Slovan Liberec B – FK Chlumec nad Cidlinou

1:1

konec (1:0)

11.08.2024, 10:15 • 1. kolo • Info o změnách stavu (David Dostál)

Málokterý fotbalový fanda by dnes dal ruku do ohně za to, že by si měl Chlumec nad Cidlinou z Liberce odvézt bod po remíze. Předvedená hra ale výsledku odpovídala – ani jeden z týmů nezaostával za tím druhým a zároveň nebyl ani jeden celek výrazně odskočený. Remíza 1:1 je pro Liberec pravděpodobně zklamáním, ale s jeho výkonem, se dnes nemohl příliš dožadovat výhry. Po gólech Matěje Strnada a Tomáše Labíka tak dnešní duel končí dvougólovou remízou. (12:15:44)

90+5

90+3

Na Liberci je vidět, že se se zápasem snaží něco udělat, jenže čas neúprosně plyne a konec se nenávratně blíží.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

87

Do třetice je tu karta žluté barvy pro hostující celek.

85

Tohle vypadá na remízu… Možná někdo ještě překvapí, ale k zakončení se často ani nikdo nedostane a zápas už za pár chvil čeká závěrečné nastavení.

83

Druhá žlutá karta pro Chlumec přichází těsně po vyrovnávací brance.

77

Opět hra není nijak zvlášť divoká po vstřelení branky na 1:1. Uvidíme, zda-li se jeden z týmů zkusí prosadit ještě jednou a urvat tři body.

68

68. LABÍK - 1:1

68

Chlumec nad Cidlinou právě vstřelil branku!
Chlumec srovnává skóre zásluhou Tomáše LABÍKA. Ten prokázal, že fotbal hrát umí. Brankář Musil neměl nárok na zneškodnění tohoto zakončení.

60

Zatím celkem nudný začátek druhé půle, ani jeden z týmů není schopen delšího kontaktu s míčem.

58

Žlutá karta pro tým FK Chlumec nad Cidlinou

53

Žlutá karta pro tým Slovan Liberec B ().

46

45+1

45

Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.

40

Blížíme se konci první půle a s předvedenými výkony mohou být spokojení především domácí. Chlumec by potřeboval trochu zrychlit mezihru a častěji zakončovat.

36

Nebezpečná rána domácího Makowského končí v náručí Bráta, po které se Chlumec směle vydal do protiútoku. Ten ale po pár metrech ztroskotal a míč získali opět liberečtí.