HC Litvínov – HC Pilsen Wolves

5:1

konec (0:0, 2:0, 3:1)

06.09.2024, 19:00 • 1 • Skupina A • Jan Prošek

Hokejisté Litvínova v dohrávce prvního kola extraligy dorostu vyhrávají na svém ledě 5:1 nad Wolves. Domácí přišli o čisté konto v předposlední minutě. (23:10:57)

Pilsen Wolves právě vstřelili branku!
Domácí celek dnes nebude mít čisté konto, po pěkné akci se v poslední minutě střelou přes obránce prosazuje SIDNEY ROBINSON. Asistence: Filip Klapáč.
Robinson S., Klapáč F., Kučuk D., Smazal M., Kačmáček J.
Skála D., Butka V., Šindelář M., Bozseník D., Vondráček A.

55:30

Karel Müller měl další velkou šanci, ale trefil brankáře soupeře.

55:01

V poklidném tempu se dohrává třetí třetina, domácí hokejisté míří za výhrou v tomto zápase.

54:41

Matyáš Melančin hlídkoval před brankou, ale spoluhráči k němu nedokázali dostat kotouč. Mnoho šancí aktuálně k vidění není.

54:10

Kevin Kváš měl další velkou šanci, ale s jeho pokusem si dokázal snadno poradit brankář. Bude se vhazovat.

53:10

Hostům v tomto zápase nevychází skutečně vůbec nic, má problémy s přechodem do útočné fáze.

52:50

Vyloučení v týmu HC Pilsen Wolves:
HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Sidney Robinson.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetině, Litvínov diktuje tempo hry a má dál převahu.

49:47

49:47 Jakub PETRUŽÁLEK - 5:0

49:47 5/5

Litvínov právě vstřelil branku!
Domácí celek navyšuje své vedení, krásný blafák po průnikové přihrávce dokázal proměnit JAKUB PETRUŽÁLEK. Asistence: David Bozseník.
Petružálek J., Bozseník D., Žák M., Záruba J., Melančin M.
Klapáč F., Kučuk D., Robinson S., Kočárek L., Brož Š.

46:25

Karel Müller se pokoušel dostat ke kotouči, ale byl u něj první soupeř. Hrát mohou hosté.

46:00

Domácí hokejisté jsou jednoznačně aktivní, kontrolují hru, tlačí se do zakončení, hosté se nemohou dostat do tempa.

45:45

45:45 Ivan GIMMLER - 4:0

45:45 5/5

Velmi rychle upravuje domácí celek své vedení už na čtyři góly, po pěkné akci se nyní dokázal šikovně prosadit IVAN GIMMLER. Asistence: Matěj Rambousek a Kevin Kváš.
Gimmler I., Rambousek M., Kváš K., Müller K., Záruba J.
Popovych I., Chasák J., Horák D., Souček J., Stupka L.

5:1

Branky a nahrávky: 22. Žák (Skála), 34. Rambousek (Bozseník, Gimmler), 46. Vondráček (Skála, Butka), 46. Gimmler (Rambousek, K. Kváš), 50. Petružálek (Bozseník) – 59. Robinson (Klapáč)

HC Litvínov: Udržal (Winkelhöfer) – Šindelář, Žák, Postl, Müller, Bozseník, Kudrna – Skála, Vondráček, Klempíř – Rambousek, Butka, K. Kváš – Petružálek, Gimmler, Záruba – Melančin.
Trenér: Robert Kaše

HC Pilsen Wolves: Uhel (Hanousek) – Smazal, L. Stupka, Kačmáček, Brož, Kočárek, Souček – Račinský, Bill, Chasák – Robinson, Popovych, Kučuk – Klapáč, Horák, Lisý – Blockij, Pšenička.
Trenér: Petr Jonák

Rozhodčí: Glanč – Tichý, Herles

01:12 LIM 2 Vondráček, hákování
04:59 PLW 2 Souček, krosček
11:23 LIM 2 Záruba, nedovolené bránění