14.08.2024, 17:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • Matěj Petruška

Tipsport: 3.13 4.09 1.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Fehérvár skóruje ihned po skončení jeho oslabení. Přesný zásah připisuje KURALT. Bez asistence

38:42

38:42 KISS - 2:3

38:42

Fehérvár přece jen odskakuje o jednu branku před konce třetiny. Gól vstřelil KISS, asistoval mu Magosi.

38:13

38:13 LANG - 2:2

38:13

Kozlové právě vstřelili branku!
Kolín těsně před koncem třetiny srovnává na 2:2. Trefil se LANG. Asistence: Síla a Moravec.

33:37

33:37 SEBOK - 1:2

33:37

Po delším segmentu herní převahy zvyšuje na 2:1 SEBOK. Asistence Messner.

21:14

21:14 BRAUN - 1:1

21:14

Na 1:1 srovnává stav utkání BRAUN. Bez asistence.

10:47

10:47 KŘEPELKA - 1:0

10:47

Kolín využívá přesilovou akci a po souhře na modré s Všetečkou se příklepem prosazuje KŘEPELKA a posílá domácí do vedení.

2:4

Branky a nahrávky: 11. Křepelka (Všetečka), 39. Lang (Síla, Moravec) – 22. Braun, 34. Sebok (Messner), 39. Kiss (Magosi), 56. Kuralt

SC Marimex Kolín: Soukup (Málek) – Kolmann (C), Sýkora, Křepelka, Piegl, Tůma, Moravec – Lang, Skořepa, Dlouhý – Ouřada, Kloz, Všetečka – Gardoň, Malínek, Dommers – Beneš Matěj, Beneš Michal, Síla
Trenér: Jan Šťastný

Fehérvár AV19: Reisola (Horváth) – Atkinson, Campbell, Stipsicz, Messner, Kiss, Štajnoch, Falus, Mihaly – Cheek, Hari, Kuralt – Ambrus G., Sebök, Braun – Erdely, Bartalis, Terbocs – Magosi, Nemeth, Ambrus C.
Trenér: David Kiss

9:14 FEH 2 Cheek, krosček
10:23 FEH 2 Campbell, krosček
10:47 KOL 1:0 Křepelka (Všetečka)
14:02 KOL 2 Tůma, sekání