0:5

konec (0:2, 0:2, 0:1)

22.08.2024, 18:00 • Buly Aréna, Kravaře • Tomáš Chalupa

55:12

Dalším potrestaným hráčem dnešního zápasu je Wendelin, který dostává menší trest za hru vysokou holí.

50:17

Za podražení v rohu útočné třetiny dostává dvě minuty Jiří Brodek.

49:21

Frustrovaný Štindl jde dnes podruhé úplně zbytečně ven. Tentokrát za oplácení v podobě podražení.

47:05

Zápas končí pro Petra Antoníčka, pětiminutový trest odpyká Jiří Tvrdý.

42:08

Oním hříšníkem je Vojtěch Šuhaj, který dostává dvě minuty za krosček.

40:00

V závěru druhé třetiny to znovu jiskřilo a nervy na pochodu neudržel Jan Štindl. Opavský centr dostává dvě minuty za podražení.

38:57

Vyloučení v týmu HK Opava:
Krejsa – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu AZ Havířov:
Kunc – 2 min., hrubost.

37:21

Utkání začíná být možná trochu zbytečně vyhrocené a bude se opět vylučovat. Tentokrát na straně AZetu, dvě minuty dostává Šimon Pavlík za hrubost.

34:55

Další vyloučení na straně Slezanu. Dominik Ficek dostává dvě minuty za zásah protihráče vysokou holí.

32:26

Brada – 2 min., sekání.

31:38

Konečný – 2 min., vysoká hůl.

25:43

Poměr sil na ledě se vyrovná, Marcel Kunc dostává dvě minuty za napadení.

24:18

Vzápětí navíc Josef Krejsa dostává dvě minuty za sekání a jeho spoluhráči se budou muset znovu bránit.

11:53

Havířov si zahraje první přesilovku, Šindelář dostává dvě minuty za podražení.

08:19

Teď už rozhodčímu došla trpělivost a vylučuje se na obou stranách. Antoníček s Kadulou dostávají dvě minuty za hrubost.

0:5

Branky a nahrávky: 13. Bednář (Franek), 16. Ćmiel (Konečný), 24. Apolenář, 37. Klimša (Pindel), 52. Franek

HK Opava: Slíž (Nowak) – Šindelář (C), Gulda, Ficek, Štěpánek, Ludvík, Thiel, Gřesík – Brodek, Stuchlík (A), Štindl (A) – Krejsa, Brada, Kadula – Wendelin, Beránek, Havel – Kotásek.
Trenér: Pavel Zdráhal.

AZ Havířov: Sachr (Šimonů) – Valenta, Ševčík, Chroboček, Kunc, Michálek, Hrachovský, Tomiga – Klimša, Šuhaj, Franek – Bednář, Pindel, Tvrdý – Antoníček, Ćmiel, Konečný – Pavlík, Haas, Apolenář.

42:08 HAV 2 Šuhaj, krosček
47:05 HAV 5+20 OK Antoníček, nedovolený zásah do hlavy nebo krku+nedovolený zásah do hlavy nebo krku
49:21 OPA 2 Štindl, podrážení
50:17 OPA 2 Brodek, podrážení
51:41 HAV 0:5 Franek
55:12 OPA 2 Beránek, vysoká hůl