konec (15:18)

02.08.2024, 14:00 • South Paris Arena 6 • 4 • Skupina A • Vít Káňa

Tipsport: 2.04 7.65 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Chorvatsko – Švédsko 27:38 (15:18)
Nejvíce branek: Martinović 8, Cindrić 5, Sostarić 4/2 – Pellas 9/4, Karlsson 5, Lagergren 5. Rozhodčí: Charlotte Bonaventura, Julie Bonaventura (FRA). Sedmimetrové hody: 3/2 – 4/4. Vyloučení: 4:3. (15:39:56)
Je konec. Švédsko poráží ve svém čtvrtém utkání na turnaji výběr Chorvatska poměrem 38:27. Balkánský tým měl sice dobrý vstup do zápasu, nad Tre kronor vedl dokonce o čtyři góly, pak mu ale vyschnul střelecký prach. Andreas Palicka předvedl několik důležitých zákroků a hostům se podařilo otočit skóre už před koncem poločasu. Ve druhém dějství se dostali hosté rychle do vedení, Chorvatsko sice reagovalo oddechovým časem, ale seveřané začali svůj náskok navyšovat. Mužem zápasu se stal již zmíněný Andreas Palicka, který předvedl patnáct zákroků a dvakrát se trefil do odkryté branky Chorvatů.

Konec zápasu. (27:38)

60

Lucas Pellas střílí pátý švédský gól do prázdné branky. (27:38)

60

Začala poslední minuta a Chorvatsko nikam nespěchá. (27:37)

59

Jonathan Carlsbogaard prošel po levé straně jako nůž máslem, doběhl k lajně a poté z výskoku expedoval míč přesně k tyčce. (27:37)

59

Oddechový čas pro tým Švédsko. (27:36)

59

Josip Šarac se raduje z rychlého kontru po švédské minele. (27:36)

59

Josip Šarac si dává svou první brankou po sehrávce do levého křídla. (26:36)

58

Chorvatsko je na míči, ale domácí jdou do plných. (25:36)

58

Lucas Pellas dostal od Palicky přihrávku do běhu a už neměl problém trefit prázdnou branku Chorvatska. (25:36)

58

Lucas Pellas se prosazuje z nařízené sedmičky. Hosté už vedou o deset branek. (25:35)

57

Nikola Grahovac judistickým chvatem poslal Švéda na zem a jde si na dvě minuty odpočinout. (25:34)

57

Hosté budou zahrávat sedmičku! (25:34)

57

Lovro Mihić dostal parádní přihrávku na pravé křídlo a po výskoku balon poslal pod nohama brankáře do sítě. (25:34)

56

Tre kronor si dávali na ose hřiště přednost tak dlouho než přišli o míč. (24:34)