konec (0:0, 0:2, 1:0)

20.08.2024, 17:30 • Kalich Arena, Litoměřice • Filip Hulín

Tipsport: 1.8 4.33 3.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Odsud z Kalich Areny je to vše a u dalších přenosů na shledanou. (19:56:50)
Je konec! Chomutov zvítězil v Litoměřicích 2:1 a prodloužil čekání domácích na první výhru v přípravě. Piráti položili základ výhře ve druhé třetině, kdy se trefili Hübl a Fronk. Za Stadion sice devět minut před koncem odpověděl Kuťák, ale to bylo z domácí strany vše. Kališníci to v závěru zkoušeli bez brankáře, ale ani v situaci šest na tři vyrovnat nedokázali.

59:32

Stadionu utekl puk do středního pásma.

58:57

Kuťákova střela přelétla branku a doplachtila až do obranného pásma domácích.

58:40

Stadion má 66 vteřin k dispozici přesilovku šest na tři!

58:40

Vyloučení v týmu Piráti Chomutov:
Viktor Hübl – 2 min., hákování.

58:11

Klikorkovi projel puk pod čepelí a domácí musí začít ze středního pásma.

57:46

Domácí to zkouší v šesti.
Dnešní utkání sleduje 686 diváků.

57:46

Oddechový čas pro tým HC Stadion Litoměřice.

57:46

Tomáš Koblížek – 2 min., nedovolené bránění.

57:28

Stadion bude hrát přesilovou hru.

56:06

Eretův pokus z mezikruží byl zblokován mimo tři tyče.

54:23

Stadion se snaží dobývat hostující obranné pásmo, ale vždy ztroskotá na zformované obraně.

52:05

Jekel ukryl nahození ze středního pásma v lapačce, ale rychle rozehrál a domácím puk hned vrátil.

50:50

50:50 KUŤÁK - 1:2

50:50

Litoměřice právě vstřelily branku! Stadion využívá přesilovku a snižuje na rozdíl jednoho gólu! Petr Ton našel zpoza branky na levém kruhu úplně volného FILIPA KUŤÁKA, jehož pokus skončil nad levým betonem hostujícího brankáře. Asistence: Petr Ton a Lukáš Pajer-

49:53

Chomutov vyhrál vhazování a hned vyhazuje.

1:2

Branky a nahrávky: 51. Kuťák (Ton, Pajer) – 23. Hübl (Berka, Kadeřávek), 40. Fronk (Hübl, Kadeřávek)

HC Stadion Litoměřice: Michajlov (Volevecký) – Štibingr, Žovinec (C), Černohorský, Klikorka, Tomek, Jebavý, Žižka – Bernovský, Kuťák, Ton – Sihvonen, Plos, Chlubna – Costa (A), Žmola, Kordule (A) – Pajer, Fábry, Pospíšil.
Trenér: Jaroslav Nedvěd

Piráti Chomutov: Jekel (Vavřena) – Poizl, Kadeřávek, Němec, Eliáš, Husinecký, Ulrych, Seemann, Havel – Berka, Hübl, T. Svoboda – Tůma, Eret, Hejcman – Fronk, Vildumetz, Guman – J. Svoboda, Koblížek, Sklenář.
Trenér: Martin Pešout

Rozhodčí: Valda, Wagner – Beneš, Kettner