HC Litvínov – HC Pilsen Wolves

5:1

konec (0:0, 2:0, 3:1)

06.09.2024, 19:00 • 1 • Skupina A • Jan Prošek

Hokejisté Litvínova v dohrávce prvního kola extraligy dorostu vyhrávají na svém ledě 5:1 nad Wolves. Domácí přišli o čisté konto v předposlední minutě. (23:10:57)

Pilsen Wolves právě vstřelili branku!
Domácí celek dnes nebude mít čisté konto, po pěkné akci se v poslední minutě střelou přes obránce prosazuje SIDNEY ROBINSON. Asistence: Filip Klapáč.
Robinson S., Klapáč F., Kučuk D., Smazal M., Kačmáček J.
Skála D., Butka V., Šindelář M., Bozseník D., Vondráček A.

55:30

Karel Müller měl další velkou šanci, ale trefil brankáře soupeře.

55:01

V poklidném tempu se dohrává třetí třetina, domácí hokejisté míří za výhrou v tomto zápase.

54:41

Matyáš Melančin hlídkoval před brankou, ale spoluhráči k němu nedokázali dostat kotouč. Mnoho šancí aktuálně k vidění není.

54:10

Kevin Kváš měl další velkou šanci, ale s jeho pokusem si dokázal snadno poradit brankář. Bude se vhazovat.

53:10

Hostům v tomto zápase nevychází skutečně vůbec nic, má problémy s přechodem do útočné fáze.

52:50

Vyloučení v týmu HC Pilsen Wolves:
HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Sidney Robinson.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetině, Litvínov diktuje tempo hry a má dál převahu.

49:47

49:47 Jakub PETRUŽÁLEK - 5:0

49:47 5/5

Litvínov právě vstřelil branku!
Domácí celek navyšuje své vedení, krásný blafák po průnikové přihrávce dokázal proměnit JAKUB PETRUŽÁLEK. Asistence: David Bozseník.
Petružálek J., Bozseník D., Žák M., Záruba J., Melančin M.
Klapáč F., Kučuk D., Robinson S., Kočárek L., Brož Š.

46:25

Karel Müller se pokoušel dostat ke kotouči, ale byl u něj první soupeř. Hrát mohou hosté.

46:00

Domácí hokejisté jsou jednoznačně aktivní, kontrolují hru, tlačí se do zakončení, hosté se nemohou dostat do tempa.

45:45

45:45 Ivan GIMMLER - 4:0

45:45 5/5

Velmi rychle upravuje domácí celek své vedení už na čtyři góly, po pěkné akci se nyní dokázal šikovně prosadit IVAN GIMMLER. Asistence: Matěj Rambousek a Kevin Kváš.
Gimmler I., Rambousek M., Kváš K., Müller K., Záruba J.
Popovych I., Chasák J., Horák D., Souček J., Stupka L.

45:30

45:30 Antonín VONDRÁČEK - 3:0

45:30 5/5

ANTONÍN VONDRÁČEK využil další rychlé akce svého celku a dokázal se prosadit a domácí hokejisté krátce po začátku třetí třetiny navyšují náskok. Asistence: Dominik Skála a Václav Butka.
Vondráček A., Skála D., Butka V., Kudrna T., Šindelář M.
Klapáč F., Kučuk D., Kačmáček J., Smazal M., Chasák J.

45:20

Hostující celek se dnes může spolehnout na svého brankáře, je jedním z nejlepších hráčů. Wolves sice prohrávají o dvě branky, ale gólman podává dobrý výkon.

42:59

Domácí obránce zakončoval od modré čáry, s jeho pokusem si poradil brankář.

42:41

David Bozseník pálil od modré čáry, jeho rána nebyla špatná, ale trefila brankáře, který byl pozorný.

42:15

Jakub Petružálek si vypracoval zajímavou střeleckou pozici, ale obrana si s jeho pokusem dokázala poměrně snadno poradit.

41:20

Tomáš Uhel kryje kotouč po střele od modré čáry, hra je nyní přerušená.

40:01

Zápas pokračuje třetí třetinou, sledujeme nyní klidnější pasáž hry.

40:01

40:00

39:47

Josef Pšenička – 5 min. + OK, faul kolenem.

38:10

Josef Pšenička přišel o puk, a tak mohou domácí rychle přenést hru.

38:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetině, domácí hokejisté kontrolují hru a hosté se těžko dostávají do šancí.

36:51

David Bozseník pálil od modré čáry, jeho ránu nedokázal nikdo ze spoluhráčů tečovat. Následně se píská zakázané uvolnění hostů.

35:21

Karel Müller a Václav Butka měli zajímavou šanci, ale vyznamenal se brankář Wolves, který přerušil hru. Bude se vhazovat.

35:00

Nyní se hraje především na polovině hrací plochy, Luka Kočárek hledal spoluhráči spoluhráče, ale přihrávka postrádala přesnost.

33:20

Domácí hokejisté přidali druhou branku, jsou aktivnější, snadněji se dostávají do zakončení. Hostům tento zápas nevychází.

33:01

33:01 Matěj RAMBOUSEK - 2:0

33:01 5/5

Krásná rána z mezikruží znamená druhou domácí branku, rychlé přenesení hry domácím vyšlo. Trefuje se MATĚJ RAMBOUSEK. Asistence: David Bozseník a Ivan Gimmler.
Rambousek M., Bozseník D., Gimmler I., Postl Š., Kváš K.
Robinson S., Kačmáček J., Smazal M., Popovych I., Bill L.

30:25

Hostující obrana musí být pozorná, vhazovat se bude před brankou Wolves. Šimon Postl marně čekal na kotouč, vybojovali jej soupeři.

29:01

Jakub Petružálek hlídkoval před brankou, získal kotouč, ale jeho pokus míří vedle branky.

28:20

Litvínov se sice dostal do zajímavé střelecké pozice, ale obrana si dokázala poradit.

28:10

Josef Pšenička – 2 min., podrážení.

27:10

Sidney Robinson sice udržel útočné pásmo, ale obrana si s jeho pokusem dokázala poradit.

25:01

Marek Šindelář se pokoušel o krásnou kličku brankáři a chtěl kotouč dostat do volné části branky, ale Tomáš Uhel se vyznamenal.

24:10

Šimon Račinský čeká na přihrávku od spoluhráče, ale hosté se nemohou dostat stabilněji před branku soupeře.

23:30

Litvínovský brankář kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Ivan Popovych zakončoval z pravé strany.

22:48

Adam Klempíř – 5 min. + OK, napadení.

21:51

21:51 Marek ŽÁK - 1:0

21:51 5/5

Domácí celek se dostává do vedení, tvrdou ránou po vyhraném vhazování se prosazuje střelou pod horní tyč MAREK ŽÁK. Asistence: Dominik Skála.
Žák M., Skála D., Šindelář M., Gimmler I., Postl Š.
Souček J., Robinson S., Kačmáček J., Smazal M., Popovych I.

21:30

Litvínov se dostal před branku, kde zkoušel jeden z hráčů tečovat kotouč. Ale brankář Plzně kryje kuk, bude se vhazovat.

21:10

Kryštof Udržal rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže prosadit.

20:35

Domácí hokejisté se dostali ke střele od modré čáry, brankář Wolves si dokázal poradit.

20:01

Úvodní buly pro domácí celek, zápas pokračuje druhou třetinou.

20:01

Po první třetině platí bezbrankový stav, na výraznější gólovou šanci si musíme v tomto zápase počkat.

20:00

19:49

Šimon Postl – 2 min., hrubost.

Luka Kočárek – 2 min., hrubost.

19:30

David Bozseník kombinuje se spoluhráči v útočné třetině, úvodní dějství se dohrává.

19:14

Sidney Robinson – 2 min., nedovolený zásah do hlavy nebo krku.

18:00

Marek Žák byl připravený na střelu od modré čáry, s jeho pokusem si obrana dokázala poradit.

17:25

Kevin Kváš nedokázal prodloužit kotouč do útočného pásma tečování, píská se icing.

16:59

Antonín Vondráček to vzal na sebe, jeho pokus kryje brankář hostujícího celku.

15:10

Dostáváme se do finální fáze hry v úvodní třetině, na první branku čekáme.

14:10

Jakub Záruba vybojoval kotouč ve svém obranném pásmu, následně založil útočnou akci, která nebyla zakončená.

12:24

Šimon Brož zakončoval od modré čáry, jeho projektil míří vedle branky, gólman zasahovat nemusel.

