, v oslabení šlo o upísknutí.

14:18

Háček na Gajarského se nepíská, ani Mostu se ale nedaří přechod do pásma. Na druhé straně druhý ofsajd ústeckých.

13:34

Horáček otřel svou ránu o břevno, Most byl opět blízko. Na druhé straně ofsajd Slovanu.

13:12

Lukáš Stehlík – 2 min., podrážení.

13:00

Ústí mířilo do přečíslení, nevyřešilo ho ale dobře a kotouč ztratilo.

12:18

Trefný nahazoval, ale až na Kubíka střela neprošla.

12:06

A další icing, Most ještě nemá z oslabení dostřídáno.

11:55

Bernat trefil s koncem početní výhody blok, následně Most vyhazuje na zakázané uvolnění.

11:31

Slovan měl v přípravě s přesilovkami problémy, ani nyní se zatím nedaří. Ofsajd.

10:05

Kučera mohl rychle vyrovnat! Dostal se do úniku, prostřelil Stahla, ale puk těsně minul tyčku ústecké branky.

09:47

Jakub Váchal – 2 min., nedovolené bránění.

09:24

09:24 Tomáš BERNAT - 0:1

09:24

V Mostě se poprvé mění skóre a tím šťastnějším týmem je Ústí. Kubík nejprve předvedl parádní zákrok, kdy vytěsnil kotouč na tyčku. Ten se ale odrazil do brankoviště, kde čekal nikým nehlídaný TOMÁŠ BERNAT a poslal svůj tým do vedení – 0:1!

09:02

Peroutka vystihl rozehrávku hostí a dostal se do šance, přestřelil.

08:30

Procházka střílel od mantinelu, na kotouči už je ale Ústí.

07:47

Na druhé straně se v situaci dva na jednoho dostal do zakončení Zajíček. Stahl ale zmenšil střelný úhel a i on zatím drží svůj klub.

07:24

Jouza prokličkoval skrz dva obránce, na zakončení už měl minimum prostoru a tak si Kubík zapisuje další zákrok.

06:53

Duda v obrovské šanci! Těsně unikl ofsajdu a mířil sám na Kubíka. Ten ale jeho úmysl přečetl a vyrazil puk do bezpečí.

06:00

Simon po delší době dostává hru před Kubíka, ten musel jeho nahození likvidovat lapačkou.

05:25

Váchal pálil od modré, nepřesně.

04:53

Berčík a první velká šance, Stahl stihl vystrčit svůj beton a tuto střelu zlikvidovat.

04:35

Kotouč ležel volný v ústeckém brankovišti, jako první se ale zorientovali hosté a zažehnali tuto nepříjemnost.

04:01

Ofsajd domácích.

03:25

Most usazen v útočném pásmu, zatím ale čeká na první střelu na bránu.

02:23

Vítězslav Nedrda – 2 min., hrubost.

Lukáš Sýkora – 2 min., hrubost.

01:53

Havlík nahazoval od modré velmi nepříjemně. Stahl nakonec nemusel zasahovat.

01:06

Puk v ochranné síti, vhazování v obranném pásmu domácích.

00:59

Gajarský to zkoušel od modré, rána neměla potřebné parametry, Kubík ale radši zastavil hru.

00:20

Úvodní buly pro domácí celek, ten se ihned tlačil do útoku. Rozehrávka ale nevyšla a je z toho zakázané uvolnění.

00:01

Hráči obou týmů jsou již na ledové ploše, brzy budeme začínat.
Dobrý den, vítám vás ze severočeského Mostu, kde už je vše připraveno ke startu druhé hokejové ligy. Z nedalekého Ústí nad Labem dorazila početná skupina fanoušků, čeká nás utkání v dobré atmosféře. Přeji příjemnou zábavu.

Mostečtí Lvi: A. Kubík (Tuhý) – Váchal, Nedrda (A), Seemann, Horáček, Rossokha, Popela, M. Havlík, Šoustek – Mical (C), Berčík (A), Zajíček – Procházka, L. Kučera, J. Veselý – Ščislák, Peroutka, Starý – Dostál, Buberl, Bár.
Trenér: Růžička

HC Slovan Ústí nad Labem: Stahl (Klika) – Funk, Sýkora, Mareš, Trefný (A), Gottfried, Záruba, F. David – Dubský (A), Bernat (C), Simon – Duda, Gajarský, Kuchynka – Stehlík, Sjarhijenia, Jouza – Hanousek, Kaněra, Mácha – J. Špaček.
Trenér: Kanis

Rozhodčí: Trnka – Kurtin, Tichý.
Dobrý den, vítám vás u startu druhé ligy hokeje. Ta začíná mimo jiné také na mosteckém ledě, kde domácí celek přivítá hostující Ústí nad Labem.

Domácí Most sehrál v přípravě hned devět zápasů, první z nich proti prvoligovému Chomutovu, ostatní již se soupeři z druhé ligy. Čtyřikrát dokráčeli svěřenci trenéra Růžičky k vítězství, pětkrát v přípravě padli.

Hostující Ústí nad Labem odehrálo v přípravě sedm zápasů hned šestkrát odešlo jako vítěz. Jedinou porážku schytal tým okolo trenéra Kanise na domácím ledě po prodloužení od Děčína.

Souboj severočeských Lvů jsme viděli dvakrát v přípravě na tento ročník, z obou zápasů vyšli vítězně ti z krajského města. Jak dopadne toto utkání se dozvíme ve středu od 18:00 v mostecké Sutor aréně.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

2:4

Branky a nahrávky: 19. J. Veselý (Starý, L. Kučera), 28. J. Veselý (Procházka, L. Kučera) – 10. Bernat, 30. Gajarský (Kuchynka, Stehlík), 31. Hanousek (Jouza, Sjarhijenia), 32. Dubský (Bernat, Simon)

Mostečtí Lvi: A. Kubík (Tuhý) – Váchal, Nedrda (A), Seemann, Horáček, Rossocha, Popela, M. Havlík, Šoustek – Mical (C), Berčík (A), Zajíček – Procházka, L. Kučera, J. Veselý – Ščislák, Peroutka, Starý – Dostál, Buberl, Bár.
Trenér: Vladimír Růžička

Trenér: Miroslav Kanis

Rozhodčí: Trnka – Kurtin, Tichý