3:2

po s.n. (1:0) (2:0, 0:1, 0:1 - 0:0)

20.08.2024, 18:00 • Zimní stadion Moravské Budějovice • Vít Káňa

Tipsport: 2.05 4.2 2.86 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec. SK Horácká Slavia Třebíč poráží v přípravném utkání tým HC Dynamo Pardubice B 3:2 po samostatných nájezdech. Dvě branky Třebíče obstarali ještě v prvním dějství Vodný a Dočekal. V tom druhém se Dynamo sice herně zvedlo, ale pálilo do černého jenom jednou. Ve 36. minutě se radoval z dorážky Žalčík. Ten samý hráč pak uklidil čtyři minuty před koncem základní hrací doby kotouč do sítě. Prodloužení vítěze neučilo, ale samostatné nájezdy ano. Ten rozhodující proměnil domácí Vítězslav Brož. (20:31:10)

BROŽ - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým SK Horácká Slavia Třebíč.
Autorem vítězné branky je VÍTĚZSLAV BROŽ.

Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení neurčilo vítěze dnešního vyrovnaného utkání. Jdeme do samostatných nájezdů.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:43

Dynamo je ve vlastním pásmu a nikam nespěchá.

64:13

Dynamo se dostalo po levé straně do pásma Hvězd, ale hosté se nyní vrací až před vlastní branku.

63:51

Bočuta na pravém kruhu napadal rozehrávku Dynama.

3:2

Branky a nahrávky: 5. Vodný, 16. Dočekal (Vodný), rozh. náj. Brož – 36. Žalčík (Kalužík, Koudelka), 56. Žalčík

1:0   Rouha (PCB)

SK Horácká Slavia Třebíč: Mičán (Bizoň) – Mareš, Bořuta – Dočekal, Psota, Bittner – Ferda, Svoboda T., Vodný – Kroupa, Stehlík – Svoboda M. , Brož, Lichanec – Svoboda A. – Jaša, Michalčuk, Kuba.
Trenér: David Dolníček

HC Dynamo Pardubice B: Vondraš (Kadlc) – Kolář (C), Chabada, Hebek, Nedelka, Kubíček, Hrádek, Koudelka – Pavlata, Rákos, Pochobraský, Kalužík (A), Fiala (A), Žalčík, Lichtag, Kaut, Formánek, Rouha, Helikar.
Trenér: Tomáš Jirků

Diváci: 343

04:06 TRE 1:0 Vodný
11:21 TRE 2 HL příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Svoboda,A.
15:18 TRE 2:0 Dočekal (Vodný)
35:21 PCB 2:1 Žalčík (Kalužík, Koudelka)
55:59 PCB 2:2 Žalčík
59:41 PCB 2 Nedelka, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu