Extraliga dorostu

HC Sparta Praha – HC Škoda Plzeň

0:5

konec (0:1, 0:2, 0:2)

14.09.2024, 13:00 • Holešovice, Sportovní hala Fortuna • 4 • Skupina A • Matyáš Hampl

Je dobojováno! Pražanům nevyšla ani závěrečná třetina, kterou prohráli po dvou brankách Jiřího Maxy v oslabení výsledkem 2:0. To už je ode mne dnes vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek deštivé soboty. (15:08:09)

59:56

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha:
Vojtěch Černý – 2 min., podrážení.

59:21

Po faulu v útočné třetině Plzně se bude vylučovat znovu na straně Pražanů, zatím probíhá výhoda.

58:50

Ani po této střele z levé strany se domácím nepodařilo dostat kotouč za záda brankáře Poustky.

58:21

Sparťané dokázali vybojovat kotouč za svou brankou a snaží se o kosmetickou úpravu skóre, ta ale nepřichází.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:50

Další plzeňské zakončení končí vedle sparťanské svatyně.

57:03

Je odpískaný plzeňský ofsajd, vhazuje se ve středním pásmu.

56:42

Přihrávka našla na pravém kruhu úplně volného Jana Fodora, jehož zamonceni přestřelilo sparťanskou branku.

56:23

Plzeňští ještě nekončí a po dalším zákroku Filipa se jim podařilo získat útočnou třetinu.

55:58

Tým HC Škoda Plzeň hraje v plném počtu.

55:28

55:28 Jiří MAXA - 0:5

55:28 4/5

Plzeň právě vstřelila branku!
Pro domácí tohle je už obrovský debakl a facka do dalších zápasů! Po přihrávkách v útočné třetině totiž přišla chyba na modré čáře a samostatný únik JIŘÍHO MAXY, jenž svým druhým gólem v zápase dokázal připálit kotouč k pravé tyči Filipovy branky – 0:5! Bez asistence.
Maxa J., Mečl M., Kamas J., Ferda T.
Hoznourek D., Michálek M., Čížek J., Holoubek Š., Heřman D.

55:19

Až teď se podařilo Pražanům udržet kotouč v útočné třetině.

54:56

Sparťanům se nedaří vůbec udržet puk na útočné polovině, protože Plzeň znovu vyváží kotouč až do útočné třetiny.

54:30

A znovu se Škodě podařilo osvobodit vyhozením až k brankáři Filipovi.

54:18

Plzeňští ihned po buly dostali kotouč z obranné třetiny.

0:5

Branky a nahrávky: 13. Tománek (Fodor, Boskovic), 35. Matoušek (F. Stupka, Kamas), 38. Tománek (Fodor, Kamas), 51. Maxa (Kamas), 56. Maxa (Mečl)

HC Sparta Praha: F. Filip (22.–25. Makarius) – Žuffa, Michálek, Hoznourek, Černý, Vágner, Toms, Burda (C) – Nejedlý (A), Heřman, Cvikl – Holoubek, Čížek, O. Kadlec – Prichodko (A), Poláček, Strachota – Kalčev.
Trenér: Richard Žemlička

HC Škoda Plzeň: Poustka (Osvald) – Pitter, Boskovic, Kamas, Ferda, Šulan, M. Fiala – Fodor, Maxa (C), Tománek (A) – F. Stupka, Bělík (A), Matoušek – Slováček, Mertl, Mečl.

18:34 SPA 2 Holoubek, vysoká hůl
21:01 SPA -F. Filip +Makarius (Střídání)
24:07 SPA -Makarius +F. Filip (Střídání)
26:37 SPA 2 Hoznourek, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
26:50 SPA 2 Toms, hrubost