Liga mistrů

ŠK Slovan Bratislava – FC Midtjylland

3:2

konec (1:1)

28.08.2024, 21:00 • Národný futbalový štadión (Bratislava) • 2 • Play-off • Petr Sumbal

Tipsport: 2.96 3.59 2.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Začátek zápasu byl vyrovnaný a v době, kdy začínali mít hosté více ze hry z ničeho nic přišel gól Slovanu, když se na pravé straně vápna pěkně uvolnil a poté i zakončil Marko Tolič. Slovan ale pak úplně přestal hrát a zaslouženě byl po osmi minutách vyrovnáno. Obrovskou šanci Osoria ještě Takáč vychytal, na střelu Arala Simsira už ale neměl.

Ve druhém poločase se povedlo Midtjyllandu dokonat otočku, když se už v 50. minutě prosadil Franculino. Se Slovanem to pak dlouho vypadalo špatně, ale slovenský tým se vzchopil a předvedl málokdy vídanou otočku. Nejprve v 82. minutě srovnal svým druhým gólem v zápase Marko Tolič a o čtyři minuty později pak vystřelil Slovanu Ligu mistrů Tigran Barseghjan.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 8:7. Střely mimo: 5:6. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 8:11.
Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek večera a dobrou noc. (23:03:23)
Zápas skončil a hráči i fanoušci Slovanu se mohou začít radovat z postupu do ligové fáze Ligy mistrů, poté co slovenský tým porazil dánský Midtjyland 3:2.

90+7

90+7

Už se hraje mírně přes čas a Mak fauloval Gabriela na polovině hřiště.

90+6

Buksa dostává žlutou kartu za nesportovní chování. Protestoval, že měl jeho tým zahrávat rohový kop a měl pravdu. Rozhodčí nepochopitelně neviděli, že jako poslední se míče dotkl Wimmer.

90+5

Wimmer dal velkou razanci své obranné hlavičce, tak aby se míč odrazil co nejdál od branky Slovanu.

90+3

Slovan je pod tlakem, ale daří se mu kouskovat hru a i proto zatím závěr zápasu zvládá.

90+2

Zakončoval Joel Andersson a Slovan měl teď obrovské štěstí, protože ho zachránila tyč!

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

90+1

Blackman dostává žlutou kartu a bude tu nebezpečná standardka pro hosty.

89

Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava:
ze hřiště odchází David Strelec, přichází Kyriakos Savvidis.

87

Střídání v týmu FC Midtjylland:
ze hřiště odchází Franculino, přichází Edward Chilufya,
ze hřiště odchází Emiliano Martinez, přichází Denil Castillo.

86

86. Tigran BARSEGHJAN - 3:2

86

Slovan Bratislava právě vstřelil branku!
Slovan je v ráží a během čtyř minut otáčí stav utkání na 3:2 ve svůj prospěch! Hrdinou okamžiku je TIGRAN BARSEGHJAN, který překonal životní střelou zpoza vápna brankáře Olafssona. Asistence: Idjessi Metsoko.

86

Hosté se rohovému kopu ubránili a následně běžel sám na branku Osoriu. Takáč ho ale skvěle vychytal.

85

85. Pěkná střela Metsoky

3:2

konec (1:1)

Branky: 33. Tolič (Blackman), 82. Tolič (Mak), 86. Barseghjan (Metsoko) – 41. Simsir (Franculino), 50. Franculino (Juninho)

Karty:   45+2. Tolič (SBA), 64. Wimmer (SBA), 90+1. Blackman (SBA) – 64. Diao (MID), 90+6. Buksa (MID)

ŠK Slovan Bratislava: Takáč – Blackman, Kašia, Bajrič, Wimmer – Szőke (78. Metsoko), Kucka – Barseghjan, Tolič, Weiss (79. Mak) – Strelec (89. Savvidis)
Náhradníci: Habodasz, Hrdina, Isaac, Mak, Marcelli, Madveděv, Matsoko, Mustafič, Savvidis, Trnovský, Voet, Vojtko

Trenér: Weiss st.

FC Midtjylland: Olafsson – Andersson, Diao, Bech Sörensen, Juninho (57. Gabriel) – Osorio, Sorensen, Martinez (87. Castillo), Simsir (74. Brynhildsen) – Franculino (87. Chilufya), Buksa
Náhradníci: Askildsen, Bravo, Brynhildsen, Byskov, Castillo, Chilufya, Ejeheri, Gabriel, Gogorza, Kamara, Lee, Lössl

Trenér: Thomasberg

Rozhodčí: Stieler – Foltyn, Borsch