2:4

konec (1:0, 1:3, 0:1)

14.08.2024, 17:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • Matěj Petruška

Tipsport: 3.13 4.09 1.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přípravný zápas končí poměrem 4:2 pro celek z Maďarska, který přetrhl zápas na svou stranu hlavně druhou třetinou, kdy vstřelil 3 góly. Děkuji Vám za pozornost a přeji krásný zbytek dne! (19:06:08)

59:56

Oba týmy hrají v plném počtu.

58:42

Z pohledu Fehérváru je hra už opatrnější, chtějí si hlavně pohlídat dvoubrankové vedení.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty 3. třetiny.

57:56

Vyloučení v týmu SC Marimex Kolín:
Gardoň – 2 min., hrubost.

57:22

Zakázaným uvolněním Kolína se opět vzdaluje jeho možnost dostat zápas alespoň do prodloužení.

56:40

Soukup předvedl nádherný zákrok, kdy si lehl na bok a vymazal tak všechny možné střelecké úhly pro najíždějícího hráče.

55:02

55:02 KURALT - 2:4

55:02

Fehérvár právě vstřelil branku!
Fehérvár skóruje ihned po skončení jeho oslabení. Přesný zásah připisuje KURALT. Bez asistence

54:49

Oba týmy v plném počtu.

54:06

Kolín se snaží kombinovat, k vážnější střele to ale zatím nevedlo.

52:49

Vyloučení v týmu Fehérvár AV19:
Mihaly – 2 min., držení.

52:06

Jakmile je Fehérvár v útoku, většinou to znamená plno práce pro Soukupa, ten ve třetí minutě tahat puk ze své branky nemusel.

51:12

Kolmann se do toho opřel, trefil ale jen boční síťku Reisolovy brány.

51:02

Erdely byl ve skvělé pozici ke střelbě, pokoušel se ji ještě vylepšit pro spoluhráče, ale to už bylo moc.

48:39

Ze souboje v rohu u Soukupovy branky vzešli lépe domácí a spěchají opět do útoku.

47:49

Falus znovu naváží puk do útočného pásma, ani teď tam ale hosté nevydrželi nějak dlouho.

46:56

Střelu Piegla Reisola neměl šanci vidět, přes mnoho hráčů k němu ale ani nedoputovala.

2:4

Branky a nahrávky: 11. Křepelka (Všetečka), 39. Lang (Síla, Moravec) – 22. Braun, 34. Sebok (Messner), 39. Kiss (Magosi), 56. Kuralt

SC Marimex Kolín: Soukup (Málek) – Kolmann (C), Sýkora, Křepelka, Piegl, Tůma, Moravec – Lang, Skořepa, Dlouhý – Ouřada, Kloz, Všetečka – Gardoň, Malínek, Dommers – Beneš Matěj, Beneš Michal, Síla
Trenér: Jan Šťastný

Fehérvár AV19: Reisola (Horváth) – Atkinson, Campbell, Stipsicz, Messner, Kiss, Štajnoch, Falus, Mihaly – Cheek, Hari, Kuralt – Ambrus G., Sebök, Braun – Erdely, Bartalis, Terbocs – Magosi, Nemeth, Ambrus C.
Trenér: David Kiss

9:14 FEH 2 Cheek, krosček
10:23 FEH 2 Campbell, krosček
10:47 KOL 1:0 Křepelka (Všetečka)
14:02 KOL 2 Tůma, sekání