FK Příbram – TJ Slovan Velvary

1:3

konec (0:2)

11.08.2024, 17:00 • Na Litavce, Příbram • 1. kolo • David Dostál

Velvary dokázaly udolat favorizovanou Příbram 3:1 po nečekaném vedení 2:0 v poločase. To zařídilo velvarské duo Vandas a Sow. Po hvizdu, který odstartoval druhý poločas se Příbram dokázala dostat na kontakt po trefě Dominika Votta. V závěru potvrdil výhru Velvar Ondřej Štursa, který tak definitivně usměrnil Hosty k třem bodům. (19:27:13)

90+4

90+1

Jsme již v nastavení a hosté už hrají celkem s klidem na duši. Příbram už se pravděpodobně na nic velkého nezmůže a tři body si odvezou nejspíše Velvary.

86

Tohle už pro hosty vypadá hodně slibně. I přes pár střel Příbrami se nejednalo o nic nebezpečného a stále tak drží dvougólový náskok.

79

Velvary předvádějí odolný a vytrvalý obranný výkon. Velvarští jsou velice součinní a skvěle takticky připraveni.

72

Příbram zvyšuje intenzitu hry a začíná se dostávat do menšího tlaku.

68

Hra je poměrně klidná na to, že by se domácí měli snažit o vstřelení dvou rychlých branek. Třeba ale hru zrychlí až v závěru, kdy budou Velvary nejvíce vyčerpané.

61

61. ŠTURSA - 1:3

61

Velvary právě vstřelily branku!
A hosté opět nečekaně odskakují a Příbram má tak zaděláno na velmi složitý comeback! Tři body Velvarům dost přiblížil Ondřej ŠTURSA!

54

Zvládne Příbram srovnat a potenciálně otočit toto utkání? Zdá se, že zatím ne, jelikož oba týmy mají problém dostat se do nebezpečných útoků.

51

51. VOTT - 1:2

51

Příbram právě vstřelila branku!
Domácí svou snahou bakonec přelstily velvarskou obranu a gólmana! Dávají tak kontaktní branku, jejíž střelcem se stává Dominik VOTT!

46

45+2

44

Žlutá karta pro tým TJ Slovan Velvary (Tvaroh).

43

Blíží se konec první půle, ve které Velvary stále překvapivě vedou o dvě branky.