0:2 4:6, 4:6

29.07.2024, 13:46 • Kurt č. 8, Paríž (FRA) • 2. kolo • Filip Kosnáč sk

Tipsport: 1.41 3.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

4:6

Beatriz Haddad Maiaová poslala forhend do siete a Anna Karolína Schmiedlová prekvapivo postupuje po prvýkrát v kariére do osemfinále olympijského turnaja žien vo dvojhre, keď favorizovanú brazílsku tenistku porazila po setoch dvakrát 6:4!

3:5

Schmiedlová využíva hneď prvú šancu na brejk a za stavu 5:3 bude podávať na víťazstvo a historický postup do osemfinále na olympijskom turnaji žien vo dvojhre!

3:4

Ten sa Schmiedlovej podarilo využiť a po prvýkrát je vo vedení v druhom sete, keď otočila z 1:3 na 4:3.

3:3

Ani ďalší forhend Haddad Maiaovej sa nezmestil do kurtu a Schmiedlová po čistej hre vyrovnáva na 3:3 v druhom sete!

3:2

Napokon Haddad Maiaová pokazila bekhend a Schmiedlová znižuje na 2:3 v druhom sete

3:1

Ani krížny bekhendový return Schmeidlovej nepadol do kurtu a Haddad Maiová po odvrátení dvoch brejkbalov podržala podanie, po ktorom vedie 3:1 v druhom sete.

2:1

Schmiedlovej forhend bol nepresný a Haddad Maiaová tak získava ďalší brejk, po ktorom vedie 2:1 v druhom sete!

1:1

Haddad Maiaová zakončila gem len dvojchybou a Schmiedlová si berie stratené podanie späť čistou hrou, takže sa nám opakuje vývoj z prvého setu!

1:0

Haddad Maiaová využíva hneď prvú šancu a Schmiedlová stráca hneď na úvod druhého setu podanie rovnako ako v prvom sete!

4:6

Haddad Maiaová na záver zaznamenala dvojchybu a Schmiedlová tak doviedla prvý set plný zvratov do víťazného konca, keď ho získala výsledkom 6:4!

4:5

Schmiedlová vyhrala aj ďalšiu skvelú výmenu, keď Haddad Maiaová vrátila jej skrátenie, ale tá reagovala skvelým lobom a vedie 5:4 v koncovke prvého setu.

4:4

Haddad Maiaová dokončila hru na podaní priamym bodom a vyrovnáva na 4:4 v prvom sete.

2:4

Schmiedlová však vynikajúcim spôsobom zakončila prestrelku od základnej čiary, keď trafila víťazný krížny bekhend a vedie 4:2 v prvom sete!

2:3

Aj sa tak deje a Schmiedlová po čistej hre na podaní vedie 3:2 v prvom sete.

2:2

Haddad Maiaová zvládla tiež otočiť nepriaznivý vývoj hry na podaní a vyrovnáva na 2:2 v prvom sete.

1:2

Napokon priamy bod pre Schmiedlovú, ktorá po prvýkrát vedie 2:1 v prvom sete.

1:1

Napokon Haddad Maiaová netrafila do kurtu krížny forhend, takže čistou hrou si Schmiedlová berie stratené podanie späť a vyrovnáva na 1:1 v prvom sete!

1:0

Následne Haddad Maiaová predviedla ďalší víťazný forhendový return a vstupuje do zápasu brejkom!