11:41

Hostující celek hraje přesilovku, ale nemůže se stabilněji usadit před brankou soupeře.

11:23

Jakub Záruba – 2 min., nedovolené bránění.

08:31

Domácí hokejisté měli další zajímavou střeleckou pozici, ale brankář Wolves si dokázal poradit.

08:01

Dominik Skála si vypracoval zajímavou střeleckou pozici, ale jeho pokus nebyl příliš povedený.

07:35

Matyáš Melančin v situaci dva na jednoho zakončoval, ale jeho pokus kryje brankář Tomáš Uhel.

07:10

Kryštof Udržal kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.

06:59

Vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme hru pět na pět.

06:31

Špatná rozehrávka hostů znamená zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Wolves.

06:20

Litvínov sice hraje přesilovku, ale nemůže se propracovat do střelecké pozice.

05:41

Adam Klempíř se v útočném pásmu pošťuchoval se soupeřem, dvojici oddělil až sudí.

04:59

Jonáš Souček – 2 min., krosček.

04:25

Marek Šindelář nahazoval od modré čáry, s jeho pokusem neměl brankář vůbec žádný problém.

03:45

Matěj Rambousek vypracoval střeleckou pozici pro spoluhráče, ale obrana si dokázala poradit. Následně zasáhl brankář.

03:35

Po zakázaném uvolnění se hra vrací před branku Wolves. Domácí hokejisté se vrací k aktivní hře.

03:12

Vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme už nyní hru pět na pět.

01:45

Kryštof Udržal kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Hosté hrají aktivně v útočném pásmu.

01:30

Hostující celek se usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.

01:12

Antonín Vondráček – 2 min., hákování.

01:10

Tomáš Uhel kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.

00:55

Zakázané uvolnění hry vrací hru před braku hostujícího celku.

00:05

Domácí hokejisté se dostali do útočného pásma, ale pokus o zakončení nebyl povedený.

00:01

Hráči se rozcvičují na hrací ploše.

HC Litvínov: Udržal (Winkelhöfer) – Šindelář, Žák, Postl, Müller, Bozseník – Kudrna, Skála, Vondráček – Klempíř, Rambousek, Butka – K. Kváš, Petružálek, Gimmler – Záruba, Melančin.
Trenér: Robert Kaše

HC Pilsen Wolves: Uhel (Hanousek) – Smazal, Stupka, Kačmáček, Brož, Kočárek, Souček – Račinský, Bill, Chasák – Robinson, Popovych, Kučuk – Klapáč, Horák, Lisý – Blockij, Pšenička.
Trenér: Petr Jonák.
Jedná se o dohrávku úvodního kola. Čtyři zápasy kola jsou odehrané a v pátek od 19 hodin se hraje ten poslední. Hned v sobotu čeká na oba kluby další zápas. Litvínov cestuje do Mladé Boleslavi a Wolves hostí Spartu.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mládežnického českého klubového hokeje. V tomto zápase Extraligy dorostu proti sobě nastoupíHC Litvínov a HC Pilsen Wolves.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

5:1

Branky a nahrávky: 22. Žák (Skála), 34. Rambousek (Bozseník, Gimmler), 46. Vondráček (Skála, Butka), 46. Gimmler (Rambousek, K. Kváš), 50. Petružálek (Bozseník) – 59. Robinson (Klapáč)

HC Litvínov: Udržal (Winkelhöfer) – Šindelář, Žák, Postl, Müller, Bozseník, Kudrna – Skála, Vondráček, Klempíř – Rambousek, Butka, K. Kváš – Petružálek, Gimmler, Záruba – Melančin.

HC Pilsen Wolves: Uhel (Hanousek) – Smazal, L. Stupka, Kačmáček, Brož, Kočárek, Souček – Račinský, Bill, Chasák – Robinson, Popovych, Kučuk – Klapáč, Horák, Lisý – Blockij, Pšenička.
Trenér: Petr Jonák

Rozhodčí: Glanč – Tichý, Herles

01:12 LIM 2 Vondráček, hákování
04:59 PLW 2 Souček, krosček
11:23 LIM 2 Záruba, nedovolené bránění
19:14 PLW 2 Robinson, nedovolený zásah do hlavy nebo krku