14.09.2024, 14:00 • ČEZ stadion, Kladno • 4 • Skupina A • Petr Frömel

59:58

59:58 Dominik KONÍŘ - 1:4

59:58 5/6

České Budějovice právě vstřelily branku!
Domácí si až trestuhodně hráli s pukem v obranném pásmu, načež o něj přišli a DOMINIK KONÍŘ zády k prázdné bráně poslal puk z ostrého úhlu bekhendem za čáru.
Asistence: Jan Bartuška.
Koníř D., Bartuška J., Hečko M., Šrámek J., Benda M.
Mahovský D., Hausner E., Honisch A., Hlavsa F., Hotařík M., Pojkar D.

52:52

52:52 František MAULIS - 1:3

52:52 5/3

Kladno právě vstřelilo branku!
Také Kladno využívá přesilovku a ještě vykřesává naději. FRANTIŠEK MAULIS tečoval Hausnerovu střelu od modré a puk nasměroval k bližší tyči mimo dosah Jelínka, jenž si tak čisté konto nepřipíše.
Asistence: Eliáš Hausner a Marek Hotařík.
Maulis F., Hausner E., Hotařík M., Hlavsa F., Honisch A.
Šíma M., Bartuška J., Šrámek J.

49:33

49:33 Matyáš SCHMIED - 0:3

49:33 4/3

Hosté poprvé využívají početní převahu a deset minut před koncem vedou o tři góly. MATYÁŠ SCHMIED si zpracoval přihrávku na hranici pravého kruhu a švihem kolem lapačky gólmana poslal puk za jeho záda.
Asistence: Martin Hečko a Jakub Pekař.
Schmied M., Hečko M., Pekař J., Koníř D.
Hausner E., Zeus S., Gelhof A.

19:17

19:17 Dominik KONÍŘ - 0:2

19:17 5/5

Hosté v poslední minutě zvyšují svůj náskok. Po chybě Kladna v útočném pásmu dokázal projet mezi dvěma jeho obránci DOMINIK KONÍŘ, jenž se tak dostal sám před brankáře, jehož překonal střelou nad vyrážečku.
Asistence: Matěj Švec.
Koníř D., Švec M., Přibyl O., Hečko M., Schmied M.
Borkovec J., Mahovský D., Honisch A., Hotařík M., Pojkar D.

07:07

07:07 Matěj ŠVEC - 0:1

07:07 5/5

Je tu první gól utkání. Jihočeši ujeli do přečíslení tři na dva, MATĚJ ŠVEC se rozhodl pro střelu příklepem od modré lajny a jeho čistý průstřel doputoval až za gólmanova záda.
Asistence: Filip Voráček a Max Benda.
Švec M., Voráček F., Benda M., Bartuška J., Šrámek J.
Borkovec J., Mahovský D., Hotařík M., Gelhof A., Pojkar D.

1:4

Branky a nahrávky: 53. Maulis (Hausner, Hotařík) – 8. M. Švec (Voráček, Benda), 20. Koníř (M. Švec), 50. Schmied (Hečko, Pekař), 60. Koníř (Bartuška)

Rytíři Kladno: Barchánek (D. Šrámek) – Borkovec (C), J. Matějka, Špacír, Hausner (A), Zeus, Š. Kučera, Mahovský – Gelhof, Irlbek, Bobek – Pojkar, Hotařík, Hlavsa – Sivek, Honisch (A), Maulis – Boháček.
Trenér: P. Procházka.

Banes Motor České Budějovice: Jelínek (Schejbal) – Schmied (C), J. Šrámek (A), M. Švec, Pekař, Smejkal, Benák – Hřebejk, Koníř, Hečko (A) – J. Novotný, M. Šíma, Voráček – Přibyl, Benda, L. Chaloupka – Bartuška.

31:56 KLA 2 Borkovec, napadení
35:52 KLA 2 Honisch, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
47:06 CEB 2 Přibyl, krosček
47:42 KLA 2 Pojkar, podrážení
48:34 CEB 2 Hřebejk, sekání
49:17 KLA 2+10 Borkovec, nesportovní chování+nesportovní chování
49:33 CEB 0:3 Schmied (Hečko, Pekař)
50:55 CEB 2 Hečko, držení
51:50 CEB 2 Koníř, podrážení
52:52 KLA 1:3 Maulis (Hausner, Hotařík)