Přípravné zápasy

HC Baník Příbram – IHC Králové Písek

3:1

konec (1:0, 2:1, 0:0)

29.08.2024, 18:00 • Zimní stadion Příbram, Příbram • Info o změnách stavu (Matyáš Hampl)

Příbram zvládla první ze tří utkání po sobě proti Králům z Písku a zaslouženě zvítězila o dvě branky 3:1! Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (21:00:29)

40:01

40:00

30

Písek právě vstřelil branku!
Králové snižují skóre na rozdíl dvou branek! Prvním střelcem Písku v dnešním utkání je JAN BÁRTA.

25

Příbram právě vstřelila branku!
Příbrami vychází start druhé třetiny! Třetí domácí branku vstřelil VIKTOR ŠTÍPEK.

21

Domácí vedou o dvě branky ihned od začátku druhé třetiny! Prosazuje se JOSEF HASMAN.

20:01

20:00

13

Příbramští otevírají skóre dnešního utkání! Autorem branky je JOSEF SAŇA.

00:01

IHC Králové Písek

Králové z Písku zatím odehráli v přípravě dvě přípravná utkání, ve kterých jednou zvítězili s akademií Fehérváru 5:2 a jednou prohráli na domácím ledě s Havlíčkovým Brodem 1:4. Písek ještě čekají tři přípravná utkání s Příbramí. Králové naposledy vyhráli na domácím ledě s akademií Fehérváru, čtyřmi brankami se blýskl Jaroslav Pouzar.
HC Baník Příbram

Příbramští hokejisté se v minulé druholigové sezóně umístili na třetím místě po základní části, odkud postoupili do play-off a vedli velmi úspěšné tažení, které skončilo v semifinále s Táborem. Baník totiž nezvládl poslední páté rozhodující utkání, prohráli 1:0 a po sérii, která skončila 3:2 pro Kohouty vypadli. V letošní sezóně zatím odehráli pouhé tři přípravná utkání, ve kterých dvakrát vyhráli a jednou prohráli.
Krásný čtvrteční večer všem hokejovým fanynkám a fanouškům. Vítám vás u přípravného utkání a společně budeme sledovat duel mezi týmy HC Baník Příbram a IHC Králové Písek. Utkáním vás provedu prostřednictvím textového online přenosu a budeme vám přinášet informace o změnách stavu. Zápas započne v 18:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.