Hokejová Liga mistrů

Straubing Tigers – HC Dynamo Pardubice

3:2

konec (1:1, 0:1, 2:0)

15.09.2024, 16:30 • Eisstadion am Pulverturm, Straubing • 4. kolo • Vendula Zdražilová

Tipsport: 3.41 4.21 1.89 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (18:50:06)
Je dobojováno. Pardubice sice po druhé třetině vedly 2:1, ale náskok neudržely. Domácí vyrovnali a následně strhli vedení na svou stranu z přesilových her a nakonec těsný náskok uhájili až do konce. Pardubičtí hráči si tak z německého tripu vezou domů na Východ Čech jediný bod.

59:52

Šustr ještě pálil nad oběma kruhy a jeho dělovku srazila obrana Straubingu do bezpečí. A tohle už pro domácí vypadá dobře.

59:27

Rána Lukáše Radila byla sražena mimo, domácím se nepovedlo vyhodit puk až před klec soupeře.

59:11

Dynamo je v šesti hráčích a bez Romana Willa!

58:45

Hned po vhazování v pásmu Straubingu se domácí stihli osvobodit a puk letěl až před Romana Willa.

58:28

Oddechový čas pro tým HC Dynamo Pardubice.

58:28

Vyloučení v týmu Straubing Tigers:
Elis Hede – 2 min., sekání.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:36

Hosté mají na to, aby se zápasem něco udělali, ještě něco přes dvě minuty. Nyní operují před domácí brankou a snaží se urputně o vyrovnání.

56:15

Pardubice jsou v plném počtu.

56:12

56:12 Marcel BRANDT - 3:2

56:12

Straubing právě vstřelil branku!
Přesilovka domácích je využita a Strabuing strhává vedení na svou stranu. Danjo Leonhardt poslal kotouč na modrou čáru, kde se do střely opřel MARCEL BRANDT a jeho pumelice se zastavila až za zády Romana Willa – 3:2. Asistence: Danjo Leonhardt a JC Lipon.

55:37

Další výhoz puku až před domácí branku a hosté tak opět ukrajují další vteřiny z nerovnovážného stavu hráčů na ledě.

55:21

Pokus Elise Hedeho končí na ochranné síti, kam ho srazila obrana Pardubic a hra je zastavena. Buly po pravé ruce Romana Willa.

54:54

Domácí po vystřídání spěchají do útočné akce a Dynamo se znovu dostává do obranné fáze.

54:20

První přesilovkovou akci soupeře hosté zastavili a hned vyhodili puk až před branku Bugla. Šetří tak cenné vteřiny z početní nevýhody.

54:15

Ondřej Vála sekl soupeře a dostává dvě minuty. A bude si přát, aby na ní setrval celé dvě minuty, a sice bez inkasované branky.

3:2

Branky a nahrávky: 10. Zimmermann (Hede, Samuelsson), 43. Samanski (Connolly, Braun), 57. Brandt (Leonhardt, Lipon) – 15. Zohorna (Kousal, Herčík), 40. Musil (Vála)

Straubing Tigers: Bugl (McIntyre) – Braun, Brandt (A)(TS), Zimmermann, Klein, Green, Samuelsson, Clarke, Geitner – Lipon, Samanski (A), Leier – Fleischer, Brunnhuber, McKenzie – Hede, Leonhardt, Connolly (C) – St. Denis, Scott, Fonstad
Trenér: Tom Pokel

HC Dynamo Pardubice: Will (Honzík)- Hrádek, Hájek, Šustr, Dvořák, Musil, Vála, Houdek – Herčík, Sedlák (C), Smejkal – Kaut (TS), Kousal, Radil – Paulovič, Zohorna (A), Mandát – Vondráček, Poulíček (A), Kaplan
Trenér: Marek Zadina

Rozhodčí: Hinterdobler (GER), Neutzer (GER) – Koziol (GER), Römer (GER)